Agderposten Lysløypekarusell 2021

Agder Bedr. idrettskrets - Arendal
19 okt. 2021
6
114

Fevik lysløype - Ukens løype - 09 nov. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
53 Georg Smedsaas Fellesstart 40-44 Herrer 00:14:59
46 Håkon Auale Lundvall Fellesstart U-16 Herrer 00:16:07
56 Silje Røynstrand Fellesstart 30-34 Damer Grimstad løp... 00:16:26
58 Kenneth Halvorsen Fellesstart 40-44 Herrer 00:16:53
160 Håkon Holt Trim 35-39 Herrer Viking Norsafe 00:17:08
150 Guttorm Kvastad Fellesstart 50-54 Herrer 00:17:17
61 Tom Arild Dalen Fellesstart 40-44 Herrer 00:17:23
18 Kristian A Johannessen Fellesstart 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:17:35
124 Odd Gunnar Valborgland Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:17:43
3 Johannes Seime Fellesstart U-16 Herrer 00:17:48
25 Aleksander Hals-Lydersen Fellesstart 45-49 Herrer UiA 00:18:03
5 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Fellesstart 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:18:49
15 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:18:55
47 Jorid Auale Trim 50-54 Damer Egen 00:19:00
153 Bernt Johansson Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:19:09
9 Finn Hvoslef Fellesstart 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:19:14
121 Jonatan Øverland Knutsen Fellesstart U-16 Herrer 00:20:20
122 Simen Pedersen Fellesstart U-16 Herrer 00:20:43
4 Kjetil Nyvold Fellesstart 55-59 Herrer MacGregor 00:20:44
36 Per Kristian Krebs Trim 45-49 Herrer SSHF, DPS Øs... 00:21:08
142 Eivind Larsen Fellesstart 35-39 Herrer 00:22:10
120 Håkon Jørgensen Fellesstart U-16 Herrer 00:22:20
64 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Egen 00:22:50
62 Vidar Dalen Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:23:13
63 Ricky Engenes Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:23:30
19 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer SSA 00:23:44
146 Odd Karsten Larsen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:23:44
67 Andreas B Zaar Fellesstart U-16 Herrer 00:23:48
68 Audun Zaar Fellesstart 45-49 Herrer Viking Norsafe 00:23:53
134 Christian Pedersen Trim 65-69 Herrer 00:24:07
126 Mats Simon Oland Trim 25-29 Herrer 00:24:11
1 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer 0 00:25:26
21 Per Julius Ørum Trim 70-74 Herrer Egen 00:26:06
39 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal kommune 00:27:25
40 Kristian Lund Kristiansen Trim 35-39 Herrer 00:30:00
54 Mathias Seime Fellesstart U-16 Herrer 00:30:12
35 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer 00:31:50
152 Linn Elena Myrdal Trim U-16 Damer 00:32:20
149 Jacob Misund Halvorsen Fellesstart U-16 Herrer 00:34:18
34 Linn Beate Andersen Trim 35-39 Damer Ingen 00:43:37
155 Beate Lauvland Solvei Trim 50-54 Damer Egen 00:44:27
154 Sverre Solvei Trim 50-54 Herrer Egen 00:44:27
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:05:10

Antall: 43 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad