TimeService

5 Topper

Bedriftsidretten Aust-Agder
01 okt 2016

Resultater

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1267 Albert Andersen Fellesstart ... 50-54 Herrer Pusnes 01:38:07
1214 Aleksander Lydersen Fellesstart ... 40-44 Herrer SSA BiL 01:42:11
1219 Alf Martin Svendsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 01:39:08
1206 Andre` Olsen Fellesstart ... 40-44 Herrer Crossfit Are... 02:23:00
1235 Andreas Espenes Trim uten tid U-16 Herrer Egen 00:00:00
1239 Andreas Tveiten Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 01:55:26
1250 Anita Lomåsen Trim uten tid 35-39 Damer Egen 00:00:00
1269 Anne Omholt Tingstveit Fellesstart ... 25-29 Damer Egen 01:06:58
1247 Arne Thorstensen Fellesstart ... 55-59 Herrer Egen 01:50:09
1236 Asle Espenes Trim uten tid 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1216 Aud Osmundsen Gjennestad Trim uten tid 30-34 Damer Egen 00:00:00
1226 Bodil Sletten Larsen Trim uten tid 60-64 Damer Egen 00:00:00
1223 Borgny Karlsen Trim uten tid 70-74 Damer Arendal kommune 00:00:00
1228 Carl Otto Christiansen Trim uten tid 40-44 Herrer SSA 00:00:00
1255 Cato Bratland Trim uten tid 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1208 Cecilie olsen Fellesstart ... 35-39 Damer Olsen 01:17:49
1209 Christer Aaser Fellesstart ... 50-54 Herrer Aktiv På Dagtid 01:15:14
1281 Christian Pritchard-Davies Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 01:30:46
1274 Daniel Hetland Fellesstart ... 16-19 Herrer Egen 01:34:36
1283 Egil Evensen Trim uten tid 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1265 Egil Risholt Fellesstart ... 55-59 Herrer Egen 01:20:02
1278 Einar Fosslie Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 01:58:26
1268 Elisabeth Haglund Fellesstart ... 35-39 Damer Idrettsadmin... 01:11:24
1237 Eva Kristoffersen Trim uten tid 50-54 Damer Egen 00:00:00
1279 Fredrik Falck Knutsen Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 01:33:45
1241 Frode Nilsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 01:49:55
1270 Frode Venemyr Fellesstart ... 40-44 Herrer Egen 01:01:18
1242 Gaute Kilen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 01:30:21
1285 Gerd Kristin Ånonsen Trim uten tid 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
1220 Gunnar Hillestad Fellesstart ... 55-59 Herrer Egen 01:45:21
1273 Gustav Kohler Fellesstart ... 20-24 Herrer Egen 00:00:00
1210 Guttorm Kvastad Fellesstart ... 40-44 Herrer NOV APL BIL 01:42:10
1264 Henrik Mortensen Fellesstart ... 35-39 Herrer Hernis 01:34:07
1280 Inger Johanne Philfeldt Fellesstart ... 25-29 Damer Egen 01:17:12
1233 Irene Espenes Trim uten tid 40-44 Damer Egen 00:00:00
1224 Ivar Pedersen Trim uten tid 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1222 Janicke Skårmo Mjåsund Trim uten tid 40-44 Damer Egen 00:00:00
1201 Jarle Mjåsund Trim uten tid 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1254 Jimmi Tomlinson Trim uten tid 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1244 John Åge Mjåland Trim uten tid 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
1259 Jon Albretsen Fellesstart ... 40-44 Herrer Egen 01:36:05
1234 Julie Espenes Trim uten tid 16-19 Damer Egen 00:00:00
1221 Jørgen Møklebust Austvik Fellesstart ... 20-24 Herrer Egen 01:14:09
1266 Karianne Treldal Fellesstart ... 25-29 Damer Egen 01:05:51
1212 Kay Stahl Fellesstart ... 40-44 Herrer Rockex 01:07:58
1213 Kenneth Halvorsen Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 01:38:58
1262 Kenneth Larssen Fellesstart ... 40-44 Herrer BRG 02:00:34
1284 Kenneth Ånonsen Trim uten tid 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1248 Kim Andrè ?? Fellesstart ... 20-24 Herrer Egen 01:30:48
1218 Kjetil Nyvold Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 01:51:48
1231 Laila Espeseth Trim uten tid 55-59 Damer Egen 00:00:00
1211 Lene Hefte Kilen Fellesstart ... 40-44 Damer Egen 01:25:50
1243 Linda Wibe Namsvatn Fellesstart ... 35-39 Damer Egen 01:33:47
1238 Lisa Mari Kristoffersen Trim uten tid 25-29 Damer Egen 00:00:00
1258 Lisbeth Eie Trim uten tid 40-44 Damer Egen 00:00:00
1251 Magne Nilsen Trim uten tid 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1227 Marianne Sletten Trim uten tid 35-39 Damer Egen 00:00:00
1252 May Linn Stiansen Trim uten tid 30-34 Damer Egen 00:00:00
1230 May-Linn Homme Trim uten tid 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
1249 Mette Strandenes Trim uten tid 55-59 Damer Egen 00:00:00
1282 Morten Andersen Fellesstart ... 35-39 Herrer Agderposten 01:49:58
1256 Niclas Bratland Trim uten tid U-16 Herrer Egen 00:00:00
1260 Nils Olav Karlsen Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 01:22:16
1204 Ole Henrik Heidenberg Trim uten tid 50-54 Herrer Sam Eyde vgs. 00:00:00
1275 Ove Hetland Fellesstart ... 50-54 Herrer Nibio Landvik 01:50:32
1207 Per Ivar Olsen Fellesstart ... 50-54 Herrer Arendal kommune 01:39:21
1202 Ragnar Olsen Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 01:43:16
1203 Rino Rudsli Trim uten tid 55-59 Herrer Krik 00:00:00
1257 Rune Evensen Trim uten tid 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1240 Rune Pettersen Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 01:40:17
1277 Rune Tverrbak Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 01:45:57
1261 Sigrund Askeland Fellesstart ... 45-49 Damer Egen 02:00:35
1225 Stein Reinholt Jensen Trim uten tid 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1246 Stig Eilertsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 01:16:05
1263 Tone Helen Lyngmyr Olsen Fellesstart ... 40-44 Damer Egen 01:32:20
1276 Tore Birkedal Fellesstart ... 30-34 Herrer Egen 01:27:46
1245 Torild Haagensli Fellesstart ... 45-49 Damer Egen 00:00:00
1205 Tormod Nagel Karlsen Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 02:02:57
1232 Trygve Oveland Nilsen Trim uten tid 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1253 Valgjerd Helene Nistad Trim uten tid 30-34 Damer Egen 00:00:00
1217 Vigdis Linnea Osmundsen Trim uten tid 30-34 Damer SSA 00:00:00
1215 Wenche Lyberg Fellesstart ... 40-44 Damer Egen 01:25:53
1229 Øyvind Knutsen Trim uten tid 50-54 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 83
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
5 Topper