Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
225

Åsbieskogen, Stoa - Ukens løype - 19 apr. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
104 Aleksander de Lange Nilsen Kort løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
144 Andrea Malene Nilsen Kort løype U-16 Damer Grane 00:00:00
143 Andreas Koksvik Lang løype 40-44 Herrer SSHF 00:43:33
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:35:54
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:00:00
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 01:16:35
69 Anne Marit Tørå Lang løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
125 Anne Mouland Skaar Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:59:50
112 Are Skindlo Lang løype 55-59 Herrer Mira Mare AS 00:39:30
131 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:46:19
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:26:47
27 Bjørn Bratland Kort løype 75-79 Herrer Trauma 00:45:29
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:30:26
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:44:27
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:41:09
37 Christine Mikkelsen Kort løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:41:16
5 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:57:44
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:51:51
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 01:15:00
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:54:54
26 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:42:36
98 Ellen Sundsdal Lang løype 55-59 Damer Privat ( Pos... 00:00:00
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
8 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:36:06
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
74 Frode Johnsen Kort løype 50-54 Herrer Telenor Mari... 00:38:30
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:37:18
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:35:00
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:33:50
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
71 Glenn Solberg Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:42:15
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:48:10
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 00:55:00
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 00:41:39
19 Heine Johansen Smedsaas Lang løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:46:30
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:33:22
102 Henrik Jones Kort løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:42:35
88 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 01:33:00
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
137 Inger Marie Skar Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
22 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske 00:00:00
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:00:00
31 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer APIL 00:53:38
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:45:00
51 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:00:00
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:39:23
123 Johan Nyland Kort løype 55-59 Herrer Asplan Viak 00:48:07
59 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer J J Ugland BIL 00:33:09
30 Jorunn Aarrestad Lang løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:00:00
140 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
147 Kamilla Helsør Kort løype 16-19 Damer Froland IL 00:00:00
108 Karen Helsør Kort løype 16-19 Damer Froland IL 00:00:00
35 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:41:37
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:36:36
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:39:39
67 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Eget 00:00:00
124 Kornelia Juul Nyland Kort løype 20-24 Damer Arendals Sei... 00:39:16
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:52
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:46:48
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 01:00:00
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
13 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
146 Marianne Ljøstad Kort løype 35-39 Damer Arendal eien... 00:56:19
132 Marianne S Bjørkenes Lang løype 40-44 Damer Hisøy 00:00:00
81 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:34:32
103 Marius Tobiassen Kort løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
87 Martin Hægeland Kort løype 40-44 Herrer NAV 00:00:00
151 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma 00:36:01
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:54:00
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:58:27
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:36:03
92 Oddny Jørgensen Lang løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:30:21
93 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:26:09
40 Petter Øyum Lang løype 50-54 Herrer Hisøy OK 00:57:40
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:00:00
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:00:00
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 42:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:44:00
113 Rolf Øystein Andersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
16 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
138 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer IL Imås 00:51:50
145 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Grane 00:00:00
43 Solveig Granås Lang løype 50-54 Damer Arendal Tria... 00:38:00
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:42:22
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:42:02
149 Stig Alvestad Kort løype 40-44 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
139 Ståle Almenning Lang løype 45-49 Herrer Innoventi 00:00:00
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:36:14
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:37:54
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:00:00
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:00:00
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 01:15:26
90 Tor Olsen Lang løype 50-54 Herrer Consto Anleg... 00:00:00
110 Tove Fossnes Kort løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
48 Trond Wirak Kort løype 55-59 Herrer NOV 00:45:00
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:40:28
11 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy OK 00:47:00
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 00:55:00
33 Widar Taxth Løland Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:58:51
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:00:00
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:31:48
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:40:53
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:33:37
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00

Antall: 126
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows