Agderposten Lysløypekarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
19 okt. 2021
6
114

Sparebanken Sør Amfi Arendal - Ukens løype - 23 nov. 2021

For dette løpet er det mulig å registrere gjennomført løp selv slik at resultatlisten blir oppdatert.
Registrer mitt gjennomførte løp
Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
25 Aleksander Hals-Lydersen Fellesstart 45-49 Herrer UiA 00:18:01
13 Alf Kristian Alfsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
140 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
67 Andreas B Zaar Fellesstart U-16 Herrer Grane 00:23:00
20 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Privat 00:00:00
139 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
72 Atle Rørvik Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:22:36
68 Audun Zaar Fellesstart 45-49 Herrer Viking Norsafe 00:23:16
155 Beate Lauvland Solvei Fellesstart 50-54 Damer Egen 00:00:00
153 Bernt Johansson Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:18:26
5 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Fellesstart 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:18:06
39 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal kommune 00:27:20
11 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
71 Bård-arne Andersen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:22:50
134 Christian Pedersen Trim 65-69 Herrer Krik 00:24:20
70 Christoffer Moland Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:16:03
135 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Ingen 00:00:00
142 Eivind Larsen Fellesstart 30-34 Herrer Meshtech 00:20:52
19 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer SSA 00:23:38
138 Erik Smedsrud Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:59:52
52 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
9 Finn Hvoslef Fellesstart 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:18:44
53 Georg Smedsaas Fellesstart 40-44 Herrer Hisøy OK 00:14:44
141 Grethe Kristensen Trim 80-84 Damer Egen 00:00:00
16 Gry Schjølberg Trim 60-64 Damer Agder bedrif... 00:00:00
22 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
150 Guttorm Kvastad Fellesstart 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:18:58
12 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
64 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Egen 00:22:38
14 Herdis Hodnebrog Trim 55-59 Damer Grimstad BIL 00:00:00
46 Håkon Auale Lundvall Fellesstart U-16 Herrer IK Grane 00:15:56
120 Håkon Jørgensen Fellesstart U-16 Herrer Grane 00:20:47
157 Ina Steinsholm Trim 55-59 Damer Friskis&Svet... 00:00:00
28 Inger Dalseth Trim 65-69 Damer Sia bil 00:00:00
23 Ingunn Bergh Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
149 Jacob Misund Halvorsen Fellesstart U-16 Herrer Grane/ friid... 00:34:46
24 Jan Rune Sjuls Fellesstart 50-54 Herrer FMX 00:18:23
3 Johannes Seime Fellesstart U-16 Herrer Grane 00:17:48
121 Jonatan Øverland Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Grane 00:20:58
47 Jorid Auale Trim 50-54 Damer Egen 00:18:50
8 Julie Ørum Trim 40-44 Damer NAV Agder Be... 00:22:56
58 Kenneth Halvorsen Fellesstart 40-44 Herrer Grimstad løp... 00:16:21
43 Kjell Ivar Moen Trim 75-79 Herrer Grimstad løp... 00:00:00
4 Kjetil Nyvold Fellesstart 55-59 Herrer MacGregor 00:19:41
18 Kristian A Johannessen Fellesstart 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:17:51
40 Kristian Lund Kristiansen Trim 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:32:40
33 Kristin Johnsen Trim 50-54 Damer Eget 00:00:00
32 Laila Korssund Trim 45-49 Damer NAV 00:00:00
15 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:18:42
34 Linn Beate Andersen Trim 35-39 Damer Ingen 00:28:13
152 Linn Elena Myrdal Fellesstart U-16 Damer Grane 00:29:21
158 Lisbet Aina eie Trim 45-49 Damer Ingen 00:25:05
29 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
54 Mathias Seime Fellesstart U-16 Herrer IK Grane Are... 00:26:53
126 Mats Simon Oland Trim 25-29 Herrer Imås IL 00:23:13
127 Mette Morn Trim 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
137 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder Energi 00:00:00
146 Odd Karsten Larsen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:22:48
21 Per Julius Ørum Trim 70-74 Herrer Egen 00:26:05
145 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Froland IL 00:00:00
1 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer 0 00:28:17
63 Ricky Engenes Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:22:37
56 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Grimstad løp... 00:15:40
122 Simen Pedersen Fellesstart U-16 Herrer Grane 00:20:43
128 Siv Nina G Pedersrn Trim 50-54 Damer IK Grane 00:00:00
35 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Solsidencoac... 00:32:45
69 Stig Kvade Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:20:37
10 Svein Krogelien Trim 45-49 Herrer Agder Energi... 00:00:00
154 Sverre Solvei Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:00:00
45 Sølvi Meinseth Trim 50-54 Damer Sørild Friid... 00:00:00
2 Thilde Severine Albertsdatter Sundgot Fellesstart U-16 Damer Stintetoppen 00:28:00
61 Tom Arild Dalen Fellesstart 40-44 Herrer Froland Sykk... 00:17:23
17 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
62 Vidar Dalen Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:22:31
37 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows