Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
225

Hasseltangen, Fevik - 25 okt. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
49 Anders Noddeland Lang løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:23:48
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:21:05
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:29:38
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:42:05
112 Are Skindlo Lang løype 55-59 Herrer Mira Mare AS 00:23:55
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:26:01
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:25:59
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:24:58
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:22:53
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:23:57
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
162 Dorthe Rasmussen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:35:47
224 Edith Fahre Kort løype 55-59 Damer Hisøy 00:28:54
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 00:28:54
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:32:05
165 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:20:55
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
155 Finn Løvgren Lang løype 85-89 Herrer Express 00:00:00
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:29:29
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:26:37
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:19:33
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:41:06
53 Glenn Ager-Wick Lang løype 60-64 Herrer Helseterapi AS 00:28:18
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 00:46:20
217 Gunnar Dag Tørå Lang løype 70-74 Herrer Grane 00:29:28
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 00:27:54
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:23:17
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:18:34
154 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking-NorSafe 00:29:08
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:27:50
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:26:03
22 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske 00:30:25
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:24:40
31 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer APIL 00:27:49
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:24:50
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:24:49
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:22:10
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:24:42
140 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
225 Kai Johansen Lang løype 50-54 Damer Øyestad 00:25:19
214 Kaia Eveline Nilsen Kort løype U-16 Damer Grane orient... 00:27:06
35 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:00:00
3 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:24:02
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:27:32
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:20:42
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:32:19
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:28:29
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:34:27
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:34:11
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:30:42
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:22:53
92 Oddny Jørgensen Lang løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:21:59
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:26:21
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:16:55
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:34:45
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
113 Rolf Øystein Andersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:30:08
149 Stig Alvestad Lang løype 40-44 Herrer IK Grane Are... 00:18:27
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:23:08
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:27:43
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:21:51
198 Thea Vågsnes Sælsbråten Kort løype U-16 Damer Grane 00:23:17
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:28:12
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:26:31
193 Torill Brekken Lang løype 25-29 Damer Ganddal IL o... 00:24:53
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:00:00
220 Turid Korshavn Lang løype 45-49 Damer Stærk 00:24:40
11 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy OK 00:26:48
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:37:17
97 Vidar Konradsen Kort løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 00:38:30
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:46
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 00:46:17
33 Widar Taxth Løland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:41:16
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:27:23
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:35:13
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:23:20

Antall: 87
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows