Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
223

Sparebanken Sør Amfi Arendal- Ukens løype - 27 sep. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
115 Steinar Fjeldberg Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:31:32
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:31:45
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:35:51
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:39:08
165 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:39:26
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:40:39
60 Carl Tore Sundquist Kort løype 40-44 Herrer Sshf 00:41:53
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:41:59
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:42:59
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:45:39
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:45:46
112 Are Skindlo Lang løype 55-59 Herrer Mira Mare AS 00:46:30
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:46:58
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:47:32
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:49:07
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:50:09
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:50:20
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:50:21
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:50:52
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:51:12
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:51:37
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:52:39
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:53:27
136 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:53:37
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:54:19
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:57:51
134 Tore Arvid Eskilt Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:58:21
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:58:30
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:02:59
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 01:03:07
20 Otto Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 01:03:22
18 Nora Johansen Kort løype 40-44 Damer Hisøy OK 01:03:25
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 01:04:37
212 Vilde B. Urfjell Lang løype 25-29 Damer Egen 01:04:42
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:10:00
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 01:11:06
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 01:11:29
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 01:14:23
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 01:21:14
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 01:22:20

Antall: 40 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows