Agderposten Terrengkarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
13 apr. 2021
16
515

Sparebanken Sør Amfi Arendal - Ukens løype - 21 sep. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
640 Per Voie Kort løype 35-39 Herrer TOVO 00:17:00
594 Christoffer moland Kort løype 35-39 Herrer Otl Agder 00:17:03
644 Preben Rønningen Kort løype 35-39 Herrer Strømmen/Glimt 00:17:50
14 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:57
148 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:18:07
384 Johannes Seime Kort løype U-16 Herrer IK Grane Fri... 00:18:18
639 Sunniva Volden Kort løype 25-29 Damer Sunniva 00:18:20
376 Tommy Hansen Kort løype 45-49 Herrer Air Products... 00:18:29
214 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Next 00:18:30
454 Jarle Nyli Kort løype 40-44 Herrer Froland 00:18:40
169 Frode Venemyr Kort løype 45-49 Herrer Sørensen Eie... 00:18:50
6 Kristen Igland Kort løype 60-64 Herrer egen 00:19:10
647 Jonas Paulsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:18
418 Jorid Auale Kort løype 50-54 Damer Egen 00:19:19
176 Trond Kjempekjenn Kort løype 45-49 Herrer HJØ 00:19:45
352 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:19:54
590 Jonathan Øverland Knutsen Kort løype U-16 Damer Grane 00:20:09
422 Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:20:11
183 Per Kristian Krebs Kort løype 45-49 Herrer SSHF 00:20:18
641 Magnus Voie Kort løype U-16 Herrer TOVO 00:21:26
645 Mathias Eik Rønningen Kort løype U-16 Herrer MUIL G9 00:21:27
484 Ilka Huber Kort løype 40-44 Damer Arendal Tria... 00:21:30
274 Hans Grønlund Kort løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:21:51
302 Synne G Pedersen Kort løype U-16 Damer Grane Friidr... 00:22:32
500 Jarle Pedersen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:39
240 Julius Klungland Melum Kort løype 16-19 Herrer Team Melum 00:22:47
341 Nils Eivind Thune Kort løype 40-44 Herrer Østre Agder ... 00:22:48
4 Preben G. Skretteberg Kort løype 40-44 Herrer Meshtech 00:22:53
155 Bjørn Sundal Kort løype 60-64 Herrer Arendal Kommune 00:23:00
120 Sven Kjetil Fiane Kort løype 35-39 Herrer SSHF Arendal 00:23:11
331 Haakon Jørgensen Kort løype U-16 Herrer Grane friidr... 00:23:24
224 Geir Melum Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:23:27
339 Filip Berge Skipstein Kort løype U-16 Herrer IK Grane fri... 00:23:27
434 Lisbet Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Ingen 00:23:30
348 Norma Heggtveit Andersen Kort løype U-16 Damer IK Grane Fri... 00:23:31
235 Morten Stølefjell-Hansen Kort løype 40-44 Herrer Viking Norsafe 00:23:35
386 kåre vetaas Kort løype 65-69 Herrer egen 00:23:42
99 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:23:48
258 Ingrid Forseng Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:23:51
91 Fredrik Hellstrøm Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:23:52
335 Andreas Berulvsen Zaar Kort løype U-16 Herrer Grane Friderett 00:23:58
38 Øyvind Bergerud Nygaard Kort løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:24:00
27 Allan Metzler Kort løype 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:24:19
241 Audun Zaar Kort løype 45-49 Herrer Viking Lifes... 00:24:22
149 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:24:50
343 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:25:05
347 Terje Bruborg Lang løype 40-44 Herrer J J Ugland BIL 00:25:14
426 Anette Stølefjell-Hansen Kort løype 35-39 Damer . 00:26:18
55 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:26:32
173 Trond Wirak Kort løype 55-59 Herrer NOV 00:26:35
237 Sleiman Arida Kort løype 40-44 Herrer VIKING NORSA... 00:26:42
369 Anette Hesthag Kort løype 45-49 Damer Arendal komm... 00:26:47
257 Kristina Jetkevice Kort løype 35-39 Damer - 00:26:49
156 Margit Vik Sundal Kort løype 55-59 Damer OneCo Infra 00:26:50
193 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer Eget 00:26:55
437 Karoline Fiane Kort løype 30-34 Damer . 00:27:08
60 Hanne Goodwin Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:19
7 Gry Schjølberg Kort løype 55-59 Damer Ab 00:27:37
262 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Temseveien b... 00:27:40
250 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:27:46
24 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:27:48
468 Rune Andersen Kort løype 45-49 Herrer Grane Friidrett 00:28:15
596 Mathias Seime Kort løype U-16 Herrer Grane 00:28:17
456 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer SSA 00:29:19
200 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:29:39
252 Ole Andreas Hamsun Rustad Lang løype 35-39 Herrer Sm Eyde VGS 00:29:43
463 Håkon Auale Lundvall Lang løype U-16 Herrer Grane 00:29:43
330 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:29:49
56 Isabell Glad Trim 55-59 Damer Egen 00:30:25
101 Kai Arne Normann Lang løype 45-49 Herrer Mobit Arendal 00:30:26
453 Tom Arild Dalen Lang løype 40-44 Herrer Froland IL 00:30:43
255 Kristian A Johannessen Lang løype 30-34 Herrer Arendal kommune 00:30:46
398 Janne BF Kort løype 35-39 Damer Viking Norsafe 00:31:06
44 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:31:32
470 Emilie Jørgensen Kort løype U-16 Damer Grane friidrett 00:31:38
280 Thomas Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Viking Norsafe 00:31:40
476 Morten Sollid Lang løype 40-44 Herrer Froland 00:31:43
5 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:31:50
192 Kevin svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:32:27
370 Solveig Lohne Ørum Kort løype 65-69 Damer Solsidencoac... 00:32:40
100 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:33:06
191 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:33:19
47 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:33:22
294 Kristian Austad Lang løype 45-49 Herrer Team Tyholmen 00:33:54
230 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:33:58
109 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:34:17
17 Kjetil Nyvold Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:34:35
140 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer meg selv 00:34:43
293 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:35:28
337 Eli Parnes Paulsen Kort løype 30-34 Damer Azets 00:37:00
261 Fride Austad Lang løype 40-44 Damer Egen 00:37:05
158 Karl Eyvind Lund Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:37:08
435 Geir Hammond Lang løype 50-54 Herrer Steinsås Run... 00:37:35
1 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:37:46
372 Eivind Madsen Lang løype 60-64 Herrer Privat 00:38:04
436 Cecilie Strand Lang løype 45-49 Damer Steinsås Run... 00:38:05
182 Per Gøran Bergerud Lang løype 40-44 Herrer Agder energi... 00:38:17
13 Eivind Kristoffer Holst Larsen Lang løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:38:26
448 Gro-Helén Bringsverd Kort løype 35-39 Damer Lia IL 00:38:30
392 Steinar Schipper Lang løype 40-44 Herrer TimoTuTu 00:38:32
121 Kai Larsen Lang løype 60-64 Herrer Agder Energi... 00:39:08
152 Vidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:40:16
186 Odd Karsten Larsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:35
45 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA Fam. Røy... 00:41:11
292 Tore Henriksen Lang løype 55-59 Herrer Hisøy o-klubb 00:42:08
648 Per Simonsen Lang løype 55-59 Herrer Meshtech 00:43:07
238 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer Nidelvtunet ... 00:44:32
251 Dagfinn Jernes Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:45:00
269 Aslaug Storåsen Djuve Kort løype 35-39 Damer JFP Services 00:46:00
268 Mari Darrud Kort løype 30-34 Damer Agder fylkes... 00:46:15
157 Tor Inge Forsdal Trim 45-49 Herrer Arendal kommune 00:48:00
413 Lars Petter Bugge Solheim Kort løype 50-54 Herrer Solheim Lang... 00:50:00
279 Grete T. Espeland Kort løype 60-64 Damer Nav 00:50:00
414 Synne Bugge Solheim Kort løype U-16 Damer Solheim Lang... 00:50:00
421 Tor Kristian Follinglo Lang løype 70-74 Herrer egen 00:54:10
12 Detlef Samuelsen-Schuller Lang løype 60-64 Herrer Ericsson BIL 01:00:00
51 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:07:34
69 Kristin Fenheim Lang løype 60-64 Damer Emblas 01:11:41
68 Arne Fenheim Lang løype 65-69 Herrer Emblas 01:11:41

Antall: 119 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows