TimeService

Agderpostens Lysløypekarusell

Bedriftsidretten Aust-Agder
01 nov 2016
6

Løp 6 Birkenlund - 13 des 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1412 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
1498 Anders Myhre Fellesstart 90 - 100 Herrer Egen 00:27:36
1410 Anita Lomåsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1496 Are Solum Trim 90 - 100 Herrer Gard 00:00:00
1459 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadm 00:00:00
1488 Arne Thorkildsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1432 Bengt-Ove Madsen Fellesstart 40-44 Herrer SSA 00:20:13
1357 Borgny Karlsen Trim 70-74 Damer Arendal kommune 00:00:00
1371 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1456 Britt Ingunn Lindland Trim 45-49 Damer AOGK 00:00:00
1457 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
1414 Camilla Svendsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
1149 Christer Aaser Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1413 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1372 Edith Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1433 Endre Røynstrand Trim 55-59 Herrer SSA 00:00:00
1409 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1449 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1150 Finn Hvoslef Trim 40-44 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
1492 Frode Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1375 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
1388 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1442 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1408 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1495 Ida Elton Trim 90 - 100 Damer Egen 00:00:00
1394 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
1379 Jeanette Friis Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
1363 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:31:42
1445 Jørgen Strand Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1440 Kari Lerum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1468 Kay Stahl Trim 40-44 Herrer Rockex 00:00:00
1425 Kenneth Halvorsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1458 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadm 00:00:00
1489 Kim Andre Thorkildsen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
1395 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
1404 Kjetil Nyvold Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1443 Knut Erik Lyngroth Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1398 Kristel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager 00:00:00
1447 Kristen Leifsen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
1429 Kristian Agersborg Johannessen Trim 25-29 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1151 Kristian Bjorvatn Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1424 Kristian Ribe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1428 Kristin Farbergshagen Trim 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
1358 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
1386 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1469 Leif Hodnebrog Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1403 Lene Holte Fellesstart 40-44 Damer SSA 00:23:40
1385 Lisbeth Eie Fellesstart 40-44 Damer Egen 00:24:58
1487 Mads Helgesen Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
1497 Magnus Thorkildsen Trim 90 - 100 Herrer Egen 00:00:00
1381 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadm 00:00:00
1420 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1415 Odd Karsten Larsen Trim 60-64 Herrer Hernis 00:00:00
1419 Per Ivar Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1491 Preben Rønningen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
1384 Rita Askildsen Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
1360 Robin Sander Trim 25-29 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1481 Rune heia Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1476 Silje Røynstrand Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
1390 Solveig Lohne Ørum Fellesstart 60-64 Damer Egen 00:32:31
1369 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1446 Stian Løvland Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
1494 Stig Axelsen Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
1400 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
1436 Stig Kvade Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1460 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1422 Svein Rune Askeland Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1359 Sven Roy Dalen Trim 40-44 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1402 Torhild Konradsen Trim 30-34 Damer Grimstad kom... 00:00:00
1434 Torstein Valvik Trim 25-29 Herrer Politiet 00:00:00
1421 Trond Farbergshagen Trim 50-54 Herrer Origo Systems 00:00:00
1411 Trond Olsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1387 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1380 Vigdis Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadm 00:00:00
1407 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1401 Øystein Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1435 Åse Røynstrand Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00

Antall: 77
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows