Agderposten Lysløypekarusell 2021

Agder Bedr. idrettskrets - Arendal
19 okt. 2021
6
114

Sparebanken Sør Amfi Arendal - Ukens løype - 26 okt. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer 0 00:42:42
2 Thilde Severine Albertsdatter Sundgot Trim U-16 Damer Stintetoppen 00:27:00
3 Johannes Seime Fellesstart U-16 Herrer 00:18:20
4 Kjetil Nyvold Fellesstart 55-59 Herrer MacGregor 00:19:37
5 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Fellesstart 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:19
6 Tor-Geir Vigersøl Trim 45-49 Herrer Agder Energi... 00:00:00
8 Julie Ørum Trim 40-44 Damer NAV Agder Be... 00:22:15
9 Finn Hvoslef Trim 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
11 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
12 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
13 Alf Kristian Alfsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
14 Herdis Hodnebrog Trim 55-59 Damer Grimstad BIL 00:00:00
15 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:19:35
16 Gry Schjølberg Trim 60-64 Damer Agder bedrif... 00:00:00
17 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
18 Kristian A Johannessen Fellesstart 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:17:07
19 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer SSA 00:24:59
20 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Privat 00:00:00
21 Per Julius Ørum Trim 70-74 Herrer Egen 00:26:11
22 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
23 Ingunn Bergh Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
24 Jan Rune Sjuls Trim 55-59 Herrer 00:18:09
25 Aleksander Hals-Lydersen Fellesstart 45-49 Herrer UiA 00:18:38
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:57:56
28 Inger Dalseth Trim 65-69 Damer Sia bil 00:00:00
29 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
30 Per Gøran Bergerud Trim 40-44 Herrer Agder Energi 00:23:37
32 Laila Korssund Trim 45-49 Damer NAV 00:00:00
33 Kristin Johnsen Trim 50-54 Damer Eget 00:00:00
34 Linn Beate Andersen Trim 35-39 Damer Ingen 00:42:42
35 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer 00:29:41
36 Per Kristian Krebs Trim 45-49 Herrer SSHF, DPS Øs... 00:19:30
37 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
38 Irene Espenes Trim 45-49 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
39 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal kommune 00:26:54
40 Kristian Lund Kristiansen Trim 35-39 Herrer 00:20:12
41 nils olav karlsen Trim 55-59 Herrer egen 00:00:00
43 Kjell Ivar Moen Trim 75-79 Herrer 00:00:00
44 Anne Karine Solli Seland Trim 60-64 Damer 00:00:00
45 Sølvi Meinseth Trim 55-59 Damer 00:00:00
48 Kenneth Ånonsen Trim 50-54 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
49 Gerd Kristin Ånonsen Trim 50-54 Damer Arendal komm... 00:00:00
50 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
51 Hege Cecilie Bjelland Trim 50-54 Damer 00:00:00
52 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
53 Georg Smedsaas Fellesstart 40-44 Herrer 00:14:51
54 Mathias Seime Fellesstart U-16 Herrer 00:26:39
55 David Haltorp Trim 55-59 Herrer Agder Energi... 00:23:40
56 Silje Røynstrand Fellesstart 30-34 Damer Grimstad løp... 00:16:57
57 Preben Skretteberg Fellesstart 40-44 Herrer 00:19:14
58 Kenneth Halvorsen Fellesstart 40-44 Herrer 00:16:30
59 Oddvar Paulsen Trim 65-69 Herrer 00:00:00
60 Siv Paulsen Trim 40-44 Damer 00:00:00
61 Tom Arild Dalen Trim 40-44 Herrer 00:17:28
62 Vidar Dalen Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:22:18
63 Ricky Engenes Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:23:07
64 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Egen 00:22:52
66 Norma Heggtveit Andersen Trim U-16 Damer 00:00:00
67 Andreas B Zaar Fellesstart U-16 Herrer 00:23:38
68 Audun Zaar Fellesstart 45-49 Herrer Viking Norsafe 00:23:41
120 Håkon Jørgensen Fellesstart U-16 Herrer 00:20:47
122 Simen Pedersen Fellesstart U-16 Herrer 00:21:30
123 Synne Pedersen Fellesstart U-16 Damer 00:00:00
124 Odd Gunnar Valborgland Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:17:58
125 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Mette Morn Trim 60-64 Damer 00:00:00
128 Siv Nina G Pedersrn Trim 50-54 Damer 00:21:15
130 Finn-Arne Johansen Trim 50-54 Herrer 00:43:30
131 Vibeke Johansen Trim 50-54 Damer 00:43:30
133 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
134 Christian Pedersen Fellesstart 65-69 Herrer 00:25:24
135 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Ingen 00:00:00
137 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder Energi 00:00:00
138 Erik Smedsrud Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
139 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
140 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
141 Grethe Kristensen Trim 80-84 Damer Egen 00:00:00
142 Eivind Larsen Trim 35-39 Herrer 00:20:32
143 Richard Svela Trim 50-54 Herrer Kitron 00:19:23
144 Solveig Løvjomås Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
145 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer 00:00:00
146 Odd Karsten Larsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:22:46
148 Martine Grude guttormsen Trim 30-34 Damer SSHF DPS Øst... 00:22:38
149 Jacob Misund Halvorsen Fellesstart U-16 Herrer 00:30:19
150 Guttorm Kvastad Fellesstart 50-54 Herrer 00:17:25
151 Kristian Heggtveit Andersen Fellesstart U-16 Herrer 00:34:10
152 Linn Elena Myrdal Fellesstart U-16 Damer 00:30:20
153 Bernt Johansson Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:18:45
154 Sverre Solvei Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
155 Beate Lauvland Solvei Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
157 Ina Steinsholm Trim 55-59 Damer 00:00:00
158 Lisbet Aina eie Trim 45-49 Damer Ingen 00:23:14
159 Rune Andersen Trim 45-49 Herrer 00:16:45
160 Håkon Holt Trim 35-39 Herrer Viking Norsafe 00:17:24

Antall: 94
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad