Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
223

Biejordene, Arendal- Ukens løype - 20 sep. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
11 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy OK 00:45:33
205 Silje Hauge Lang løype 20-24 Damer Egen 00:25:38
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:41:37
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:43:57
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:37:38
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:32:30
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:38:23
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:52:58
92 Oddny Jørgensen Lang løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
186 Kathrine Rane Kort løype 35-39 Damer IK Grane Are... 00:45:20
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:51:37
140 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 01:10:00
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:44:38
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:43:43
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:43:43
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:46:54
98 Ellen Sundsdal Kort løype 55-59 Damer Privat ( Pos... 00:42:21
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:30:15
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:27:21
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:45:05
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 01:09:41
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 01:09:51
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:43:34
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
88 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 01:04:20
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:22:05
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:35:55
188 Martin Grandalen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:47
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:39:24
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:47
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:26:04
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:29:42
97 Vidar Konradsen Lang løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 01:17:00
192 Anders Hall Jomaas Lang løype 40-44 Herrer IF Trauma 00:37:05
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:36:09
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:38:04
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:35:51
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:33:59
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:43:36
207 Øyvind Terkelsen Lang løype 40-44 Herrer Hope IL 00:32:59
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:28:14
131 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:32:26
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:25:10
196 Morten Tobiassen Lang løype 45-49 Herrer Grane 00:41:51
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:34:22
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:27
16 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
3 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:31:55
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:24:50
154 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking-NorSafe 00:37:32
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:28:14
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:33:07
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
90 Tor Olsen Lang løype 50-54 Herrer Consto Anleg... 00:00:00
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:27:53
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 00:56:55
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:32:55
5 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:49:34
96 Arne Thorstensen Lang løype 60-64 Herrer Trauma 00:49:43
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:33:07
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:00:00
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:34:02
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:38:18
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:36:17
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:41:40
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
19 Heine Johansen Smedsaas Lang løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:38:56
200 Geir Spieler Kort løype 50-54 Herrer Gard 00:26:46
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:00:00
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
12 Egil Fossum Kort løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:40:00
55 Morten Benestad Kort løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:48:23
113 Rolf Øystein Andersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:36:49
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 00:49:03
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:56:55
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:35:04
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 90
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows