Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
211

Lunderød stadion, Asdal /Ukens løype - 16 aug. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:36:24
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:29:21
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:00:00
125 Anne Mouland Skaar Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:55:43
131 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:41:29
96 Arne Thorstensen Lang løype 60-64 Herrer Trauma 00:50:34
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:25:40
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:27:52
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:45:57
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:40:55
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:32:36
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
5 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 01:05:32
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:52:54
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 00:58:44
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 01:12:34
165 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:29:33
76 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
8 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:34:25
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:37:21
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:46:31
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:32:03
189 Gerd Kristin Ånonsen Kort løype 50-54 Damer Arendal komm... 00:00:00
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 01:03:05
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:53:30
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 01:30:05
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 00:36:09
19 Heine Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:30:01
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:31:07
154 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking-NorSafe 00:54:17
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:55:07
88 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:50:57
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:42:33
137 Inger Marie Skar Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
160 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
22 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske 00:45:39
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:40:23
31 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer APIL 00:46:06
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:52:35
51 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:00:00
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:37:01
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:34:13
186 Kathrine Rane Kort løype 35-39 Damer IK Grane Are... 00:34:14
3 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:36:30
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:54:22
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:43:57
67 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Eget 00:00:00
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:02
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:42:22
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 01:02:29
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:33:54
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
13 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:47:19
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:00:00
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:59:36
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:43:53
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:46:13
92 Oddny Jørgensen Lang løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:47:05
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
20 Otto Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:48:16
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:31:24
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:38:44
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:26:20
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:00:00
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:39:46
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:45:37
113 Rolf Øystein Andersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:54:05
43 Solveig Granås Lang løype 50-54 Damer Arendal Tria... 00:43:01
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:50:56
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:43:16
127 Stian Anderson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:00:00
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:45:16
190 Sverre Solvei Kort løype 50-54 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:35:20
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:50:36
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 01:02:03
56 Tore Bjørn Thorbjørnsen Kort løype 75-79 Herrer Politiet 00:00:00
110 Tove Fossnes Kort løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:51:22
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 00:57:45
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:00:00
11 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy OK 00:46:26
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:48:15
97 Vidar Konradsen Lang løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 01:56:00
42 Vilde Haslekås Solheim Kort løype 16-19 Damer Trauma 00:44:18
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 01:03:03
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 01:30:10
33 Widar Taxth Løland Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:46:14
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:13:29
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:34:13
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:43:52
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:42:37

Antall: 101
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows