Arendal Cykleclub Sykkelkarusell 2021

Arendal Cykleclub
12 apr. 2021
9
105

ACC SK2021 #2 - UKE 17 - LANDEVEI - 26 apr. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
8 Ada Koch Lang løype 55-59 Damer ArendalCC 02:06:30
13 Alexander Røisland Kort løype 50-54 Herrer ISS 00:00:00
104 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Arendal CC 01:26:54
96 Ann-Theres Mosberg Pedersen Solberg Kort løype 55-59 Damer ACC 01:29:00
5 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer ACC 01:40:41
115 Audun Siqveland Kort løype 40-44 Herrer Arendal CC 01:20:04
3 Carl-Håkon Herland-Lauvli Lang løype 45-49 Herrer Arendal CC 01:54:30
98 Eddie Sørensen Lang løype 60-64 Herrer Arendalcc/ R... 01:50:32
118 Einar Gjeruldsen Lang løype 70-74 Herrer GH bygg & St... 00:00:00
11 Einar Solberg Kort løype 60-64 Herrer Arendal C C 01:29:00
82 Even Dalen Barn U-16 Herrer Froland Sykk... 01:44:44
91 Francesca Flateland Lang løype 45-49 Damer Arendal CC /... 02:03:04
6 Frank Pedersen Lang løype 45-49 Herrer ACC 01:34:15
51 Frode Gundersen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 01:38:41
88 Geir Melum Lang løype 45-49 Herrer Arendal CC 02:04:58
112 Guttorm Kvastad Kort løype 45-49 Herrer Maritim BIL 01:13:03
65 Helge Olaf Bergmann Lang løype 60-64 Herrer ACC/z-kayak 01:55:24
62 Henriette Boye Karlsen Barn U-16 Damer ArendalCC 00:46:58
114 Jakob Eide Josefsen Barn U-16 Herrer Arendal sykk... 00:00:00
109 Johan Kristian Nygård Lang løype 40-44 Herrer ACC/Igland G... 01:47:07
57 Johan Ryder Berntsen Kort løype 40-44 Herrer Arendal CC 00:36:36
97 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 01:51:48
9 Kristian Stene Lang løype 40-44 Herrer Arendal Cykl... 01:41:24
67 Leif Jan Råna Lang løype 70-74 Herrer Acc 02:38:35
99 Linda Bosvik Langemyr Kort løype 60-64 Damer ACC 00:00:00
1 Magnar Boye Karlsen Lang løype 45-49 Herrer Arendalcc 01:38:40
111 Niels Petter Johansson Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 01:55:25
84 Ola Henrik Olstad Lang løype 35-39 Herrer Froland sykk... 01:36:44
116 Oscar Lien Siqveland Kort løype U-16 Herrer Arendal Opti... 01:20:02
63 Peer Andreassen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 02:06:33
106 Per Richard Kaino Kort løype 75-79 Herrer Midt I 00:36:35
74 Rebecca austenå Barn U-16 Damer Acc 00:00:00
64 Sam Samuelsen Lang løype 65-69 Herrer ACC 01:59:23
83 Sigbjørn Lauvrak Kort løype 50-54 Herrer Froland Sykk... 00:29:28
15 Steinar Schipper Lang løype 40-44 Herrer ISS 01:31:24
2 Steinar Winther Lang løype 50-54 Herrer Arendal CC 01:34:14
117 Stine Nygård Lang løype 40-44 Damer Arendal Cykl... 01:47:05
4 Sølve Strømsland Lang løype 35-39 Herrer Arendal CC 01:40:42
93 Teodor Bassanese Flateland Barn U-16 Herrer Arendal CC /... 01:08:00
95 Terje Johnsen Lang løype 55-59 Herrer ArendalCC 01:55:26
87 Thommy Evensen Lang løype 55-59 Herrer Froland SK 01:36:45
100 Thorstein Walle Kort løype 50-54 Herrer Arendal cc 01:00:07
81 Tom Arild Dalen Lang løype 40-44 Herrer Froland Sykk... 01:36:57
7 Tommy Svanor Lang løype 40-44 Herrer ACC 01:55:17
92 Vanessa Bassanese Flateland Barn U-16 Damer Arendal CC /... 01:10:00

Antall: 45
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows