TimeService

Agderpostens Lysløypekarusell

Bedriftsidretten Aust-Agder
01 nov 2016
6

Løp 1 Birkenlund - 01 nov 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1438 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
1417 Alf Lilleås Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:21:44
1412 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
1362 Anita Guttormsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1383 Anita Karlsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
1410 Anita Lomåsen Fellesstart 35-39 Damer Egen 00:25:48
1459 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadm 00:00:00
1437 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
1432 Bengt-Ove Madsen Fellesstart 40-44 Herrer SSA 00:20:49
1430 Bente Akselsen Rose Fellesstart 40-44 Damer Arendal kommune 00:21:27
1361 Bente Johanson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1368 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1357 Borgny Karlsen Fellesstart 70-74 Damer Arendal kommune 00:31:10
1371 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1456 Britt Ingunn Lindland Trim 45-49 Damer AOGK 00:00:00
1457 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
1414 Camilla Svendsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
1453 Claus Rasmussen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:25:00
1413 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1399 Daniel Hatlevoll Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:18:53
1372 Edith Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1378 Elin Skolem Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1433 Endre Røynstrand Fellesstart 55-59 Herrer SSA 00:23:45
1409 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1427 Geir Olafsen Fellesstart 55-59 Herrer Kitron 00:21:35
1364 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
1452 Grete Aftret Fellesstart 45-49 Damer Pusnes 00:25:40
1406 Gunnar Bjørn Solfjeld Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:20:46
1375 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
1370 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1388 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1365 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1408 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1431 Hilde Bergh Madsen Fellesstart 35-39 Damer SSA 00:20:35
1418 Hogne Lilleås Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:19:42
1394 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
1376 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
1373 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1405 Jan Arild Winther Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:23:21
1367 Janicke S. Mjåsund Fellesstart 40-44 Damer Egen 00:26:15
1379 Jeanette Friis Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
1423 Julie Askeland Fellesstart U-16 Damer Egen 00:33:12
1363 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:32:54
1425 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:20:41
1458 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadm 00:00:00
1395 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
1404 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:24:10
1398 Kristel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager 00:00:00
1429 Kristian Agersborg Johannessen Fellesstart 25-29 Herrer Arendal kommune 00:19:54
1424 Kristian Ribe Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:20:44
1416 Kristian Skogstrøm Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:22:53
1428 Kristin Farbergshagen Fellesstart 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:23:14
1389 Kristin Hjelmås Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1358 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
1396 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
1386 Kåre Vetaas Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:24:03
1403 Lene Holte Fellesstart 40-44 Damer SSA 00:24:10
1385 Lisbeth Eie Fellesstart 40-44 Damer Egen 00:26:15
1381 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadm 00:00:00
1382 Mariann Karlsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1420 Nils Olav Karlsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:18:31
1415 Odd Karsten Larsen Trim 60-64 Herrer Hernis 00:00:00
1419 Per Ivar Olsen Fellesstart 50-54 Herrer Arendal kommune 00:20:48
1391 Per Julius Ørum Fellesstart 65-69 Herrer Politiet 00:33:35
1461 Richard Svela Fellesstart 45-49 Herrer Ericsson 00:21:15
1384 Rita Askildsen Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
1360 Robin Sander Trim 25-29 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1426 Roger Andersen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:24:24
1397 Silje Blakstad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1390 Solveig Lohne Ørum Fellesstart 60-64 Damer Egen 00:32:26
1369 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1400 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
1366 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1436 Stig Kvade Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:22:59
1460 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1455 Svein Inge Johnsen Fellesstart 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:20:39
1422 Svein Rune Askeland Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:25:23
1359 Sven Roy Dalen Trim 40-44 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1439 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1454 Sølve Strømsland Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:18:28
1392 Therese Stave Marcussen Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:29:14
1393 Tore Birkedal Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:19:21
1356 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
1402 Torhild Konradsen Fellesstart 30-34 Damer Grimstad kom... 00:33:15
1434 Torstein Valvik Fellesstart 25-29 Herrer Politiet 00:22:14
1421 Trond Farbergshagen Fellesstart 50-54 Herrer Origo Systems 00:19:57
1411 Trond Olsen Fellesstart 45-49 Herrer Rygene Trim 00:25:30
1377 Turid Marcussen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1387 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1380 Vigdis Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadm 00:00:00
1407 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1374 Øystein Hansen Næset Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
1401 Øystein Johansen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:22:07
1435 Åse Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer SSA 00:22:13

Antall: 94
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows