Arendal Cykleclub Sykkelkarusell 2021

Arendal Cykleclub
12 apr. 2021
9
104

ACC SK2021 #1 - UKE 15 - TERRENG - 12 apr. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
8 Ada Koch Lang løype 55-59 Damer ArendalCC 01:04:20
55 Anders Thommessen Lang løype 40-44 Herrer Acc 00:56:10
104 Anne Marie Hausland Lang løype 50-54 Damer Arendal CC 01:07:49
96 Ann-Theres Mosberg Pedersen Solberg Kort løype 55-59 Damer ACC 00:33:49
5 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer ACC 00:49:27
3 Carl-Håkon Herland-Lauvli Lang løype 45-49 Herrer Arendal CC 01:02:25
103 Christian Austenå Lang løype 40-44 Herrer Acc 00:57:45
102 Christian Coll Lang løype 35-39 Herrer ACC 00:54:09
58 Didrik K R Barn U-16 Herrer Arendal CC 00:19:45
98 Eddie Sørensen Lang løype 60-64 Herrer Arendalcc/ R... 00:52:08
72 Edvin Barli Haslund Barn U-16 Herrer ACC Ungdom 00:00:00
11 Einar Solberg Kort løype 60-64 Herrer Arendal C C 00:33:50
52 Eirik Fiskaa Thommessen Barn U-16 Herrer Acc 00:00:00
101 Eivind Øygarden Lang løype 40-44 Herrer Arendal Cykl... 00:46:58
60 Emil K R Barn U-16 Herrer Arendal CC 00:19:45
82 Even Dalen Barn U-16 Herrer Froland Sykk... 00:22:47
75 Fiona austenå Barn U-16 Damer Acc 00:10:37
91 Francesca Flateland Lang løype 45-49 Damer Arendal CC /... 01:11:00
6 Frank Pedersen Lang løype 45-49 Herrer ACC 00:47:10
54 Frida Fiskaa Thommessen Barn U-16 Damer Acc 00:00:00
51 Frode Gundersen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 00:49:47
88 Geir Melum Lang løype 45-49 Herrer Arendal CC 00:54:38
76 Hafthor Stensbye Barn U-16 Herrer A 00:00:00
65 Helge Olaf Bergmann Lang løype 60-64 Herrer ACC/z-kayak 00:58:19
62 Henriette Boye Karlsen Barn U-16 Damer ArendalCC 00:00:00
109 Johan Kristian Nygård Lang løype 40-44 Herrer ACC/Igland G... 00:51:53
57 Johan Ryder Berntsen Lang løype 40-44 Herrer Arendal CC 00:52:09
97 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:52:05
9 Kristian Stene Lang løype 40-44 Herrer Arendal Cykl... 00:48:28
67 Leif Jan Råna Lang løype 70-74 Herrer Acc 01:40:32
50 Lene Ånonsen Lang løype 45-49 Damer Arendal CC 00:54:07
99 Linda Bosvik Langemyr Kort løype 60-64 Damer ACC 00:00:00
53 Lise Fiskaa Thommessen Barn U-16 Damer Acc 00:00:00
86 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hopåe IL 01:01:30
1 Magnar Boye Karlsen Lang løype 45-49 Herrer Arendalcc 00:51:17
68 Magnus Torbergsen Voie Barn U-16 Herrer MUIL 00:20:10
107 Mia McCormack Barn U-16 Damer Makaz 00:25:42
69 Mikkel Torbergsen Voie Barn U-16 Herrer MUIL 00:23:24
59 Nathaniel K R Barn U-16 Herrer Arendal CC 00:19:45
84 Ola Henrik Olstad Lang løype 35-39 Herrer Froland sykk... 00:47:28
108 Olivia McCormack Barn U-16 Damer Makaz 00:30:52
63 Peer Andreassen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 01:04:14
106 Per Richard Kaino Lang løype 75-79 Herrer Midt I 00:47:52
89 Per-Helge Svendsen Lang løype 55-59 Herrer Perri’s Bar 01:00:40
74 Rebecca austenå Barn U-16 Damer Acc 00:10:32
64 Sam Samuelsen Lang løype 65-69 Herrer ACC 01:01:29
70 Sondre Torbergsen Voie Barn U-16 Herrer Team ToVo 00:00:00
15 Steinar Schipper Lang løype 40-44 Herrer ISS 01:04:15
2 Steinar Winther Lang løype 50-54 Herrer Arendal CC 00:42:47
4 Sølve Strømsland Lang løype 35-39 Herrer Arendal CC 00:47:08
93 Teodor Bassanese Flateland Barn U-16 Herrer Arendal CC /... 00:13:59
95 Terje Johnsen Lang løype 55-59 Herrer ArendalCC 00:51:12
85 Thomas Thorsen Lang løype 16-19 Herrer ACC 00:47:20
87 Thommy Evensen Lang løype 55-59 Herrer Froland SK 00:53:19
100 Thorstein Walle Lang løype 50-54 Herrer Arendal cc 00:54:11
81 Tom Arild Dalen Lang løype 40-44 Herrer Froland Sykk... 00:47:53
7 Tommy Svanor Lang løype 40-44 Herrer ACC 01:05:31
110 Torill Haagensli Lang løype 50-54 Damer ACC 01:00:48
92 Vanessa Bassanese Flateland Barn U-16 Damer Arendal CC /... 00:12:42

Antall: 59
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows