Agderposten Terrengkarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
13 apr. 2021
16
515

Randviga, Fevik - Ukens løype - 11 mai 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
269 Aslaug Storåsen Djuve Lang løype 35-39 Damer JFP Services 01:33:00
16 Ada Sofie Austegard Kort løype 55-59 Damer Stine Sofies... 00:00:00
238 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer Nidelvtunet ... 00:39:42
246 Aleksander S. Holtebekk Kort løype U-16 Herrer Team Holtebekk 00:33:20
98 Alf Kristian Alfsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
189 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
27 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:26:30
84 Anders Lollik Andersen Kort løype 20-24 Herrer Agderposten 00:35:00
335 Andreas Berulvsen Zaar Barneløp U-16 Herrer Grane Friderett 00:00:00
259 Andreas Presthammer Kort løype 35-39 Herrer Webstep AS 00:25:36
199 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Myra UIL 00:51:20
369 Anette Hesthag Kort løype 45-49 Damer Arendal komm... 00:29:06
426 Anette Stølefjell-Hansen Kort løype 35-39 Damer . 00:27:13
128 Ania Ordon Boye Lang løype 45-49 Damer Bufetat 00:00:00
154 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Eget 00:00:00
281 Ann Iren Hartz Gravbråten Trim 25-29 Damer NA 00:00:00
43 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Fam. Røynstrand 00:00:00
118 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
151 Anne Elisabeth Dalen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
2 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Agder fylkes... 00:00:00
196 Anne Karine Solli Seland Lang løype 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
375 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Riksrevisjonen 00:27:12
198 Anne Marie Meyer-Myklestad Kort løype 30-34 Damer Meyer-Mykles... 00:22:15
68 Arne Fenheim Lang løype 65-69 Herrer Emblas 01:37:31
213 Arne Sandvik Trim 65-69 Herrer Kystverket 00:00:00
350 Aslaug B Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
36 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
346 astrid elise helland nordby Trim 65-69 Damer grimstad kom... 00:00:00
202 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Sørlandet Sy... 00:38:34
241 Audun Zaar Kort løype 45-49 Herrer Viking Lifes... 00:27:46
114 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
318 Benjamin Holst Kort løype U-16 Herrer Team Holst 00:00:00
243 Berit Boye Kort løype 60-64 Damer JJUBIL 00:00:00
18 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
179 Bjørn Heggelund Trim 60-64 Herrer JJUC BIL 00:00:00
175 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
155 Bjørn Sundal Kort løype 60-64 Herrer Arendal Kommune 00:26:42
112 Bjørn Undheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:29:00
365 Bjørnar Henriksen Lang løype 40-44 Herrer Egde 00:41:57
14 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:19:13
73 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Jobbklar AS 00:00:00
134 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:31:24
48 Brit Øynes Trim 60-64 Damer Agder Energi... 00:00:00
309 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Lillesand ko... 00:00:00
11 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
342 Camilla Sørensen Kort løype 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
436 Cecilie Strand Kort løype 45-49 Damer Steinsås Run... 00:22:47
343 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:27:08
401 Christian Solheim Kort løype 40-44 Herrer NOV APL 00:20:34
251 Dagfinn Jernes Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:26:00
82 Daniel Karlsen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
383 David Haltorp Trim 55-59 Herrer Agder Energi... 00:00:00
181 Dennis Fredriksen Trim 25-29 Herrer JJUC BIL 00:00:00
12 Detlef Samuelsen-Schuller Lang løype 60-64 Herrer Ericsson BIL 01:20:00
334 Edith Skoog Lassen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
325 Einar Gjeruldsen Kort løype 70-74 Herrer GH bygg & St... 00:00:00
411 Eivind Karlsen Lang løype 25-29 Herrer Rygene IL 00:41:37
13 Eivind Kristoffer Holst Larsen Lang løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:51:12
372 Eivind Madsen Kort løype 60-64 Herrer Privat 00:30:15
337 Eli Parnes Paulsen Kort løype 30-34 Damer Azets 00:28:37
10 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
312 Else Leifsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
135 Else Marie Treldal Kort løype 60-64 Damer Froland meni... 00:00:00
442 Emilie Hoven Kort løype U-16 Damer Team Hoven 00:40:30
45 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA Fam. Røy... 00:48:42
49 Erik Smedsrud Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
441 Erlend Hoven Kort løype 35-39 Herrer Team Hoven 00:40:30
51 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:14:45
450 Erling Knutsen Kort løype 50-54 Herrer OMV Norge 00:17:45
328 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
75 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
339 Filip Berge Skipstein Barneløp U-16 Herrer IK Grane fri... 00:00:00
382 Finn hvoslef Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:20:00
285 Finn-Arne Johansen Trim 50-54 Herrer Grimstad Løp... 00:00:00
159 Francesca Flateland Kort løype 45-49 Damer Arendal Tria... 00:29:05
96 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
91 Fredrik Hellstrøm Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:31:55
261 Fride Austad Lang løype 40-44 Damer Egen 00:48:40
146 Frode Stokken Trim 50-54 Herrer Ingen 00:51:35
169 Frode Venemyr Kort løype 45-49 Herrer Sørensen Eie... 00:21:09
397 Gard Pettersen Lang løype 35-39 Herrer Confirmit AS 00:48:17
435 Geir Hammond Kort løype 50-54 Herrer Steinsås Run... 00:23:05
224 Geir Melum Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:21:38
208 Geir Syvertsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
33 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
304 Greta Vehusheia Kort løype 65-69 Damer Ingen 00:00:00
58 Grete Flo Kort løype 55-59 Damer Annemorhuset... 00:00:00
279 Grete T. Espeland Kort løype 60-64 Damer Nav 00:50:00
190 Grethe Kristensen Trim 80-84 Damer Egen 00:00:00
67 Gro anita Vehus Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
448 Gro-Helén Bringsverd Kort løype 35-39 Damer Lia IL 00:31:10
207 Gry Helen Olsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
7 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Ab 00:00:00
410 Gunn Thorsen Kort løype 40-44 Damer Ingen 00:27:15
52 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
272 Gunstein Rudlende Trim 75-79 Herrer Ingen 00:00:00
425 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer Ssa bil 00:00:00
5 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:41:36
331 Haakon Jørgensen Barneløp U-16 Herrer Grane friidr... 00:25:10
387 Hallvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 00:00:00
122 Hanne Bjerkholt Svensson Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
60 Hanne Goodwin Lang løype 35-39 Damer Egen 00:57:32
274 Hans Grønlund Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:50:43
8 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
232 Harald I. Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
54 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer ATF 00:00:00
355 Hege Cecilie Bjelland Trim 50-54 Damer Achilles 00:00:00
363 Hege Johansen Lang løype 30-34 Damer Agderfk 00:58:10
340 Hege mjåvatn Lang løype 30-34 Damer Froland 01:06:00
296 Hege R Ellefsen Lang løype 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
205 Heidi Vatnøy Kort løype 45-49 Damer Viking Norsa... 00:30:15
332 Helene de Lange Lassen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
308 Helene Forså Lien Lang løype 35-39 Damer Azets Insigh... 01:00:00
374 Helene Rakeie Kort løype 40-44 Damer AK 00:28:04
263 Helge Askildsen Lang løype 50-54 Herrer Rygene Smith... 00:00:00
57 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:54:19
288 Helle Ruhaven Trim 50-54 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
406 Henning Solheim Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
139 Henriette Torine Winter Grønlund Kort løype 25-29 Damer Viking Norsafe 00:27:53
46 Herdis aa Hodnebrog Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
142 Hilde Bergh Madsen Lang løype 40-44 Damer MUIL 00:00:00
270 Hilde Karlsen Trim 55-59 Herrer Froland IL 00:00:00
379 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
314 Hilde Langemyr Beisland Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
455 Hogne Stokke Lilleaas Lang løype 20-24 Herrer Arendal Tria... 00:37:30
326 Ina Steinsholm Trim 55-59 Damer Friskis&Svet... 00:00:00
316 Inger Anne Tveit Lang løype 30-34 Damer Sørlandet Sy... 01:06:19
327 Inger Arneberg Trim 60-64 Damer Friskis&Svet... 00:00:00
26 Inger Bach Dalseth Trim 65-69 Damer Sia bil 00:00:00
184 Inger Brit Børstad Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi AS 00:00:00
223 INGER HELENA FURRE Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
29 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
391 Inger Marie Broers Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
9 Inger-Lise Samuelsen Lang løype 65-69 Damer 01:20:00
258 Ingrid Forseng Aamodt Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
445 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
53 Ingunn Bergh Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
206 Ingvild van den Beld Kort løype 45-49 Damer IL Ekspress 00:32:59
22 Irene Espenes Trim 45-49 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
61 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Hisøy 00:00:00
56 Isabell Glad Trim 55-59 Damer Egen 00:36:00
233 Jan Lang løype 40-44 Herrer Viking-Norsa... 01:01:00
310 Jan Audun Andersen Kort løype 35-39 Herrer Skanska 00:19:45
407 Jan Inge Jørgensen Trim 55-59 Herrer Fia bil 00:00:00
271 Jan Petter Jansen Trim 70-74 Herrer Ingen 00:00:00
132 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer Froland Moto... 00:18:43
195 jan van santen Kort løype 70-74 Herrer privat 02:05:00
398 Janne BF Kort løype 35-39 Damer Viking Norsafe 00:31:50
454 Jarle Nyli Lang løype 40-44 Herrer Froland 00:41:29
222 Johan Martin Ugland Kort løype 40-44 Herrer J.B. Ugland 00:19:35
384 Johannes Seime Barneløp U-16 Herrer IK Grane Fri... 00:23:00
393 John Mihaila Lang løype 45-49 Herrer TimoTuTu 00:53:39
290 John Morten Jørgensen Kort løype 50-54 Herrer Eik senteret... 00:54:00
130 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Cg17 00:00:00
125 Jon Holm Larsen Trim 55-59 Herrer Ingen 00:00:00
418 Jorid Auale Kort løype 50-54 Damer Egen 00:21:06
59 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Steinsåsrunners 00:00:00
143 Jostein Hetland Kort løype 80-84 Herrer I.L. Express 00:35:20
240 Julius Klungland Melum Kort løype 16-19 Herrer Team Melum 00:23:56
330 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:39:37
352 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:22:41
101 Kai Arne Normann Lang løype 45-49 Herrer Mobit Arendal 00:40:26
121 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
409 Kamilla Helsør Lang løype 16-19 Damer Froland 00:39:07
116 Karin Johansen Trim 60-64 Damer Privat 00:00:00
211 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
437 Karoline Fiane Kort løype 30-34 Damer . 00:29:18
415 Kathrine H Sørensen Trim 40-44 Damer JJUCBIL 00:00:00
200 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:38:57
317 Kenneth Sandvik Holst Kort løype 40-44 Herrer Team Holst 00:00:00
34 Kenneth Ånonsen Trim 50-54 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
192 Kevin svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:41:21
299 Kjell Arne Berge Trim 65-69 Herrer ACC 00:00:00
28 Kjell Bjørn Olsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
245 Kjell Holtebekk Kort løype 45-49 Herrer Team Holtebekk 00:33:20
194 Kjell Moen Lang løype 75-79 Herrer Grimstad løp... 00:00:00
104 kjell tanggaard Kort løype 65-69 Herrer egen 00:00:00
168 Kjell Walter Sørensen Trim 70-74 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
373 Kjersti Fosse Kort løype 55-59 Damer Privat 00:30:15
17 Kjetil Nyvold Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:46:39
253 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Vegårshei 00:00:00
293 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:47:42
353 knut clausen Kort løype 45-49 Herrer Agens BIL 00:24:16
256 Kristel Veer Kort løype 40-44 Damer Arendal SLK 00:40:16
311 Kristen Leifsen Trim 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
255 Kristian A Johannessen Lang løype 30-34 Herrer Arendal kommune 00:45:43
294 Kristian Austad Lang løype 45-49 Herrer Team Tyholmen 00:45:46
349 Kristian Heggtveit Andersen Kort løype U-16 Herrer IK Grane Fri... 00:00:00
1 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:49:15
140 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer meg selv 00:43:34
69 Kristin Fenheim Lang løype 60-64 Damer Emblas 01:37:31
23 Kristin Johnsen Kort løype 45-49 Damer Eget 00:00:00
257 Kristina Jetkevice Kort løype 35-39 Damer - 00:29:35
291 Kristine Bjørndal Paulsen Kort løype 35-39 Damer . 00:00:00
364 Kristoffer Andersson Kort løype 35-39 Herrer JB Ugland/ S... 00:16:30
417 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer privat 00:00:00
83 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
360 Kåre Igland Trim 60-64 Herrer Lag 9 00:00:00
449 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer AAV 00:00:00
188 Laila Korssund Trim 45-49 Damer NAV Agder 00:00:00
117 Lars Hauge Trim 65-69 Herrer OneCo Networks 00:00:00
413 Lars Petter Bugge Solheim Kort løype 50-54 Herrer Solheim Lang... 00:40:30
47 Leif Hodnebrog Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
102 Leif Norman Bjørklund Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:00:00
289 Lene Dalholt Pettersen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
63 Lene Holthe Lang løype 45-49 Damer SteinsåsRunners 00:00:00
147 Lill Emilie Stokken Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
239 Linda Hjørnevik Trim 55-59 Damer Rykene oppve... 00:00:00
72 Line Håversen Trim 55-59 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
250 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:32:01
400 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer - 00:29:29
443 Lotte Husebø Lang løype 35-39 Damer ... 00:56:44
204 Margit Unander Kort løype 45-49 Damer Agder Energi 00:32:59
156 Margit Vik Sundal Kort løype 55-59 Damer OneCo Infra 00:29:11
228 Margot Telnes Kort løype 50-54 Damer STAF sykle t... 00:35:49
216 Margrete Hørte Igland Trim 25-29 Damer Lag 9 00:00:00
268 Mari Darrud Lang løype 30-34 Damer Agder fylkes... 01:33:00
244 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer . 00:00:00
160 Maria Syvertsen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:00:00
62 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
220 Marianne Gundersen Lang løype 40-44 Damer Team M & T 00:55:00
419 Marianne Ljøstad Lang løype 35-39 Damer Arendal eien... 00:50:33
389 Marianne T Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
20 Marion Rudsli Trim 55-59 Damer KRIK Arendal 00:00:00
446 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
136 Marthe Amalie Berntsen Kort løype 30-34 Damer If 00:23:02
144 Merethe Jørgensen Trim 55-59 Damer Sia BIL 00:00:00
210 Mette moen Lang løype 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
287 Monica Austefjord Trim 30-34 Damer Arendal Kommune 00:00:00
80 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
218 Monika Hørte Trim 50-54 Damer 9 00:00:00
215 Morten igland Trim 25-29 Herrer 9 00:00:00
108 Morten Magelssen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
235 Morten Stølefjell-Hansen Lang løype 40-44 Herrer Viking Norsafe 00:49:33
236 Morten Tønnevold Kort løype 50-54 Herrer IL Express 00:23:50
247 Målfrid S. Holtebekk Kort løype U-16 Damer Team Holtebekk 00:33:20
131 Målfrid Viksnes Kort løype 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
276 Nikolai Holand Mathisen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:00:00
348 Norma Heggtveit Andersen Kort løype U-16 Damer IK Grane Fri... 00:00:00
42 Norman Ugland Kort løype 55-59 Herrer kitron 01:12:00
380 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder Energi 00:00:00
186 Odd Karsten Larsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:51:31
248 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 25-29 Herrer BW Offshore ... 00:40:01
70 Oddvar Paulsen Trim 65-69 Herrer Team Siv 00:00:00
503 Olav Hardeberg Trim 85-89 Herrer Egen 00:00:00
252 Ole Andreas Hamsun Rustad Lang løype 35-39 Herrer Sm Eyde VGS 00:38:18
399 Ole Tom Solbakken Kort løype 40-44 Herrer MHWirth AS 00:00:00
444 Per Ellefsen Trim 60-64 Herrer egen 00:00:00
39 Per Gunnar Riber Trim 55-59 Damer MHWirth AS 00:00:00
182 Per Gøran Bergerud Lang løype 40-44 Herrer Agder energi... 01:00:39
388 Per Ivar Olsen Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 00:00:00
193 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer Eget 00:29:29
183 Per Kristian Krebs Kort løype 45-49 Herrer SSHF 00:22:45
344 Per Olav Collin Kort løype 25-29 Herrer Arendals Fos... 00:23:06
345 petter nordby Trim 70-74 Herrer k line offsh... 00:00:00
333 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
4 Preben G. Skretteberg Kort løype 40-44 Herrer Meshtech 00:22:17
231 Pål Aimar Sørensen Trim 65-69 Herrer J J Ugland BIL 00:00:00
107 Ragna Andersen Lang løype 70-74 Damer Froland i.l 00:00:00
24 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:24:26
422 Richard Svela Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
19 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer KRIK Arendal 00:00:00
275 Roar Daniel Gundersen Kort løype 55-59 Herrer Roar Daniel ... 30:00:00
111 Robert Knudsen Trim 35-39 Herrer - 00:56:12
191 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:41:34
371 Sigrunn Askland Kort løype 50-54 Damer Express 00:25:02
44 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:37:37
197 silje tharaldsen eskedal Kort løype 30-34 Damer privat 02:05:00
301 Simen G Pedersen Kort løype U-16 Herrer Grane Arenda... 00:23:00
21 Siri Furuholt Skjævesland Trim 70-74 Damer Sparebanken ... 00:00:00
433 Siri Løvbukten Trim 65-69 Damer Pensjonist 00:00:00
71 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Team Siv 00:00:00
237 Sleiman Arida Lang løype 40-44 Herrer VIKING NORSA... 00:54:54
370 Solveig Lohne Ørum Kort løype 65-69 Damer Solsidencoac... 00:33:00
361 Solveig Løvjomås Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
66 Solveig Sivertsen Trim 65-69 Damer Arendal komm... 00:00:00
320 Stein Olav Kjerland Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi... 00:31:48
109 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:45:47
178 Steinar Mortensen Trim 50-54 Herrer JJUC BIL 00:00:00
392 Steinar Schipper Lang løype 40-44 Herrer TimoTuTu 00:53:39
229 Stian Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Bane sør AS 00:18:21
214 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Next 00:20:24
85 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
171 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
3 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:44
120 Sven Kjetil Fiane Kort løype 35-39 Herrer SSHF Arendal 00:22:22
230 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:41:47
174 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
277 Sylvia Holand Mathisen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
414 Synne Bugge Solheim Kort løype U-16 Damer Solheim Lang... 00:40:30
302 Synne G Pedersen Kort løype U-16 Damer Grane Friidr... 00:26:00
177 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
65 Sølvi Meinseth Trim 50-54 Damer Sørild Friid... 00:00:00
347 Terje Bruborg Lang løype 40-44 Herrer J J Ugland BIL 00:31:36
133 Terje Olsen Kort løype 35-39 Herrer IF 00:45:00
209 Thilde Severine Albertsdatter Sundgot Trim U-16 Damer Arendal Tenn... 00:35:00
280 Thomas Jørgensen Lang løype 40-44 Herrer Viking Norsafe 00:55:14
94 Thomas Skjeggedal Thorsen Kort løype 25-29 Herrer Agderposten 00:28:09
453 Tom Arild Dalen Lang løype 40-44 Herrer Froland IL 00:41:29
219 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
439 Tonje Helle Flo Lang løype 30-34 Damer Sørild FIK 00:36:24
421 Tor Kristian Follinglo Lang løype 70-74 Herrer egen 01:17:00
180 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer JJUC BIL 00:00:00
292 Tore Henriksen Lang løype 55-59 Herrer Hisøy o-klubb 00:54:10
170 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rykene trim 00:00:00
126 Tor-Geir Vigersøl Lang løype 45-49 Herrer Agder Energi... 00:00:00
351 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer JJUBIL 00:00:00
295 Torstein Haugum Kort løype 30-34 Herrer Telenor Norge 00:22:02
166 Tove Antonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
416 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer privat 00:00:00
249 Tove Fossnes Trim 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
149 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:25:33
221 Tove Stornes Løvjomås Trim 35-39 Damer Tove Løvjomås 00:00:00
172 Trine Beate Slettevold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
173 Trond Wirak Kort løype 55-59 Herrer NOV 00:29:40
35 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
76 Turid Mjaasund Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
264 Unni Vik Trim 55-59 Damer Hisøy O-klubb 00:00:00
262 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Temseveien b... 00:27:07
502 Vibeke Johansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
152 Vidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:54:42
162 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
303 Vilde Nilsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:22:37
115 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Privat 00:00:00
50 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
79 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
148 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:19:37
38 Øyvind Bergerud Nygaard Kort løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:25:00
284 Øyvind H. Mathisen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:00:00
234 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Viking Norsafe 00:39:31
283 Øyvind Riiber Boye Kort løype 65-69 Herrer JJUBIL 00:00:00
187 Åse Berit Hansen Trim 55-59 Herrer Eget 00:00:00
447 Åse Valvik Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00

Antall: 333
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows