Agderposten Lysløypekarusell 2021

Agder Bedr. idrettskrets - Arendal
19 okt. 2021
6
114

Birkenlund lysløype - Ukens løype - 16 nov. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
147 Eivind Tobiassen Fellesstart 16-19 Herrer 00:16:48
53 Georg Smedsaas Fellesstart 40-44 Herrer 00:17:02
46 Håkon Auale Lundvall Fellesstart U-16 Herrer 00:18:32
58 Kenneth Halvorsen Fellesstart 40-44 Herrer 00:18:43
56 Silje Røynstrand Fellesstart 30-34 Damer Grimstad løp... 00:19:00
19 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer SSA 00:20:01
124 Odd Gunnar Valborgland Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:20:24
3 Johannes Seime Fellesstart U-16 Herrer 00:20:28
18 Kristian A Johannessen Fellesstart 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:20:35
143 Richard Svela Fellesstart 50-54 Herrer Kitron 00:21:18
25 Aleksander Hals-Lydersen Fellesstart 45-49 Herrer UiA 00:21:46
47 Jorid Auale Trim 50-54 Damer Egen 00:21:50
5 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Fellesstart 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:21:56
153 Bernt Johansson Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:22:07
15 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:22:10
24 Jan Rune Sjuls Fellesstart 55-59 Herrer 00:23:06
4 Kjetil Nyvold Fellesstart 55-59 Herrer MacGregor 00:23:27
122 Simen Pedersen Fellesstart U-16 Herrer 00:23:56
36 Per Kristian Krebs Trim 45-49 Herrer SSHF, DPS Øs... 00:24:10
142 Eivind Larsen Fellesstart 35-39 Herrer 00:25:23
8 Julie Ørum Trim 40-44 Damer NAV Agder Be... 00:26:11
62 Vidar Dalen Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:26:43
146 Odd Karsten Larsen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:27:17
68 Audun Zaar Fellesstart 45-49 Herrer Viking Norsafe 00:27:54
63 Ricky Engenes Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:27:59
134 Christian Pedersen Trim 65-69 Herrer 00:28:08
126 Mats Simon Oland Trim 25-29 Herrer 00:28:56
54 Mathias Seime Fellesstart U-16 Herrer 00:29:18
57 Preben Skretteberg Fellesstart 40-44 Herrer 00:29:20
21 Per Julius Ørum Trim 70-74 Herrer Egen 00:30:09
1 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer 0 00:31:48
39 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal kommune 00:32:10
152 Linn Elena Myrdal Fellesstart U-16 Damer 00:33:11
34 Linn Beate Andersen Trim 35-39 Damer Ingen 00:33:12
149 Jacob Misund Halvorsen Fellesstart U-16 Herrer 00:34:00
35 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer 00:35:20
40 Kristian Lund Kristiansen Trim 35-39 Herrer 00:36:57
130 Finn-Arne Johansen Trim 50-54 Herrer 00:47:57
131 Vibeke Johansen Trim 50-54 Damer 00:47:57
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:04:11

Antall: 40 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad