TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Dømmesmoen, Grimstad - 18 apr 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
303 Aase Kristine Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
40 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
590 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Imås Ski 00:15:50
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:32:16
42 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:38
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
206 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:32
430 Alhaieb H. Haron Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:28:04
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
145 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
503 Andreas Tingstveit Hansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:01
461 Andreas Trondal Kort løype 25-29 Herrer Meny 00:20:28
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:48
341 Anette Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
263 Anita Lomåsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:20:11
395 Anita Øgård-Repål Trim 40-44 Damer UiA 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
269 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer APL BIL 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
56 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
620 Anne Gjerstad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:17:53
187 Anne Linn Vatne Jacobsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
538 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
403 Anne Liv Lonebu Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
521 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:19:19
344 Anne Marit Line Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
550 Anne Ugland Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
219 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
494 Are Hagerup Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:34:08
532 Are Solum Lang løype 30-34 Herrer Gard 00:27:59
420 Arild Solli Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
280 Arne Heggland Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:15:32
322 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
512 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:02
605 Arnstein Øslebø Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
429 Barakah Fadhei Saleh Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:31:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
507 Beate Enge Olsen Lang løype 50-54 Damer Egen 00:47:25
197 Beate Ravnå Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:34:40
228 Bent Johansson Lang løype 50-54 Herrer Agderposten 00:31:27
367 Bente Haugen Trim 50-54 Damer Aleris 00:00:00
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
401 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
540 Birte Holvik Trim 50-54 Damer Dahlske vgs. 00:00:00
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
596 Bjørn Eliassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
535 Bjørn Hegerlund Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:50
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
468 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:54
80 Bodil Fagerli Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:23:10
285 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
479 Camilla Svendsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:21:41
652 Carl Fredrik Haugen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:59
565 Carmen Law Kort løype 25-29 Damer Egen 00:17:18
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:13
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:24
568 Christian Austenå Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:00
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:42
160 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:30
248 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Pensjonist 00:00:00
574 Dan Børge Klungerbo Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:23
35 Daniel Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:15:20
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:48
597 Daniel Krath Lang løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:35:49
334 Desiree Nykvist Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
599 Einar Gabrielsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
230 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:30
651 Eirik Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:14:25
199 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:14:38
451 Eivind Lindseth Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:31
544 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
351 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
589 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
245 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
39 Elisabeth Haglund Trim 40-44 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
619 Ellen Marie Liene Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
478 Emil Johnsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:02
90 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:35:32
174 Erik Konnestad Kort løype 25-29 Herrer Politiet 00:15:24
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
296 Erling Homdrom Trim 85-89 Herrer Rygene Trim 00:00:00
613 Erling Knutsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:04
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
225 Eva Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
595 Even Torjussen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:31
59 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
324 Finn Egill Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:50
69 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:21:12
531 Frank Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:07
559 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:21
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:17:16
642 Fredrik Sørensen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:10
435 Frode Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:29:12
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:21:23
119 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:41
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:17:38
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
162 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:29:34
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:17:55
399 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:16:36
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
32 Georg Smedsaas Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
23 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal komm... 00:00:00
541 Grete E. Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
549 Grete Værland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
626 Gro-Marit Øia Kort løype 40-44 Damer Egen 00:22:13
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
282 Gunnar Berntzen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:09
466 Gunnar Bjørn Solfjell Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:34:20
325 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
320 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:32:52
215 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
566 Hanne Tingstveit Lang løype 30-34 Damer Egen 00:36:24
501 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:18:56
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
129 Heidi Hoddevik Tønnessen Kort løype 40-44 Damer Eget 00:21:18
54 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
68 Heidi Sørensen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
43 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:20:12
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
548 Helga Holsether Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
460 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:16:58
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:19:28
375 Helle Langerød Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
13 Henrik Kofoed Nielsen Trim 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
125 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:15:25
350 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:34:10
113 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
625 Hilde Kvifte Sjølander Kort løype 40-44 Damer Egen 00:17:40
537 Hilde L. Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
653 Hilde Tannum Lang løype 40-44 Damer Egen 00:36:56
165 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:33:42
499 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:22
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
315 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
631 Inger Helene Salvesen Lang løype 25-29 Damer SSA 00:35:57
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
610 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kom... 00:19:36
412 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:23:00
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
139 Ingvild Jensen Trim 50-54 Damer Origo Solutions 00:00:00
627 Ingvild Rydland Brekke Lang løype 30-34 Damer Egen 00:38:49
337 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
307 Ingvill Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
66 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
465 Jan Arild Winther Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:33:25
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
244 Jan Knudsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
169 Jan Midtbø Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
436 Jan Ove Karlsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:40
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
469 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:15:29
278 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:27
647 Janick Yttervik Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:06
496 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:36
618 Jens Håversen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
172 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:19:20
434 John Stiansen Kort løype 60-64 Herrer OSM 00:20:55
471 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
534 Jon Harald Vågsvoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:35
492 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
27 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
609 Julian Ankersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:28
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:24:15
644 Jørgen Hesthag Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:13
109 Jørgen Strand Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:35:35
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
364 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
462 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
564 Karin Omholt Tingstveit Kort løype 55-59 Damer Arendal kommune 00:22:27
193 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:25
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:38
641 Kenneth Larsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:31:13
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
633 Kevin Svenningsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:31:20
438 Kim Blankenberg Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:15:36
372 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:00:00
439 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
606 Kjell Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:20:19
389 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørensen 00:00:00
636 Kjetil Moy Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:32
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
575 Knut Berg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:18:24
488 Knut Olav Breimyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:19
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:10
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:32:54
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:33:10
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:05
34 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Scanmatic 00:17:56
237 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Økonomisk Rå... 00:17:34
235 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
104 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:17:59
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
557 Kristine Breimyr Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
624 Kristoffer Andersson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:13:19
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:32:33
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:18:50
441 Laila Riberg Trim 50-54 Damer Løven BIL 00:00:00
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
646 Lars Amund Høye Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:04
392 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
227 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint-Gobain... 00:00:00
21 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:31:46
602 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:34:36
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
384 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
539 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
591 Linda Sjursen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
279 Linn Veronica Børresen Lauvrak Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
128 Lisa-Marie Kristoffersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:16:17
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
260 Lisbeth Hansen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:09
629 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:27:20
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:15:43
191 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:47
422 Magnus Akselsen Rose Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:01
98 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Rejlers Norg... 00:18:20
630 Magnus Enger Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
514 Magnus Knutsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:13:54
477 Maja Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:17:23
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
547 Margrethe Gabrielsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:47:38
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
233 Marie Cecilie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
347 Marit Grythe Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
634 Mark Thomas Rahd Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:51
312 Marthe Jørgensen Trim 50-54 Damer SiA 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
458 Martin Fjærmedal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:31:29
594 Martine Hammarstrøm Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
623 Mats Dahl Aanonsen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:42:40
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:24:04
472 Mette Moen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
474 Mia Isabel Lauvrak Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
593 Mina Eek-Jensen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
287 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:21:22
394 Monika Øgård Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
489 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:51
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:11
50 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:29:17
271 Nils Ole Sundet Trim 40-44 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
373 Nina Tveite Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
612 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:33:16
55 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:21:38
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:18:38
302 Oddbjørg Thorbjørnsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
483 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:32
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:28:59
517 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:22
637 Ole Andreas Rustad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:48
106 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave Eiendo... 00:00:00
511 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:26
93 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:33:36
175 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA BIL 00:34:00
257 Ole-Magne Gilde Kort løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:18:22
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:20:26
616 Peder Fruergaard Vetaas Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:38
122 Per Ellefsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:16:53
196 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:33:06
114 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer DNB 00:00:00
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:23:11
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:28:29
210 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:30:10
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
189 Preben Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:33:49
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:20:37
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:29:20
73 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:15:31
383 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:17:12
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sy... 00:00:00
607 Roald Ankersen Kort løype 40-44 Herrer Fedrelandsve... 00:18:32
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:23:00
497 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:14:47
603 Roland Nilsen Lang løype 40-44 Herrer IMS 00:36:28
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:56
110 Roy Gundersen Lang løype 45-49 Herrer NAV Aust-Agd... 00:33:28
632 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:35:46
520 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:34:14
365 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
78 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:25
475 Sara Øen Isaksen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
601 Sigmund Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:31
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
267 Sigrunn Tøn Kort løype 16-19 Damer Egen 00:23:16
164 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:35:31
640 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
617 Sindre Hørte Vigsnes Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:38
86 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
380 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
379 Siri Vaaje Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:24:23
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
357 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
423 Sondre Akselsen Rose Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:58
18 Sondre J. Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:57
404 Sonja Skogli Lonebu Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
361 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:37:26
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
75 Stig Eilertsen Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:21:08
414 Stig Johnsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:35:54
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Aren... 00:16:49
67 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Trim 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
648 Svein Nesje Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:34:27
638 Svein Otto Halvorsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:49
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:04
251 Svein Teistedal Kort løype 55-59 Herrer Eget 00:17:36
72 Svenn Bruun Isaksen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
505 Sverre Engebretsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:16:26
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
622 Terese Stave Marcussen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:47:26
490 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:26:31
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:26:04
611 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:14:49
643 Thomas Gundersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:35
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
558 Tina Solheim Kort løype 25-29 Damer Meny 00:20:22
553 Tobias Svensson Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
645 Tommy Bruvik Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:33:55
457 Tommy Knutsen Lang løype 35-39 Herrer DSV Road 00:33:02
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
552 Tone Winther Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
649 Tonje Olsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
453 Tora Halvorsen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:20:53
476 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:42
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
455 Tore Eek-Jensen Trim 40-44 Herrer APL 00:00:00
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:46
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
604 Tore Skaaland Lang løype 45-49 Herrer IMS 00:37:07
326 Torfinn Tveito Trim 85-89 Herrer Politiet 00:00:00
585 Torgeir Neset Trim 45-49 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norg... 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sy... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
388 Toril Smith Konradsen Trim 30-34 Damer Grimstad kom... 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
336 Torill Bråtlund Trim 60-64 Damer Posten 00:00:00
578 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:57
194 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:32:35
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
112 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer NTT Security 00:19:30
321 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
598 Trine Beate Resmann Lang løype 50-54 Damer Egen 00:43:15
524 Trond Berli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:20
236 Trond Farbergshagen Trim 50-54 Herrer Origo Systems 00:00:00
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
63 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
551 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
608 Vera Ankersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
192 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:30
614 Vetle Sælen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:14:37
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
432 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:18:46
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
247 Wenche Sandtveit Trim 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
60 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:19:01
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
654 Øystein H. Næset Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:43
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:11
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
400 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
111 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer DSV 00:31:05
452 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:23
650 Øyvind Ødegård Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:42:07
159 Åge Aanjesen Trim 55-59 Herrer NTT Security 00:00:00
146 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:21:34
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
91 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:16:46

Antall: 484
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows