Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
223

Groos, Grimstad- Ukens løype - 11 okt. 2021

For dette løpet er det mulig å registrere gjennomført løp selv slik at resultatlisten blir oppdatert.
Registrer mitt gjennomførte løp
Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
208 Andreas Buene Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:21
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:26:21
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:37:07
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:39:00
202 Asle Åsmul Lang løype 45-49 Herrer SG- armatur 00:30:21
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:23:43
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:34:25
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:28:23
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:24:13
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 00:45:30
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:30:20
26 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:32:15
165 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:24:42
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
221 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Hisøy 00:32:41
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:31:15
136 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:28:39
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:25:24
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:20:12
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:44:26
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:31:13
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 00:56:26
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:20:16
223 Håkon Håversen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:00:00
154 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking-NorSafe 00:32:25
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:40:04
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:28:44
22 Ingvild Fossøy Kort løype 50-54 Damer Dahlske 00:00:00
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:25:07
31 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer APIL 00:36:10
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:30:15
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:30:34
51 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:00:00
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:27:28
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:26:54
140 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
215 Kai Johansen Lang løype 50-54 Herrer Glencore 00:30:17
35 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:00:00
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:27:22
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:29:10
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:24:24
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:36:32
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:27:25
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:29:21
188 Martin Grandalen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:00:00
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:42:53
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:44:00
222 Nicolay Ager-Wick Kort løype U-16 Herrer Egen 00:00:00
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:35:47
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:28:19
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:29:14
20 Otto Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:36:10
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:23:02
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:23:12
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:31:08
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:47:35
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:32:46
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:27:27
127 Stian Anderson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:55
149 Stig Alvestad Lang løype 40-44 Herrer IK Grane Are... 00:19:50
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:27:56
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:22:38
198 Thea Vågsnes Sælsbråten Kort løype U-16 Damer Grane 00:32:15
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:31:02
169 Tore Henriksen Kort løype 55-59 Herrer Implement. AS 00:00:00
193 Torill Brekken Lang løype 25-29 Damer Ganddal IL o... 00:30:15
110 Tove Fossnes Kort løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:35:34
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 00:34:07
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:00:00
220 Turid Korshavn Lang løype 45-49 Damer Stærk 00:27:31
11 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy OK 00:35:58
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:37:12
97 Vidar Konradsen Kort løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 01:10:00
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:44:29
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 00:56:26
33 Widar Taxth Løland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:55:06
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:24:25
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:24:30

Antall: 86
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows