Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
159

Uglebo, Myra skole- Ukens løype - 03 mai 2021

For dette løpet er det mulig å registrere gjennomført løp selv slik at resultatlisten blir oppdatert.
Registrer mitt gjennomførte løp
Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
105 Amalie Ringvoll Lang løype 16-19 Damer IK Grane Are... 00:00:00
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
144 Andrea Malene Nilsen Kort løype U-16 Damer Grane 00:00:00
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:32:36
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:00:00
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:00:00
69 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
125 Anne Mouland Skaar Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:58:50
131 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:46:20
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:00:00
27 Bjørn Bratland Kort løype 75-79 Herrer Trauma 00:43:34
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:30:36
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:40:31
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:40:28
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
158 Bror Heegaard Kort løype 80-84 Herrer Express 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:48:09
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:28:10
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:53:17
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 01:09:54
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 01:15:00
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 01:03:40
26 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:00:00
98 Ellen Sundsdal Lang løype 55-59 Damer Privat ( Pos... 00:00:00
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
8 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:38:06
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:00:00
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:37:51
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:36:32
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
71 Glenn Solberg Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 00:57:00
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 00:39:18
19 Heine Johansen Smedsaas Lang løype U-16 Herrer Hisøy OK 01:02:00
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:29:34
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:46:49
102 Henrik Jones Lang løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:00:00
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
137 Inger Marie Skar Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
160 Inger Skjævesland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
106 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer IK Grane Are... 00:00:00
22 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske 00:49:05
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:00:00
31 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer APIL 00:41:12
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:59:14
51 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:00:00
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:00:00
59 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer J J Ugland BIL 00:42:10
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:00:00
140 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
147 Kamilla Helsør Kort løype 16-19 Damer Froland IL 00:00:00
108 Karen Helsør Kort løype 16-19 Damer Froland IL 00:00:00
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:28:46
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:37:24
67 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Eget 00:00:00
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:43
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:39:18
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:55:00
77 Mads Henrik sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:29:40
84 Magne Blågestad Lang løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
13 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:44:00
151 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma 00:46:20
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 01:03:30
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:58:20
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:56:54
92 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:37:30
20 Otto Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:52:00
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:38:16
93 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:26:19
100 Per Reidar Spieler Lang løype 80-84 Herrer eget 00:56:18
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:00:00
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:40:00
113 Rolf Øystein Andersen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
43 Solveig Granås Lang løype 50-54 Damer Arendal Tria... 00:51:54
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:30:25
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
139 Ståle Almenning Kort løype 45-49 Herrer Innoventi 00:00:00
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:54:51
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:41:32
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:40:42
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:49:05
90 Tor Olsen Lang løype 50-54 Herrer Consto Anleg... 00:00:00
110 Tove Fossnes Lang løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 01:13:00
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:00:00
11 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy OK 00:47:18
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
97 Vidar Konradsen Kort løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 01:28:00
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 00:57:00
33 Widar Taxth Løland Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:47:39
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:00:00
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:32:02
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:14
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:36:38
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00

Antall: 113
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Uglebo, Myra skole- Ukens løype

Løp i serien

Froland lysløype (31 mai 2021)
Bjørnebo, Arendal (07 jun. 2021)
Dømmesmoen, Grimstad (14 jun. 2021)
Dybdalstrand, Tromøy (21 jun. 2021)
Bryllupsholmen, Nedenes (16 aug. 2021)
Fevik lysløype, Hausland (23 aug. 2021)
Stampefoss, Bjorbekk (30 aug. 2021)
Østerhus, Grimstad (06 sep. 2021)
Harebakken, Arendal (13 sep. 2021)
Bjønnes, Arendal (20 sep. 2021)
Sparebanken Sør Amfi Arendal (27 sep. 2021)
Groos, Grimstad (04 okt. 2021)
Gjervoldsøya, Hisøy (11 okt. 2021)
Hove, Tromøy (18 okt. 2021)
Haslatangen, Fevik (25 okt. 2021)