Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
223

Sparebanken Sør Amfi Arendal- Ukens løype - 27 sep. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
20 Otto Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 01:03:22
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:40:39
193 Torill Brekken Lang løype 25-29 Damer Ganddal IL o... 00:00:00
212 Vilde B. Urfjell Lang løype 25-29 Damer Egen 01:04:42
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:51:37
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:42:59
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:52:39
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:54:19
97 Vidar Konradsen Kort løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 00:00:00
18 Nora Johansen Kort løype 40-44 Damer Hisøy OK 01:03:25
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:50:21
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:46:58
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:50:09
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 01:11:29
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:00:00
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Kort løype 40-44 Herrer Sshf 00:41:53
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:57:51
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:31:45
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
35 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:00:00
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:49:07
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:45:46
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:50:52
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:00:00
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:00:00
71 Glenn Solberg Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:51:12
90 Tor Olsen Lang løype 50-54 Herrer Consto Anleg... 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:53:27
136 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:53:37
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:39:08
115 Steinar Fjeldberg Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:31:32
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
112 Are Skindlo Lang løype 55-59 Herrer Mira Mare AS 00:46:30
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 01:22:20
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 01:04:37
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:41:59
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 01:11:06
165 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:39:26
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:45:39
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:00:00
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:00:00
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:47:32
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 01:03:07
92 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 01:21:14
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
69 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
134 Tore Arvid Eskilt Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:58:21
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:50:20
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:02:59
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:00:00
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:58:30
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
27 Bjørn Bratland Kort løype 75-79 Herrer Trauma 00:00:00
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:10:00
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 01:14:23
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:35:51

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows