TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Hove, Tromøy - 04 apr 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
303 Aase Kristine Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
40 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:42:50
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
206 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:14
430 Alhaieb H. Haron Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:37:04
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
145 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
456 Andreas Koksvik Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:40
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
503 Andreas Tingstveit Hansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:30:50
461 Andreas Trondal Kort løype 25-29 Herrer Meny 00:25:52
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:26
440 Andreas Værland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:35:12
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:42
341 Anette Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
263 Anita Lomåsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:58
222 Anita Salomonsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
395 Anita Øgård-Repål Trim 40-44 Damer UiA 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
269 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer APL BIL 00:00:00
56 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
463 Anne Heidrun Risdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:23:27
187 Anne Linn Vatne Jacobsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
403 Anne Liv Lonebu Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
521 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:41
344 Anne Marit Line Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
494 Are Hagerup Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
532 Are Solum Kort løype 30-34 Herrer Gard 00:18:08
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
420 Arild Solli Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
280 Arne Heggland Kort løype 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:19:54
322 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
512 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:48:31
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
516 Astrid Lillejord Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
391 Astrid S. Sandkjær Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
577 Atle Hindar Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:26
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
429 Barakah Fadhei Saleh Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:43:18
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
507 Beate Enge Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
197 Beate Ravnå Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:20:46
228 Bent Johansson Lang løype 50-54 Herrer Agderposten 00:40:42
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:20
367 Bente Haugen Trim 50-54 Damer Aleris 00:00:00
437 Bente Jensen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
397 Bente Jonassen Trim 45-49 Damer Gard 00:00:00
401 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
327 Berit F. Mortensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
168 Berit Ottøy Ekra Kort løype 30-34 Damer Bufetat 00:27:11
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:37
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
468 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:38
470 Bo Andre Longum Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:23
80 Bodil Fagerli Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
239 Bodil Pihlfeldt Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:31:50
285 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
127 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer Stab 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
157 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:23:21
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
479 Camilla Svendsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
562 Carla Brandt Kort løype 40-44 Damer Egen 00:22:03
565 Carmen Law Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
333 Cathrine Lauvdal Lang løype 35-39 Damer Arendal kommune 00:54:35
105 Cato Bratland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:52:50
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:25
360 Cecilie Løvdal Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
378 Charlotte Øygarden Fone Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:24
568 Christian Austenå Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:11
177 Christian Johansson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:48
522 Christian Midttun Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:10
533 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:58
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:46:45
567 Christina Fritzen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:56:21
160 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
248 Dagfinn Jernes Kort løype 65-69 Herrer Pensjonist 00:24:31
574 Dan Børge Klungerbo Lang løype 30-34 Herrer Egen 01:00:30
35 Daniel Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:42
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:39
334 Desiree Nykvist Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
230 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:59
199 Eivind Halaas Lang løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:40:19
451 Eivind Lindseth Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:28:04
351 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
377 Elin Skolem Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
245 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
39 Elisabeth Haglund Kort løype 40-44 Damer Idrettsadminist... 00:25:43
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
478 Emil Johnsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:05
265 Endre Amundsen Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:37:22
90 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:48:44
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
296 Erling Homdrom Trim 85-89 Herrer Rygene Trim 00:00:00
225 Eva Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
59 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
449 Feda Grebovic Lang løype 40-44 Damer Egen 00:44:13
324 Finn Egill Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:34:15
570 Fiona Austenå Kort løype U-16 Damer Egen 00:34:51
69 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:26:15
484 Frank Jensen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
531 Frank Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:25
559 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:10
212 Fredrik Endresen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:21:45
425 Fredrik Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:45
435 Frode Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:35
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:22:16
445 Frode Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:01
515 Frode Lillejord Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
119 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:08
450 Frode Olsen Kort løype 30-34 Herrer Arendal kommune 00:22:11
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:24:28
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
162 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:04
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:23:35
399 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:21:18
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
32 Georg Smedsaas Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
23 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune... 00:00:00
96 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer MacGregor 00:24:52
331 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
363 Grethe Sørensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
41 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
466 Gunnar Bjørn Solfjell Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:45:52
325 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
320 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:44:40
215 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
566 Hanne Tingstveit Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:13
195 Hans Einar Danielsen Kort løype 40-44 Herrer Vegårshei kommu... 00:18:25
580 Hans Kristian Bilstad Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:38
501 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:24:45
129 Heidi Hoddevik Tønnessen Kort løype 40-44 Damer Eget 00:27:34
68 Heidi Sørensen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
348 Helene Rakeie Kort løype 35-39 Damer Arendal kommune 00:27:46
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
460 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:23:05
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:25:17
375 Helle Langerød Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
385 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
13 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:42:08
125 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:20:53
350 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:45:12
113 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
530 Håkon Sandvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:44:23
499 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:29:29
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
315 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
238 Inger Johanne Pihlfeldt Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
412 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:30:15
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
139 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Origo Solutions 00:29:30
337 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
307 Ingvill Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
66 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
393 Isak Eilertsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
465 Jan Arild Winther Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:44:43
446 Jan Asle Gustavsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:46:10
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
244 Jan Knudsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
169 Jan Midtbø Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:32:21
436 Jan Ove Karlsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:59
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
51 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
469 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:35
278 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:44
508 Jan Tore Olsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
588 Janne Iversen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:53
411 Janne Lise Hegland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
33 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:27:29
242 Jarle Dønnestad Kort løype 40-44 Herrer Würth 00:24:50
424 Jarle Johnsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
24 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
487 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:52
496 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:27:52
172 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:25:44
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
471 John Åge Mjåland Kort løype 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:25:07
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
534 Jon Harald Vågsvoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:47
492 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
480 Jonas Bojesen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:38
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
27 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
264 Julie Bøhn Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:17
398 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:38:58
109 Jørgen Strand Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:06
221 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi BI... 00:00:00
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
581 Kari Anne Treldal Lang løype 30-34 Damer Egen 00:46:49
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal kommune... 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
364 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
462 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
564 Karin Omholt Tingstveit Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
193 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:32:37
329 Kasper F. Mortensen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
38 Kennet Skaland Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:32
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:25
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 02:00:00
438 Kim Blankenberg Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:08
372 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:50:20
439 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
389 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørensen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:34
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
575 Knut Berg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:23
583 Knut Martin Johnsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:14
488 Knut Olav Breimyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:33
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:50:32
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:44:07
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:46:07
579 Kristian Bjorvatn Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:36
34 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Scanmatic 00:24:02
237 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Økonomisk Rådgi... 00:22:53
104 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:22:50
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:43
123 Kristoffer Seneger Lang løype 30-34 Herrer NTT Security 01:03:02
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
441 Laila Riberg Trim 50-54 Damer Løven BIL 00:00:00
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
392 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
342 Lars Kopland Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:23:56
227 Leif Henriksen Kort løype 65-69 Herrer Saint-Gobain Ar... 00:25:17
21 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:30
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
427 Lene Hefte Kilen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
22 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
204 Lenja Vivian Pedersen Trim 35-39 Damer SSK 00:00:00
410 Lillian Vestby Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
384 Lilly Berland Kort løype 60-64 Damer Egen 00:35:00
306 Linda Jørgensen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
407 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
279 Linn Veronica Børresen Lauvrak Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
343 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
128 Lisa-Marie Kristoffersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:22:08
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
260 Lisbeth Hansen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
374 Lisbeth Rastad Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
573 Liv Drægni Nilsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:09
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:36:10
151 Mads Tengs- Larsen Kort løype 30-34 Herrer Doorway 00:22:32
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:20:38
191 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:55
422 Magnus Akselsen Rose Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:47
514 Magnus Knutsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:42
328 Maiken Feller Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
477 Maja Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:22
467 Margit Vik Sundal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:30:34
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
587 Mariann Ekern Kort løype 40-44 Damer Egen 00:36:16
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
178 Marianne Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
233 Marie Cecilie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
347 Marit Grythe Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
305 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
312 Marthe Jørgensen Trim 50-54 Damer SiA 00:00:00
528 Martin Bjelland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:25:21
458 Martin Fjærmedal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:41:56
443 Martine Krystad Kort løype U-16 Damer Egen 00:42:52
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:31:01
338 Maylinn Stiansen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
218 Mette Hofstad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
472 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:27:55
474 Mia Isabel Lauvrak Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
582 Michael hervik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:04
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
454 Mikael Johansson Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:32
287 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:27:13
332 Monika Svendsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
394 Monika Øgård Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
431 Morten A. Kiran Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:57
489 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:43
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:21
442 Nanna Haugsjå Kort løype 35-39 Damer Egen 00:42:53
576 Nils Goderstad Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:50:27
50 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:55
373 Nina Tveite Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
55 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:27:26
3 Norvald Andreassen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
572 Oda Drægni Nilsen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:25:33
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:23:51
302 Oddbjørg Thorbjørnsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
483 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:16
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:37:15
518 Olav Lande Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:53
517 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:54
511 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:27:00
93 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:45:17
175 Ole Michael Namsvatn Trim 30-34 Herrer SSA BIL 00:00:00
257 Ole-Magne Gilde Trim 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:00:00
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:22:57
486 Peder Jørgensen Lang løype 35-39 Herrer Jørgensen & Co 00:37:10
196 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:28
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:43:57
114 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer DNB 00:00:00
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:29:50
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
163 Per Tveiten Kort løype 60-64 Herrer Otera BIL 00:35:48
210 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:58
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
189 Preben Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:19
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:27:21
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
569 Rebecca Austenå Kort løype U-16 Damer Egen 00:44:53
447 Reidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:51:52
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:36:51
73 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:20:07
383 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:30:15
497 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:30
525 Roger Andersen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
110 Roy Gundersen Lang løype 45-49 Herrer NAV Aust-Agder ... 00:44:04
520 Rune Alstrup Furre Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:21:00
31 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:50:09
365 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
527 Rune Osmundsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:57:15
475 Sara Øen Isaksen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
448 Semsa Behram Kort løype 65-69 Damer Egen 00:34:38
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
267 Sigrunn Tøn Kort løype 16-19 Damer Egen 00:31:20
459 Silje Andreassen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:50:29
164 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:40:05
510 Simon Ludvigsen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:57:57
86 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
380 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
379 Siri Vaaje Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:32:35
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
357 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
423 Sondre Akselsen Rose Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:46
18 Sondre J. Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:19
404 Sonja Skogli Lonebu Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
361 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
362 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:48:56
283 Steinar Gundersen Lang løype 50-54 Herrer Ericsson AS 00:38:59
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
243 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:00
75 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:00:00
414 Stig Johnsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:39
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:22:22
67 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
370 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Trim 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:00:00
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:40
251 Svein Teistedal Kort løype 55-59 Herrer Eget 00:23:46
72 Svenn Bruun Isaksen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
505 Sverre Engebretsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:23
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
571 Synne Drægni Nilsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:16
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
490 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:35:44
390 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
473 Thea Lauvrak Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
495 Thomas Alsted Jakobsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:18
502 Thomas Emil Svendsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:11
558 Tina Solheim Kort løype 25-29 Damer Meny 00:26:51
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
444 Tiril Røkke Kort løype U-16 Damer Egen 00:41:48
457 Tommy Knutsen Lang løype 35-39 Herrer DSV Road 00:43:41
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
419 Tonje Grude Dalen Kort løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:29:11
560 Tor Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:41:17
453 Tora Halvorsen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:27:19
491 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:22:47
476 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:20
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
455 Tore Eek-Jensen Trim 40-44 Herrer APL 00:00:00
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:26:26
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
326 Torfinn Tveito Trim 85-89 Herrer Politiet 00:00:00
585 Torgeir Neset Kort løype 45-49 Herrer Grimstad kommun... 00:20:12
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
388 Toril Smith Konradsen Trim 30-34 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
336 Torill Bråtlund Trim 60-64 Damer Posten 00:00:00
485 Torill Haagensli Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:39
578 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:25
194 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:16
112 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer NTT Security 00:22:38
321 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
188 Trond Aarstad Kort løype 45-49 Herrer Tvedestrand Kom... 00:18:48
524 Trond Berli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:48
236 Trond Farbergshagen Trim 50-54 Herrer Origo Systems 00:00:00
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
63 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
561 Vemund Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:44:03
37 Vibekke Skaland Kort løype 30-34 Damer Egen 00:29:13
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:25
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
432 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:24:37
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
428 Wenche Lyberg Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
247 Wenche Sandtveit Trim 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
60 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
276 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:47:27
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:15
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
400 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Øyvind Johansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:56
111 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer DSV 00:38:57
452 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:37
146 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:30:08
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
523 Åse Ribe Johnsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:54
91 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:21:49

Antall: 511
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows