Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
188

Stølsviga, Hisøy - Ukens løype - 12 apr. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
104 Aleksander de Lange Nilsen Kort løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:43:17
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:00:00
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:47:12
69 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:55:10
112 Are Skindlo Lang løype 55-59 Herrer Mira Mare AS 00:39:15
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:28:32
61 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:59:00
27 Bjørn Bratland Kort løype 75-79 Herrer Trauma 00:53:29
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:34:31
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:44:31
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:45:40
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:45:33
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:29:30
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
12 Egil Fossum Kort løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:45:02
5 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:52:00
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 01:24:36
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:52:35
26 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:00:00
98 Ellen Sundsdal Kort løype 55-59 Damer Privat ( Pos... 00:00:00
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
8 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:39:16
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
74 Frode Johnsen Kort løype 50-54 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:00:00
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:36:29
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
71 Glenn Solberg Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:48:35
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 01:02:00
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 00:48:40
19 Heine Johansen Smedsaas Lang løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:55:00
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:33:42
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:50:38
102 Henrik Jones Lang løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:46:40
88 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:00:00
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
106 Ingrid Ringvoll Lang løype U-16 Damer IK Grane Are... 00:00:00
22 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske 00:53:50
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:00:00
31 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer APIL 00:48:32
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:54:30
51 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:51:11
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:45:14
123 Johan Nyland Kort løype 55-59 Herrer Asplan Viak 00:56:07
59 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer J J Ugland BIL 00:43:45
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:00:00
108 Karen Helsør Kort løype 16-19 Damer Froland IL 00:00:00
35 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:52:08
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:02:01
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:42:15
67 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Eget 00:00:00
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:09
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:39:49
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:00:00
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:41:37
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
13 Magnus Fossum Kort løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
132 Marianne S Bjørkenes Lang løype 40-44 Damer Hisøy 00:00:00
81 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:35:39
103 Marius Tobiassen Lang løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:00:00
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:59:03
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:49:50
135 Noah Hovde Solberg Kort løype U-16 Herrer Team Solberg 00:46:00
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:48:06
92 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:36:12
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
20 Otto Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:48:30
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:33:28
93 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:28:40
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:30:34
40 Petter Øyum Lang løype 50-54 Herrer Hisøy OK 00:56:03
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:00:00
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:06:03
113 Rolf Øystein Andersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
16 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:43:58
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
139 Ståle Almenning Lang løype 45-49 Herrer Innoventi 00:00:00
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:50:33
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:40:20
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:00:00
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:00:00
90 Tor Olsen Lang løype 50-54 Herrer Consto Anleg... 00:00:00
110 Tove Fossnes Kort løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:42:44
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 01:08:30
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:58:26
109 Vemund Helsør Kort løype U-16 Herrer Froland IL 00:00:00
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
99 Vetle Byrkjeflot Kort løype U-16 Herrer IK Grane Are... 01:02:58
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 01:04:00
33 Widar Taxth Løland Lang løype 75-79 Herrer Egen 01:01:11
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:00:00
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:42:36
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
80 Øystein Vågsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:11
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:48:49
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:37:12
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00

Antall: 117
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Stølsviga, Hisøy - Ukens løype

Løp i serien

Lunderød stadion, Asdal /Ukens løype (16 aug. 2021)
Fevik lysløype, Hausland (23 aug. 2021)
Stampefoss, Bjorbekk (30 aug. 2021)
Østerhus, Grimstad (06 sep. 2021)
Harebakken, Arendal (13 sep. 2021)
Bjønnes, Arendal (20 sep. 2021)
Sparebanken Sør Amfi Arendal (27 sep. 2021)
Groos, Grimstad (04 okt. 2021)
Gjervoldsøya, Hisøy (11 okt. 2021)
Hove, Tromøy (18 okt. 2021)
Haslatangen, Fevik (25 okt. 2021)