Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
223

Gjervoldsøya, Hisøy- Ukens løype - 04 okt. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:32:12
213 Anna Gausemel Sørlie Kort løype 30-34 Damer Hadeland O-lag 01:22:52
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:33:38
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:44:13
69 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 01:01:18
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:27:48
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:29:56
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
64 Bodil Fidje Lien Lang løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:41:43
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:30:47
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:37:01
5 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 01:30:00
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:52:06
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 01:20:02
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:55:06
26 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:54:08
165 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:34:49
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
218 Eva Rose Gausemel Kort løype U-16 Damer Egen 01:22:48
155 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Express 00:00:00
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:00:00
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:44:25
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:33:37
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:59:24
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
53 Glenn Ager-Wick Lang løype 60-64 Herrer Helseterapi AS 00:42:13
71 Glenn Solberg Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
217 Gunnar Dag Tørå Lang løype 70-74 Herrer Grane 00:49:10
19 Heine Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:00:00
4 Helge Christensen Kort løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:35:00
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:54:02
88 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 01:03:56
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:46:31
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:45:26
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:42:08
219 Janne Thygesen Lang løype 35-39 Damer Grane 00:00:00
140 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
215 Kai Johansen Lang løype 50-54 Herrer Glencore 00:40:50
214 Kaia Eveline Nilsen Kort løype U-16 Damer Grane orient... 01:05:19
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:39:53
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:05
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:42:45
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:59
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 01:06:56
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:29:11
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:41:26
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:57:19
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 01:00:46
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:57:56
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:00:00
216 Ole Jacob Breland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:00:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:54:13
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:43:55
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:40:24
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:29:58
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:48:00
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:59:40
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:02:29
113 Rolf Øystein Andersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
16 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:54:50
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
149 Stig Alvestad Lang løype 40-44 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:38:34
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:58:11
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:36:27
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:00:00
134 Tore Arvid Eskilt Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
110 Tove Fossnes Kort løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 01:02:41
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 01:11:06
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:00:00
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
33 Widar Taxth Løland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:02:21
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:35:26
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:54:11
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00
207 Øyvind Terkelsen Lang løype 40-44 Herrer Hope IL 00:44:19

Antall: 93
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows