Agderposten Terrengkarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
13 apr. 2021
16
515

Sparebanken Sør Amfi Arendal - Ukens løype - 21 sep. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
9 Inger-Lise Samuelsen Lang løype 65-69 Damer 00:00:00
400 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer - 00:00:00
257 Kristina Jetkevice Kort løype 35-39 Damer - 00:26:49
244 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer . 00:00:00
437 Karoline Fiane Kort løype 30-34 Damer . 00:27:08
426 Anette Stølefjell-Hansen Kort løype 35-39 Damer . 00:26:18
24 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:27:48
215 Morten igland Trim 25-29 Herrer 9 00:00:00
218 Monika Hørte Trim 50-54 Damer 9 00:00:00
217 Harald Hørte Trim 55-59 Herrer 9 00:00:00
7 Gry Schjølberg Kort løype 55-59 Damer Ab 00:27:37
330 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:29:49
299 Kjell Arne Berge Trim 65-69 Herrer ACC 00:00:00
380 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder Energi 00:00:00
38 Øyvind Bergerud Nygaard Kort løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:24:00
184 Inger Brit Børstad Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi AS 00:00:00
182 Per Gøran Bergerud Lang løype 40-44 Herrer Agder energi... 00:38:17
121 Kai Larsen Lang løype 60-64 Herrer Agder Energi... 00:39:08
48 Brit Øynes Trim 60-64 Damer Agder Energi... 00:00:00
268 Mari Darrud Kort løype 30-34 Damer Agder fylkes... 00:46:15
91 Fredrik Hellstrøm Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:23:52
85 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
80 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
376 Tommy Hansen Kort løype 45-49 Herrer Air Products... 00:18:29
58 Grete Flo Kort løype 55-59 Damer Annemorhuset... 00:00:00
122 Hanne Bjerkholt Svensson Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
33 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
114 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
157 Tor Inge Forsdal Trim 45-49 Herrer Arendal kommune 00:48:00
151 Anne Elisabeth Dalen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
36 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
134 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:00:00
255 Kristian A Johannessen Lang løype 30-34 Herrer Arendal kommune 00:30:46
158 Karl Eyvind Lund Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:37:08
382 Finn hvoslef Trim 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
155 Bjørn Sundal Kort løype 60-64 Herrer Arendal Kommune 00:23:00
387 Hallvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 00:00:00
66 Solveig Sivertsen Trim 65-69 Damer Arendal komm... 00:00:00
369 Anette Hesthag Kort løype 45-49 Damer Arendal komm... 00:26:47
256 Kristel Veer Trim 40-44 Damer Arendal SLK 00:00:00
484 Ilka Huber Kort løype 40-44 Damer Arendal Tria... 00:21:30
54 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer ATF 00:00:00
337 Eli Parnes Paulsen Kort løype 30-34 Damer Azets 00:37:00
113 Wenche Irene Bergerud Nygaard Trim 45-49 Damer Birkenlund s... 00:00:00
444 Per Ellefsen Trim 60-64 Herrer egen 00:00:00
6 Kristen Igland Kort løype 60-64 Herrer egen 00:19:10
104 kjell tanggaard Kort løype 65-69 Herrer egen 00:00:00
386 kåre vetaas Kort løype 65-69 Herrer egen 00:23:42
421 Tor Kristian Follinglo Lang løype 70-74 Herrer egen 00:54:10
41 Trixie Tulabing Palomar Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
332 Helene de Lange Lassen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
51 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:07:34
502 Vibeke Johansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
328 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
50 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
8 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
62 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
98 Alf Kristian Alfsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
35 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
56 Isabell Glad Trim 55-59 Damer Egen 00:30:25
350 Aslaug B Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
312 Else Leifsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
208 Geir Syvertsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
333 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
28 Kjell Bjørn Olsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
29 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
171 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
334 Edith Skoog Lassen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
232 Harald I. Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
49 Erik Smedsrud Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
189 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
190 Grethe Kristensen Trim 80-84 Damer Egen 00:00:00
503 Olav Hardeberg Trim 85-89 Herrer Egen 00:00:00
647 Jonas Paulsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:18
60 Hanne Goodwin Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:19
500 Jarle Pedersen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:39
391 Inger Marie Broers Damsgaard Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
418 Jorid Auale Kort løype 50-54 Damer Egen 00:19:19
261 Fride Austad Lang løype 40-44 Damer Egen 00:37:05
47 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:33:22
230 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:33:58
219 Tone Berit Flo Lang løype 60-64 Damer Egen 00:00:00
186 Odd Karsten Larsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:35
251 Dagfinn Jernes Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:45:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
53 Ingunn Bergh Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
187 Åse Berit Hansen Trim 55-59 Herrer Eget 00:00:00
154 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Eget 00:00:00
23 Kristin Johnsen Kort løype 45-49 Damer Eget 00:00:00
193 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer Eget 00:26:55
152 Vidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:40:16
69 Kristin Fenheim Lang løype 60-64 Damer Emblas 01:11:41
68 Arne Fenheim Lang løype 65-69 Herrer Emblas 01:11:41
12 Detlef Samuelsen-Schuller Lang løype 60-64 Herrer Ericsson BIL 01:00:00
371 Sigrunn Askland Trim 50-54 Damer Express 00:00:00
447 Åse Valvik Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
43 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Fam. Røynstrand 00:00:00
407 Jan Inge Jørgensen Trim 55-59 Herrer Fia bil 00:00:00
326 Ina Steinsholm Trim 55-59 Damer Friskis&Svet... 00:00:00
327 Inger Arneberg Trim 60-64 Damer Friskis&Svet... 00:00:00
454 Jarle Nyli Kort løype 40-44 Herrer Froland 00:18:40
476 Morten Sollid Lang løype 40-44 Herrer Froland 00:31:43
453 Tom Arild Dalen Lang løype 40-44 Herrer Froland IL 00:30:43
590 Jonathan Øverland Knutsen Kort løype U-16 Damer Grane 00:20:09
596 Mathias Seime Kort løype U-16 Herrer Grane 00:28:17
463 Håkon Auale Lundvall Lang løype U-16 Herrer Grane 00:29:43
335 Andreas Berulvsen Zaar Kort løype U-16 Herrer Grane Friderett 00:23:58
470 Emilie Jørgensen Kort løype U-16 Damer Grane friidrett 00:31:38
468 Rune Andersen Kort løype 45-49 Herrer Grane Friidrett 00:28:15
331 Haakon Jørgensen Kort løype U-16 Herrer Grane friidr... 00:23:24
302 Synne G Pedersen Kort løype U-16 Damer Grane Friidr... 00:22:32
346 astrid elise helland nordby Trim 65-69 Damer grimstad kom... 00:00:00
361 Solveig Løvjomås Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
379 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
258 Ingrid Forseng Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:23:51
46 Herdis aa Hodnebrog Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
192 Kevin svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:32:27
210 Mette moen Kort løype 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
40 Christer Aaser Trim 55-59 Herrer Grimstad Løp... 00:00:00
191 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:33:19
5 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:31:50
196 Anne Karine Solli Seland Kort løype 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
194 Kjell Moen Kort løype 75-79 Herrer Grimstad løp... 00:00:00
44 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:31:32
61 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Hisøy 00:00:00
55 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:26:32
249 Tove Fossnes Trim 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
292 Tore Henriksen Lang løype 55-59 Herrer Hisøy o-klubb 00:42:08
264 Unni Vik Trim 55-59 Damer Hisøy O-klubb 00:00:00
176 Trond Kjempekjenn Kort løype 45-49 Herrer HJØ 00:19:45
143 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer I.L. Express 00:00:00
34 Kenneth Ånonsen Trim 50-54 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
177 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
384 Johannes Seime Kort løype U-16 Herrer IK Grane Fri... 00:18:18
348 Norma Heggtveit Andersen Kort løype U-16 Damer IK Grane Fri... 00:23:31
339 Filip Berge Skipstein Kort løype U-16 Herrer IK Grane fri... 00:23:27
445 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
446 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
271 Jan Petter Jansen Trim 70-74 Herrer Ingen 00:00:00
272 Gunstein Rudlende Trim 75-79 Herrer Ingen 00:00:00
250 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:27:46
434 Lisbet Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Ingen 00:23:30
304 Greta Vehusheia Kort løype 65-69 Damer Ingen 00:00:00
231 Pål Aimar Sørensen Trim 65-69 Herrer J J Ugland BIL 00:00:00
347 Terje Bruborg Lang løype 40-44 Herrer J J Ugland BIL 00:25:14
269 Aslaug Storåsen Djuve Kort løype 35-39 Damer JFP Services 00:46:00
243 Berit Boye Kort løype 60-64 Damer JJUBIL 00:00:00
283 Øyvind Riiber Boye Kort løype 65-69 Herrer JJUBIL 00:00:00
178 Steinar Mortensen Trim 50-54 Herrer JJUC BIL 00:00:00
179 Bjørn Heggelund Trim 60-64 Herrer JJUC BIL 00:00:00
73 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Jobbklar AS 00:00:00
345 petter nordby Trim 70-74 Herrer k line offsh... 00:00:00
422 Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:20:11
343 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:25:05
129 Else Akselsen Lang løype 50-54 Damer Kristiansand... 00:00:00
216 Margrete Hørte Igland Trim 25-29 Damer Lag 9 00:00:00
360 Kåre Igland Kort løype 60-64 Herrer Lag 9 00:00:00
448 Gro-Helén Bringsverd Kort løype 35-39 Damer Lia IL 00:38:30
309 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Lillesand ko... 00:00:00
17 Kjetil Nyvold Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:34:35
140 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer meg selv 00:34:43
4 Preben G. Skretteberg Kort løype 40-44 Herrer Meshtech 00:22:53
648 Per Simonsen Lang løype 55-59 Herrer Meshtech 00:43:07
13 Eivind Kristoffer Holst Larsen Lang løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:38:26
101 Kai Arne Normann Lang løype 45-49 Herrer Mobit Arendal 00:30:26
142 Hilde Bergh Madsen Kort løype 40-44 Damer MUIL 00:00:00
645 Mathias Eik Rønningen Kort løype U-16 Herrer MUIL G9 00:21:27
281 Ann Iren Hartz Gravbråten Trim 25-29 Damer NA 00:00:00
279 Grete T. Espeland Kort løype 60-64 Damer Nav 00:50:00
99 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:23:48
22 Irene Espenes Trim 45-49 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
214 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Next 00:18:30
238 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer Nidelvtunet ... 00:44:32
173 Trond Wirak Kort løype 55-59 Herrer NOV 00:26:35
156 Margit Vik Sundal Kort løype 55-59 Damer OneCo Infra 00:26:50
117 Lars Hauge Trim 65-69 Herrer OneCo Networks 00:00:00
594 Christoffer moland Kort løype 35-39 Herrer Otl Agder 00:17:03
433 Siri Løvbukten Trim 65-69 Damer Pensjonist 00:00:00
116 Karin Johansen Trim 60-64 Damer Privat 00:00:00
115 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Privat 00:00:00
372 Eivind Madsen Lang løype 60-64 Herrer Privat 00:38:04
293 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:35:28
275 Roar Daniel Gundersen Trim 55-59 Herrer Roar Daniel ... 00:00:00
27 Allan Metzler Kort løype 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:24:19
263 Helge Askildsen Lang løype 50-54 Herrer Rygene Smith... 00:00:00
175 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
162 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
174 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
170 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rykene trim 00:00:00
26 Inger Bach Dalseth Trim 65-69 Damer Sia bil 00:00:00
144 Merethe Jørgensen Trim 55-59 Damer Sia BIL 00:00:00
352 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:19:54
252 Ole Andreas Hamsun Rustad Lang løype 35-39 Herrer Sm Eyde VGS 00:29:43
413 Lars Petter Bugge Solheim Kort løype 50-54 Herrer Solheim Lang... 00:50:00
414 Synne Bugge Solheim Kort løype U-16 Damer Solheim Lang... 00:50:00
370 Solveig Lohne Ørum Kort løype 65-69 Damer Solsidencoac... 00:32:40
109 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:34:17
14 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:57
11 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
456 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer SSA 00:29:19
45 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA Fam. Røy... 00:41:11
183 Per Kristian Krebs Kort løype 45-49 Herrer SSHF 00:20:18
120 Sven Kjetil Fiane Kort løype 35-39 Herrer SSHF Arendal 00:23:11
358 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
224 Geir Melum Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:23:27
100 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:33:06
436 Cecilie Strand Lang løype 45-49 Damer Steinsås Run... 00:38:05
435 Geir Hammond Lang løype 50-54 Herrer Steinsås Run... 00:37:35
59 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Steinsåsrunners 00:00:00
63 Lene Holthe Lang løype 45-49 Damer SteinsåsRunners 00:00:00
644 Preben Rønningen Kort løype 35-39 Herrer Strømmen/Glimt 00:17:50
639 Sunniva Volden Kort løype 25-29 Damer Sunniva 00:18:20
169 Frode Venemyr Kort løype 45-49 Herrer Sørensen Eie... 00:18:50
65 Sølvi Meinseth Trim 50-54 Damer Sørild Friid... 00:00:00
1 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:37:46
317 Kenneth Sandvik Holst Kort løype 40-44 Herrer Team Holst 00:00:00
149 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:24:50
148 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:18:07
240 Julius Klungland Melum Kort løype 16-19 Herrer Team Melum 00:22:47
71 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Team Siv 00:00:00
70 Oddvar Paulsen Trim 65-69 Herrer Team Siv 00:00:00
294 Kristian Austad Lang løype 45-49 Herrer Team Tyholmen 00:33:54
262 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Temseveien b... 00:27:40
392 Steinar Schipper Lang løype 40-44 Herrer TimoTuTu 00:38:32
221 Tove Stornes Løvjomås Trim 35-39 Damer Tove Løvjomås 00:00:00
640 Per Voie Kort løype 35-39 Herrer TOVO 00:17:00
641 Magnus Voie Kort løype U-16 Herrer TOVO 00:21:26
311 Kristen Leifsen Trim 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
108 Morten Magelssen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
241 Audun Zaar Kort løype 45-49 Herrer Viking Lifes... 00:24:22
398 Janne BF Kort løype 35-39 Damer Viking Norsafe 00:31:06
280 Thomas Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Viking Norsafe 00:31:40
235 Morten Stølefjell-Hansen Kort løype 40-44 Herrer Viking Norsafe 00:23:35
274 Hans Grønlund Kort løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:21:51
237 Sleiman Arida Kort løype 40-44 Herrer VIKING NORSA... 00:26:42
341 Nils Eivind Thune Kort løype 40-44 Herrer Østre Agder ... 00:22:48
200 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:29:39

Antall: 237
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows