Agderposten Terrengkarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
13 apr. 2021
16
515

Granestua, Arendal - Ukens løype - 07 sep. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
269 Aslaug Storåsen Djuve Kort løype 35-39 Damer JFP Services 00:49:00
238 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer Nidelvtunet ... 00:40:28
246 Aleksander S. Holtebekk Kort løype U-16 Herrer Team Holtebekk 00:32:10
98 Alf Kristian Alfsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
189 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
27 Allan Metzler Kort løype 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:25:02
335 Andreas Berulvsen Zaar Kort løype U-16 Herrer Grane Friderett 00:24:42
259 Andreas Presthammer Kort løype 35-39 Herrer Webstep AS 00:26:45
199 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Myra UIL 00:52:07
369 Anette Hesthag Kort løype 45-49 Damer Arendal komm... 00:26:29
426 Anette Stølefjell-Hansen Kort løype 35-39 Damer . 00:27:41
128 Ania Ordon Boye Lang løype 45-49 Damer Bufetat 00:00:00
154 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Eget 00:00:00
281 Ann Iren Hartz Gravbråten Trim 25-29 Damer NA 00:00:00
43 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Fam. Røynstrand 00:00:00
151 Anne Elisabeth Dalen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
2 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Agder fylkes... 00:00:00
196 Anne Karine Solli Seland Lang løype 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
68 Arne Fenheim Lang løype 65-69 Herrer Emblas 01:31:32
350 Aslaug B Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
241 Audun Zaar Kort løype 45-49 Herrer Viking Lifes... 00:24:49
114 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
338 Bengt-Ove Madsen Lang løype 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:45:20
243 Berit Boye Kort løype 60-64 Damer JJUBIL 00:00:00
25 Bjarne Løvjomås Kort løype 40-44 Herrer Østre Agder ... 00:19:38
179 Bjørn Heggelund Trim 60-64 Herrer JJUC BIL 00:00:00
313 Bjørn Stokke Trim 50-54 Herrer Løven BIL 00:00:00
155 Bjørn Sundal Kort løype 60-64 Herrer Arendal Kommune 00:24:53
14 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:48
73 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Jobbklar AS 00:00:00
134 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:30:15
309 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Lillesand ko... 00:00:00
11 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
436 Cecilie Strand Kort løype 45-49 Damer Steinsås Run... 00:23:08
40 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Grimstad Løp... 00:22:54
343 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:24:43
251 Dagfinn Jernes Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:23:30
181 Dennis Fredriksen Trim 25-29 Herrer JJUC BIL 00:00:00
334 Edith Skoog Lassen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
13 Eivind Kristoffer Holst Larsen Lang løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:49:45
372 Eivind Madsen Lang løype 60-64 Herrer Privat 00:47:28
10 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
312 Else Leifsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
470 Emilie Jørgensen Kort løype U-16 Damer Grane friidrett 00:32:19
45 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA Fam. Røy... 00:48:26
51 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:10:49
328 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
75 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
382 Finn hvoslef Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:18:55
96 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
91 Fredrik Hellstrøm Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:27:00
261 Fride Austad Lang løype 40-44 Damer Egen 00:44:58
146 Frode Stokken Kort løype 50-54 Herrer Ingen 00:40:30
169 Frode Venemyr Kort løype 45-49 Herrer Sørensen Eie... 00:19:21
397 Gard Pettersen Trim 35-39 Herrer Confirmit AS 00:00:00
435 Geir Hammond Kort løype 50-54 Herrer Steinsås Run... 00:21:55
224 Geir Melum Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:24:46
208 Geir Syvertsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
55 Georg Smedsaas Trim 40-44 Herrer Hisøy OK 00:00:00
33 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
304 Greta Vehusheia Kort løype 65-69 Damer Ingen 00:00:00
58 Grete Flo Kort løype 55-59 Damer Annemorhuset... 00:00:00
279 Grete T. Espeland Trim 60-64 Damer Nav 00:45:00
190 Grethe Kristensen Trim 80-84 Damer Egen 00:00:00
7 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Ab 00:00:00
410 Gunn Thorsen Kort løype 40-44 Damer Ingen 00:27:41
52 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
425 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer Ssa bil 00:00:00
5 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:40:40
331 Haakon Jørgensen Kort løype U-16 Herrer Grane friidr... 00:24:41
387 Hallvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 00:00:00
122 Hanne Bjerkholt Svensson Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
274 Hans Grønlund Kort løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:24:27
8 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
232 Harald I. Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
54 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer ATF 00:00:00
355 Hege Cecilie Bjelland Trim 50-54 Damer Achilles 00:00:00
340 Hege mjåvatn Lang løype 30-34 Damer Froland 00:59:00
296 Hege R Ellefsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
103 Heidi Sten-Halvorsen Trim 50-54 Damer Stab 00:00:00
332 Helene de Lange Lassen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
374 Helene Rakeie Kort løype 40-44 Damer AK 00:27:37
263 Helge Askildsen Lang løype 50-54 Herrer Rygene Smith... 00:00:00
57 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:48:28
288 Helle Ruhaven Trim 50-54 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
406 Henning Solheim Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
46 Herdis aa Hodnebrog Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
142 Hilde Bergh Madsen Kort løype 40-44 Damer MUIL 00:00:00
379 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
100 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:41:48
589 Håvard Pettersen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:07
326 Ina Steinsholm Trim 55-59 Damer Friskis&Svet... 00:00:00
327 Inger Arneberg Trim 60-64 Damer Friskis&Svet... 00:00:00
26 Inger Bach Dalseth Trim 65-69 Damer Sia bil 00:00:00
184 Inger Brit Børstad Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi AS 00:00:00
223 INGER HELENA FURRE Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
29 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
391 Inger Marie Broers Damsgaard Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
9 Inger-Lise Samuelsen Kort løype 65-69 Damer 00:31:00
445 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
53 Ingunn Bergh Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
22 Irene Espenes Lang løype 45-49 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
61 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Hisøy 00:00:00
56 Isabell Glad Trim 55-59 Damer Egen 00:31:00
407 Jan Inge Jørgensen Trim 55-59 Herrer Fia bil 00:00:00
398 Janne BF Kort løype 35-39 Damer Viking Norsafe 00:32:10
500 Jarle Pedersen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:17
384 Johannes Seime Kort løype U-16 Herrer IK Grane Fri... 00:19:19
393 John Mihaila Lang løype 45-49 Herrer TimoTuTu 00:48:10
590 Jonathan Øverland Knutsen Kort løype U-16 Damer Grane 00:20:54
418 Jorid Auale Kort løype 50-54 Damer Egen 00:19:04
59 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Steinsåsrunners 00:00:00
143 Jostein Hetland Kort løype 80-84 Herrer I.L. Express 00:33:02
99 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:24:10
240 Julius Klungland Melum Kort løype 16-19 Herrer Team Melum 00:24:44
330 Jørgen Guldal Trim 30-34 Herrer ABP Elektro 00:21:39
352 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:20:51
101 Kai Arne Normann Lang løype 45-49 Herrer Mobit Arendal 00:38:57
121 Kai Larsen Kort løype 60-64 Herrer Agder Energi... 00:22:40
116 Karin Johansen Trim 60-64 Damer Privat 00:00:00
200 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:38:15
317 Kenneth Sandvik Holst Kort løype 40-44 Herrer Team Holst 00:20:35
34 Kenneth Ånonsen Trim 50-54 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
586 Kim Haugen Lang løype 40-44 Herrer Pusnes BIL 00:39:28
299 Kjell Arne Berge Trim 65-69 Herrer ACC 00:00:00
28 Kjell Bjørn Olsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
245 Kjell Holtebekk Kort løype 45-49 Herrer Team Holtebekk 00:32:10
194 Kjell Moen Lang løype 75-79 Herrer Grimstad løp... 00:00:00
104 kjell tanggaard Kort løype 65-69 Herrer egen 00:00:00
373 Kjersti Fosse Kort løype 55-59 Damer Privat 00:30:45
17 Kjetil Nyvold Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:46:32
293 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:44:50
161 Knut-Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Trucknor 00:17:09
256 Kristel Veer Trim 40-44 Damer Arendal SLK 00:00:00
311 Kristen Leifsen Trim 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
255 Kristian A Johannessen Lang løype 30-34 Herrer Arendal kommune 00:39:37
294 Kristian Austad Lang løype 45-49 Herrer Team Tyholmen 00:40:27
1 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:45:47
140 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer meg selv 00:44:09
69 Kristin Fenheim Lang løype 60-64 Damer Emblas 01:31:32
257 Kristina Jetkevice Kort løype 35-39 Damer - 00:32:49
417 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer privat 00:00:00
360 Kåre Igland Trim 60-64 Herrer Lag 9 00:00:00
386 kåre vetaas Trim 65-69 Herrer egen 00:00:00
188 Laila Korssund Trim 45-49 Damer NAV Agder 00:00:00
47 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:43:46
102 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
289 Lene Dalholt Pettersen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
63 Lene Holthe Lang løype 45-49 Damer SteinsåsRunners 00:00:00
72 Line Håversen Trim 55-59 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
250 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:29:03
434 Lisbet Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Ingen 00:24:10
156 Margit Vik Sundal Kort løype 55-59 Damer OneCo Infra 00:28:14
268 Mari Darrud Kort løype 30-34 Damer Agder fylkes... 00:49:00
244 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer . 00:00:00
62 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
389 Marianne T Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
144 Merethe Jørgensen Trim 55-59 Damer Sia BIL 00:00:00
210 Mette moen Lang løype 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
218 Monika Hørte Trim 50-54 Damer 9 00:00:00
108 Morten Magelssen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
247 Målfrid S. Holtebekk Kort løype U-16 Damer Team Holtebekk 00:32:10
456 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer SSA 00:36:45
42 Norman Ugland Kort løype 55-59 Herrer kitron 01:10:00
380 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder Energi 00:00:00
186 Odd Karsten Larsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:51:52
248 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 25-29 Herrer BW Offshore ... 00:40:03
503 Olav Hardeberg Trim 85-89 Herrer Egen 00:00:00
444 Per Ellefsen Lang løype 60-64 Herrer egen 00:00:00
39 Per Gunnar Riber Trim 55-59 Damer MHWirth AS 00:00:00
182 Per Gøran Bergerud Lang løype 40-44 Herrer Agder energi... 00:49:53
388 Per Ivar Olsen Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 00:00:00
193 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer Eget 00:27:56
183 Per Kristian Krebs Kort løype 45-49 Herrer SSHF 00:20:58
333 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
4 Preben G. Skretteberg Kort løype 40-44 Herrer Meshtech 00:21:33
107 Ragna Andersen Kort løype 70-74 Damer Froland i.l 00:00:00
24 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:23:19
127 Randi Hordvik Lang løype 60-64 Damer SSHF 00:00:00
97 Renate Vikingsdal Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
422 Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:20:55
371 Sigrunn Askland Trim 50-54 Damer Express 00:00:00
44 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:37:10
301 Simen G Pedersen Kort løype U-16 Herrer Grane Arenda... 00:23:26
370 Solveig Lohne Ørum Kort løype 65-69 Damer Solsidencoac... 00:34:10
361 Solveig Løvjomås Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
66 Solveig Sivertsen Trim 65-69 Damer Arendal komm... 00:00:00
109 Steinar Fjeldberg Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:21:38
178 Steinar Mortensen Trim 50-54 Herrer JJUC BIL 00:00:00
229 Stian Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Bane sør AS 00:17:11
358 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
214 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Next 00:19:23
171 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
277 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:00:00
302 Synne G Pedersen Kort løype U-16 Damer Grane Friidr... 00:22:56
177 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
347 Terje Bruborg Lang løype 40-44 Herrer J J Ugland BIL 00:30:56
209 Thilde Severine Albertsdatter Sundgot Trim U-16 Damer Arendal Tenn... 00:32:00
280 Thomas Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Viking Norsafe 00:32:23
486 thomas thorkildsen Kort løype 40-44 Herrer Ahlsell 00:21:19
453 Tom Arild Dalen Lang løype 40-44 Herrer Froland IL 00:39:44
376 Tommy Hansen Lang løype 45-49 Herrer Air Products... 00:39:32
219 Tone Berit Flo Lang løype 60-64 Damer Egen 00:00:00
421 Tor Kristian Follinglo Lang løype 70-74 Herrer egen 01:07:00
180 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer JJUC BIL 00:00:00
292 Tore Henriksen Lang løype 55-59 Herrer Hisøy o-klubb 00:53:09
170 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rykene trim 00:00:00
166 Tove Antonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
416 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer privat 00:00:00
249 Tove Fossnes Trim 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
149 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:25:11
221 Tove Stornes Løvjomås Trim 35-39 Damer Tove Løvjomås 00:00:00
173 Trond Wirak Kort løype 55-59 Herrer NOV 00:26:45
35 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
264 Unni Vik Trim 55-59 Damer Hisøy O-klubb 00:00:00
152 Vidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:51:08
162 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
115 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Privat 00:00:00
113 Wenche Irene Bergerud Nygaard Trim 45-49 Damer Birkenlund s... 00:00:00
50 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
148 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:18:54
38 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
284 Øyvind H. Mathisen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:00:00
283 Øyvind Riiber Boye Kort løype 65-69 Herrer JJUBIL 00:00:00

Antall: 224
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows