TimeService

Førstemann til Granestua

Bedriftsidretten Aust-Agder
19 aug 2016

Resultater

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1410 Aleksander Lydersen Fellesstart ... 40-44 Herrer SSA 00:51:58
1391 Alf Martin Svendsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 00:53:53
1412 Andreas Tveiten Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 01:00:16
1389 Andreas Verland Trim uten ti... 16-19 Herrer Egen 00:00:00
1368 Anne Liv B. Torgersen Fellesstart ... 45-49 Damer Egen 01:10:05
1318 Anne Marie Hausland Fellesstart ... 45-49 Damer Egen 01:05:48
1398 Are Solum Fellesstart ... 25-29 Herrer Gard 00:43:47
1392 Arild Solli Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 00:51:55
1381 Arne Thorstensen Fellesstart ... 50-54 Herrer Østre Tromøy... 00:58:02
1365 Arnold Løvold Fellesstart ... 70-74 Herrer Egen 00:59:22
1384 Camilla Johansen Trim uten ti... 35-39 Damer Igland 00:00:00
1351 Cato Bratland Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 00:57:50
1312 Christer Aaser Fellesstart ... 50-54 Herrer AktivPåDagtid 01:04:40
1326 Dagfinn Jernes Fellesstart ... 65-69 Herrer Egen 00:59:23
1399 Daniel Hatlevoll Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 00:52:44
1417 Egil Evensen Trim uten ti... 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1409 Einar Solum Fellesstart ... 65-69 Herrer Egen 00:53:52
1341 Endre Amundsen Fellesstart ... 30-34 Herrer Agder Energi 00:44:20
1317 Erling Knutsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Cefront 00:48:15
1411 Frank Olsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Origo Solutions 01:00:59
1361 Fredrik Falk-Knutsen Fellesstart ... 35-39 Herrer Gard 00:51:33
1342 Fredrik Jansen Trim uten ti... 30-34 Herrer Egen 00:00:00
1390 Frode Nilsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 00:54:45
1313 Geir Jonny Ringvoll Fellesstart ... 40-44 Herrer Arendal Tenn... 00:52:16
1403 Geir Melum Fellesstart ... 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:55:12
1310 Geir Olafsen Fellesstart ... 55-59 Herrer Kitron 00:53:05
1382 Geir Sandvik Fellesstart ... 45-49 Herrer A.A. Fylkesk... 00:52:38
1350 Georg Smedsaas Fellesstart ... 35-39 Herrer SSA 00:42:14
1340 Gerd Kristin Ånonsen Trim uten ti... 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
1334 Gunnar Hillestad Fellesstart ... 55-59 Herrer Egen 00:56:47
1320 Guttorm Kvastad Fellesstart ... 40-44 Herrer APL BIL 00:52:25
1329 Halfdan Realfsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Blindleia Sy... 00:51:32
1304 Helene Fiane Pedersen Fellesstart ... 25-29 Damer Team Fiane 01:00:57
1306 Henrik Kristiansen Trim uten ti... U-16 Herrer Euronics 00:00:00
1322 Henrik Ording Larsen Trim uten ti... 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
1331 Hilde Bergh Madsen Fellesstart ... 35-39 Damer SSA 00:52:53
1406 Hugo Pedersen Fellesstart ... 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:51:44
1388 Håvard Ettestøl Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 00:48:19
1402 Inger Johanne Pihlflet Trim uten ti... 30-34 Damer Egen 00:00:00
1339 Inger Marie B. Damsgaard Trim uten ti... 40-44 Damer Egen 00:00:00
1330 Ingrid Bøylestad Landa Fellesstart ... 45-49 Damer Froland IL 00:47:06
1372 Jan Askeland Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 00:45:12
1303 Jan Roger Christoffersen Trim uten ti... 45-49 Herrer Gard AS 00:00:00
1370 Jarle Larsen Fellesstart ... 40-44 Herrer Kitron 00:52:36
1302 Jarle Mjåsund Fellesstart ... 40-44 Herrer Egen 01:05:07
1324 Jon Harald Vågsvoll Fellesstart ... 30-34 Herrer Arendal kommune 00:57:23
1352 Jon Olav Hanstad Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 00:55:30
1347 Jorid Holst Trim uten ti... 30-34 Damer Egen 00:00:00
1355 Kari Thygesen Fellesstart ... 50-54 Damer Egen 01:12:53
1348 Katrine Olsen Trim uten ti... 35-39 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
1323 Kenneth Halvorsen Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 00:54:32
1404 Kenneth Skjulestad Fellesstart ... 16-19 Herrer Egen 00:46:31
1301 Kenneth Ånonsen Trim uten ti... 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1309 Kjetil Nyvold Fellesstart ... 50-54 Herrer TTS 01:01:00
1308 Kristian Skogstrøm Fellesstart ... 35-39 Herrer Scanmatic 00:57:39
1356 Kristin Farberg S. Hagen Fellesstart ... 45-49 Damer Arendal kommune 00:57:51
1414 Kristin Flo Fellesstart ... 45-49 Damer Arendal kommune 00:59:09
1385 Kåre Vetås Fellesstart ... 60-64 Herrer Egen 01:00:55
1335 Lars Try Trim uten ti... 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1327 Leif Hodnebrog Fellesstart ... 50-54 Herrer Krik 00:49:34
1343 Lena Jørgensen Myhre Trim uten ti... 40-44 Damer Egen 00:00:00
1346 Lene Holthe Trim uten ti... 40-44 Damer SSA 00:00:00
1394 Lisbeth Eie Trim uten ti... 40-44 Damer Egen 00:00:00
1364 Magne Isaksen Fellesstart ... 55-59 Herrer BRG 00:47:04
1396 Magne Myhre Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 00:47:02
1321 Magnus Thorkildsen Fellesstart ... 30-34 Herrer Byggpartnere... 00:42:23
1413 Maiken Cederlund Fellesstart ... 20-24 Damer Egen 00:58:51
1316 Martin Fløistad Westergaard Trim uten ti... U-16 Herrer AMIL 00:00:00
1332 Mona Dalene Fellesstart ... 45-49 Damer IF 00:57:17
1362 Morten Frivold Fellesstart ... 40-44 Herrer Egen 00:51:37
1387 Morten Øia Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 00:49:30
1354 Nils Olav Karlsen Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 00:45:25
1400 Nina Amundsen Fellesstart ... 45-49 Damer Egen 01:10:07
1349 Nora Johansen Fellesstart ... 35-39 Damer SSA 00:51:16
1369 Norvald Andreassen Fellesstart ... 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:55:08
1383 Ole Andreas Rustad Fellesstart ... 30-34 Herrer A.A. Fylkesk... 00:46:23
1325 Ole Henrik Heidenberg Fellesstart ... 50-54 Herrer Sam Eyde vgs. 00:48:45
1360 Ole Kristian Lorentsen Fellesstart ... 30-34 Herrer J.J. Ugland 01:02:31
1407 Ole Michael Namsvatn Fellesstart ... 30-34 Herrer SSA 00:51:02
1393 Per Ellefsen Fellesstart ... 55-59 Herrer Egen 00:52:41
1353 Per Ivar Olsen Fellesstart ... 50-54 Herrer Arendal kommune 00:51:40
1307 Petter André Olsen Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 00:55:16
1416 Petter Bjarnastein Fellesstart ... 40-44 Herrer Egen 00:46:06
1328 Petter Hermansen Fellesstart ... 35-39 Herrer Privat 00:45:39
1401 Pål Bjarne Fosse Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 00:51:46
1371 Robert S. Skoland Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 01:04:54
1357 Runar Skuggevik Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 00:46:27
1366 Rune Hvass Fellesstart ... 50-54 Herrer Arendal kommune 00:54:56
1337 Rune Sundsdal Fellesstart ... 55-59 Herrer Kitron 00:51:51
1415 Rune Tverbakk Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 00:53:33
1319 Silje Røynstrand Fellesstart ... 20-24 Damer Kristiansand... 00:51:47
1367 Solveig Granås Fellesstart ... 45-49 Damer Egen 00:52:34
1311 Sondre Olafsen Fellesstart ... 16-19 Herrer Egen 00:50:48
1408 Steinar Fjeldberg Fellesstart ... 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:57:04
1358 Sten Åge Nygårdseter Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 00:41:23
1359 Stewart M. Kempson Fellesstart ... 45-49 Herrer Gard 00:52:02
1380 Stian Medhus Trim uten ti... 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1395 Terje Flaten Fellesstart ... 45-49 Herrer Løven 00:49:48
1363 Tonje Richardsen Fellesstart ... 35-39 Damer SSA 00:56:34
1344 Tor Myhre Fellesstart ... U-16 Herrer Egen 00:51:43
1405 Tore Birkedal Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 00:48:27
1373 Torhild Haagensli Fellesstart ... 45-49 Damer Egen 01:02:43
1333 Tove Mette Kaastad Fellesstart ... 50-54 Damer Egen 00:58:27
1397 Trond Farbergshagen Fellesstart ... 50-54 Herrer Origo Solutions 00:51:25
1314 Unni Dalen Trim uten ti... 40-44 Damer FSK 00:00:00
1338 Valgjerd Helene Nistad Trim uten ti... 30-34 Damer Egen 00:00:00
1345 Vemund Myhre Fellesstart ... U-16 Herrer Egen 00:52:29
1386 Venke Johansen Fellesstart ... 60-64 Damer UIA 01:02:05
1305 Willy Kristiansen Trim uten ti... 50-54 Herrer Euronics 00:00:00
1336 Åse Berit Hansen Trim uten ti... 50-54 Damer Egen 00:00:00
1315 Åse Fløistad Trim uten ti... 45-49 Damer AMIL 00:00:00

Antall: 111
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Førstemann til Granestua