Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
225

Skarestrand, Tromøy - Ukens løype - 10 mai 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
143 Andreas Koksvik Lang løype 40-44 Herrer SSHF 00:52:34
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:00:00
69 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
125 Anne Mouland Skaar Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 01:05:00
112 Are Skindlo Lang løype 55-59 Herrer Mira Mare AS 00:34:50
131 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:44:15
172 Arild Saudland Kort løype 50-54 Herrer Trauma 00:00:00
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:27:16
171 Astrid Saudland Kort løype 50-54 Damer Trauma 00:00:00
61 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:00:00
27 Bjørn Bratland Kort løype 75-79 Herrer Trauma 00:49:00
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:28:14
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:41:47
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:48:10
168 Christian Jomaas Lang løype 50-54 Herrer Fossum IF 00:27:41
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
162 Dorthe Rasmussen Kort løype 55-59 Damer Egen 01:19:35
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:39:29
5 Einar Krafft Myhren Kort løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:44:45
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:55:59
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 00:00:00
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:50:35
26 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:43:36
98 Ellen Sundsdal Kort løype 55-59 Damer Privat ( Pos... 00:00:00
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
8 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:39:30
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:00:00
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:45:35
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:29:38
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
71 Glenn Solberg Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 01:02:31
173 Hanna Saudland Kort løype 16-19 Damer Trauma 00:00:00
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:31:07
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:00:00
154 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking-NorSafe 01:00:00
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:42:45
101 Inger Marie Broers Damsgaard Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
137 Inger Marie Skar Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
160 Inger Skjævesland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
22 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske 00:44:00
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:00:00
31 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer APIL 00:00:00
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:46:57
51 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:00:00
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:00:00
123 Johan Nyland Kort løype 55-59 Herrer Asplan Viak 00:57:07
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:00:00
170 Julia Broers Damsgaard Kort løype U-16 Damer Hisøy OK 00:00:00
174 Julie Saudland Kort løype U-16 Damer Trauma 00:00:00
147 Kamilla Helsør Kort løype 16-19 Damer Froland IL 00:00:00
108 Karen Helsør Kort løype 16-19 Damer Froland IL 00:00:00
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:42:29
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:42:09
67 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Eget 00:00:00
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:38
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 01:14:00
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:31:40
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:43:19
151 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma 00:32:22
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:57:30
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 01:00:00
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:38:35
92 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
20 Otto Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:00:00
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:29:00
93 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:26:28
40 Petter Øyum Lang løype 50-54 Herrer Hisøy OK 00:57:59
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:00:00
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:00:00
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:00:00
113 Rolf Øystein Andersen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
138 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer IL Imås 01:00:03
43 Solveig Granås Lang løype 50-54 Damer Arendal Tria... 00:41:59
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:54:11
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:49:00
139 Ståle Almenning Lang løype 45-49 Herrer Innoventi 00:52:33
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:36:10
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:39:44
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 01:05:05
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:45:37
90 Tor Olsen Lang løype 50-54 Herrer Consto Anleg... 00:00:00
134 Tore Arvid Eskilt Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
110 Tove Fossnes Kort løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 00:57:30
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:48:08
97 Vidar Konradsen Kort løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 01:22:00
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 00:00:00
33 Widar Taxth Løland Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:15:24
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:10
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:00:00
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00

Antall: 106
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows