TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Åsbieskogen, Arendal - 25 apr 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
303 Aase Kristine Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:35:10
42 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:16
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
430 Alhaieb H. Haron Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:30:24
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
676 Amanda Øyestad Nilsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:13
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:26
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:53
341 Anette Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
263 Anita Lomåsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:22:03
395 Anita Øgård-Repål Trim 40-44 Damer UiA 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
269 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer APL BIL 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
56 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:18:50
403 Anne Liv Lonebu Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
521 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:20:23
219 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder Fylk... 00:00:00
494 Are Hagerup Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
420 Arild Solli Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:36:51
322 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
512 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:11
678 Asbjørn Rose Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
391 Astrid S. Sandkjær Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
698 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:20
429 Barakah Fadhei Saleh Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:38:49
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
507 Beate Enge Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
197 Beate Ravnå Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:16:32
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:18:07
367 Bente Haugen Trim 50-54 Damer Aleris 00:00:00
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
397 Bente Jonassen Trim 45-49 Damer Gard 00:00:00
168 Berit Ottøy Ekra Kort løype 30-34 Damer Bufetat 00:21:58
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
688 Bjørn Christiansen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
535 Bjørn Hegerlund Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:24
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
468 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:14
470 Bo Andre Longum Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:03
80 Bodil Fagerli Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:24:40
285 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:20:32
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
157 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:19:15
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
565 Carmen Law Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:37
699 Cassandra Pham Lang løype 30-34 Damer Egen 00:42:58
105 Cato Bratland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:47
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:06
660 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:07
568 Christian Austenå Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:31
693 Christian Gjerstad Lang løype 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:32:47
687 Christian Midttun Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:16
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:11
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:59
574 Dan Børge Klungerbo Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:44:04
35 Daniel Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:15:53
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:08
334 Desiree Nykvist Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
683 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:19:46
230 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:57
451 Eivind Lindseth Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:23
544 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
351 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
245 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
39 Elisabeth Haglund Kort løype 40-44 Damer Idrettsadminist... 00:20:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
265 Endre Amundsen Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:31:01
90 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:39:33
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
613 Erling Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
324 Finn Egill Ørum Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
666 Francesca Flateland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
69 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:22:32
559 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:09
212 Fredrik Endresen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
240 Fredrik Falck-Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Gard 00:18:47
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:17:11
642 Fredrik Sørensen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:27
435 Frode Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:30:51
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:18:22
119 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:10
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:18:26
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:19:17
149 Geir Vellene Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
32 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:28:15
656 Gerd Evy Seljåsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
23 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune... 00:00:00
696 Glenn Ager-Wick Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:31
96 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer MacGregor 00:21:12
541 Grete E. Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
363 Grethe Sørensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
41 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
665 Gullbjørg Askeland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
466 Gunnar Bjørn Solfjell Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
325 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:35:16
675 Hannah Eriksen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:35:52
215 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
681 Hannes Grim Trim 30-34 Herrer NOV APL 00:00:00
694 Haymeuot Sengal Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
54 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
68 Heidi Sørensen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
43 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:15
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
692 Helge Børtinghus Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:03
702 Helge Engesland Lang løype 35-39 Herrer Politiet 00:35:26
460 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:17:43
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:20:38
375 Helle Langerød Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
13 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:16:51
125 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:16:11
350 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:36:24
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
537 Hilde L. Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
165 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:35:58
499 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
704 Inga Presker Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
315 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
631 Inger Helene Salvesen Lang løype 25-29 Damer SSA 00:39:08
238 Inger Johanne Pihlfeldt Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
663 Inger Stensrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
610 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:20:32
679 Ingrid Bøylestad Landa Lang løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:32:51
412 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
703 Ingunn Håkedal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
139 Ingvild Jensen Trim 50-54 Damer Origo Solutions 00:00:00
337 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
307 Ingvill Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
66 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
393 Isak Eilertsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
465 Jan Arild Winther Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
244 Jan Knudsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
436 Jan Ove Karlsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:24
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
51 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
278 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:42
508 Jan Tore Olsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
25 Janicke Skårmo Mjåsund Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune... 00:20:03
668 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
24 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:31
496 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:21
705 Jeanette Andersen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:54
148 Jennie Maria Olsson Trim 35-39 Damer Doorway 00:00:00
172 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:22:01
684 Joakim Boye Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:34
685 Johan Ryder Berntsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:21:30
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
534 Jon Harald Vågsvoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:04
492 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
664 Jorunn Ellefsen Trim 50-54 Damer Caverion 00:00:00
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:25:32
26 Julie Askland Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:04
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:25:25
644 Jørgen Hesthag Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal kommune... 00:00:00
658 Kari Berglund Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
167 Kari Pedersen Trim 50-54 Damer egen 00:00:00
700 Karianne Treldal Lang løype 30-34 Damer Egen 00:38:21
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
364 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
462 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
564 Karin Omholt Tingstveit Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
193 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:30
657 Karine Vestøl Lang løype 16-19 Damer Egen 00:36:19
62 Kathinka Stubergh Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:35:51
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:41:07
439 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
606 Kjell Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:21:10
680 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kommun... 00:27:33
389 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørensen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:22
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
6 Knut-Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:38
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:04
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:34:28
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:35:30
579 Kristian Bjorvatn Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:44
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:09
34 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Scanmatic 00:18:48
237 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Økonomisk Rådgi... 00:18:53
235 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
624 Kristoffer Andersson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:14:09
682 Kristoffer K. Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:34:14
123 Kristoffer Seneger Trim 30-34 Herrer NTT Security 00:00:00
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:54
441 Laila Riberg Trim 50-54 Damer Løven BIL 00:00:00
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
392 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
21 Leif Hodnebrog Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
427 Lene Hefte Kilen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
22 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:40:12
204 Lenja Vivian Pedersen Kort løype 35-39 Damer SSK 00:21:38
384 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
697 Linda Aanonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:23
539 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
407 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
691 Line Reinfjord Kort løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:22:15
279 Linn Veronica Børresen Lauvrak Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
343 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
128 Lisa-Marie Kristoffersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:16:54
672 Lisbeth Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
374 Lisbeth Rastad Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
629 Lise Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:03
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:28:50
706 Magne Blågestad Trim 65-69 Herrer Posten 00:00:00
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:15:58
191 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:22
422 Magnus Akselsen Rose Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:14
689 magnus Antonsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:03
98 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Rejlers Norge A... 00:21:35
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
233 Marie Cecilie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
312 Marthe Jørgensen Trim 50-54 Damer SiA 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
594 Martine Hammarstrøm Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
671 Martine Nilsen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
623 Mats Dahl Aanonsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:02
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:25:16
472 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:22:30
474 Mia Isabel Lauvrak Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
582 Michael hervik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:35:23
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
454 Mikael Johansson Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:08
593 Mina Eek-Jensen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:22:35
394 Monika Øgård Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
61 Morten Eilert Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
489 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:49
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:07
50 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:31:16
271 Nils Ole Sundet Trim 40-44 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
373 Nina Tveite Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
612 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:34:54
55 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:23:20
3 Norvald Andreassen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:22
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:20:16
302 Oddbjørg Thorbjørnsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:30:18
517 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:36:08
511 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:40
93 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:35:48
175 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA BIL 00:35:37
257 Ole-Magne Gilde Kort løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:19:57
1 Ove Hetland Lang løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:39:57
122 Per Ellefsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:45
196 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:06
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:35:44
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:25:25
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
189 Preben Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:41
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:22:17
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Reidun Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
73 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:16:22
383 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:18:20
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:25:30
673 Roar Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:55
701 Robert Myhren Kort løype 40-44 Herrer Skatteetaten 00:21:16
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:53
520 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:36:55
31 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:58
78 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:46
475 Sara Øen Isaksen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
640 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
380 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:25:42
655 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:44:39
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
357 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
423 Sondre Akselsen Rose Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:07
404 Sonja Skogli Lonebu Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
361 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:38:36
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:18:02
67 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Lang løype 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:35:59
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:19
667 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
505 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:36:53
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
622 Terese Stave Marcussen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:26
241 Terje Belland Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:40
490 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:28:33
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
390 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
670 Thea Emilie Olsen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
643 Thomas Gundersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:58
690 Thomas Morfjord Lang løype 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:34:07
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
695 Tibles Hagos Kort løype 16-19 Damer Egen 00:22:26
558 Tina Solheim Kort løype 25-29 Damer Meny 00:20:42
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
686 Tobias Gran-Pedersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:56
553 Tobias Svensson Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
552 Tone Winther Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
649 Tonje Olsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:13
453 Tora Halvorsen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:22:28
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
455 Tore Eek-Jensen Trim 40-44 Herrer APL 00:00:00
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:44
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
585 Torgeir Neset Trim 45-49 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
661 Torhild Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
388 Toril Smith Konradsen Trim 30-34 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
336 Torill Bråtlund Trim 60-64 Damer Posten 00:00:00
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
194 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:03
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
112 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer NTT Security 00:18:40
321 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
677 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
185 Truls Samuelsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:43
674 Trygve Holtebekk Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:03
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
551 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
192 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:24:40
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:24
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
432 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:19:45
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
428 Wenche Lyberg Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
276 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:39:34
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:00
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
111 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer DSV 00:31:21
452 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:48
650 Øyvind Ødegård Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:43:55
146 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:22:50
91 Åse Røynstrand Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00

Antall: 448
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows