Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
225

Sparebanken Sør Amfi Arendal- Ukens løype - 27 sep. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:46:58
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:00:00
69 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:00:00
112 Are Skindlo Lang løype 55-59 Herrer Mira Mare AS 00:46:30
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:31:45
27 Bjørn Bratland Kort løype 75-79 Herrer Trauma 00:00:00
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:39:08
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:42:59
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Kort løype 40-44 Herrer Sshf 00:41:53
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 01:11:29
165 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:39:26
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:57:51
136 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:53:37
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:00:00
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:50:21
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
71 Glenn Solberg Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:41:59
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:40:39
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:50:20
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:50:09
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:52:39
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 01:03:07
35 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:00:00
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:00:00
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:50:52
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:51:37
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:00:00
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:45:39
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:00:00
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
18 Nora Johansen Kort løype 40-44 Damer Hisøy OK 01:03:25
92 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:58:30
20 Otto Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 01:03:22
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:51:12
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:35:51
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:10:00
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 01:14:23
115 Steinar Fjeldberg Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:31:32
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:47:32
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 01:22:20
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 01:04:37
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:00:00
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:53:27
90 Tor Olsen Lang løype 50-54 Herrer Consto Anleg... 00:00:00
134 Tore Arvid Eskilt Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:58:21
193 Torill Brekken Lang løype 25-29 Damer Ganddal IL o... 00:00:00
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 01:11:06
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 01:21:14
97 Vidar Konradsen Kort løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 00:00:00
212 Vilde B. Urfjell Lang løype 25-29 Damer Egen 01:04:42
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:00:00
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:54:19
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:02:59
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:45:46
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:49:07

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows