TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Åsbieskogen, Arendal - 25 apr 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
624 Kristoffer Andersson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:14:09 (1)
35 Daniel Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:15:53 (2)
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:15:58 (3)
692 Helge Børtinghus Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:03 (4)
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:06 (5)
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:16:11 (6)
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:16:22 (7)
92 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:16:32 (8)
189 Preben Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:41 (9)
13 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:16:51 (10)
128 Lisa-Marie Kristoffersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:16:54 (11)
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:00 (12)
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:08 (13)
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:09 (14)
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:17:11 (15)
6 Knut-Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:38 (16)
460 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:17:43 (17)
78 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:46 (18)
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Aren... 00:18:02 (19)
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:18:07 (20)
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:18:20 (21)
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:18:22 (22)
191 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:22 (23)
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:18:26 (24)
112 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer NTT Security 00:18:40 (25)
241 Terje Belland Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:40 (26)
278 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:42 (27)
240 Fredrik Falck-Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Gard 00:18:47 (28)
34 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Scanmatic 00:18:48 (29)
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:18:50 (30)
237 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Økonomisk Rå... 00:18:53 (31)
230 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:57 (32)
644 Jørgen Hesthag Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:00 (33)
157 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:19:15 (34)
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:19:17 (35)
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:19 (36)
3 Norvald Andreassen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:22 (37)
642 Fredrik Sørensen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:27 (38)
432 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:19:45 (39)
683 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:19:46 (40)
489 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:49 (41)
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:53 (42)
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:54 (43)
686 Tobias Gran-Pedersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:56 (44)
257 Ole-Magne Gilde Kort løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:19:57 (45)
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:59 (46)
39 Elisabeth Haglund Kort løype 40-44 Damer Idrettsadmin... 00:20:00 (47)
623 Mats Dahl Aanonsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:02 (48)
25 Janicke Skårmo Mjåsund Kort løype 45-49 Damer Arendal komm... 00:20:03 (49)
534 Jon Harald Vågsvoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:04 (50)
423 Sondre Akselsen Rose Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:07 (51)
119 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:10 (52)
422 Magnus Akselsen Rose Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:14 (53)
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:20:16 (54)
521 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:20:23 (55)
436 Jan Ove Karlsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:24 (56)
696 Glenn Ager-Wick Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:31 (57)
610 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kom... 00:20:32 (58)
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:20:38 (59)
511 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:40 (60)
558 Tina Solheim Kort løype 25-29 Damer Meny 00:20:42 (61)
579 Kristian Bjorvatn Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:44 (62)
452 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:48 (63)
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:53 (64)
643 Thomas Gundersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:58 (65)
470 Bo Andre Longum Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:03 (66)
454 Mikael Johansson Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:08 (67)
606 Kjell Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:21:10 (68)
96 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer MacGregor 00:21:12 (69)
42 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:16 (70)
701 Robert Myhren Kort løype 40-44 Herrer Skatteetaten 00:21:16 (71)
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:24 (72)
685 Johan Ryder Berntsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:21:30 (73)
98 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Rejlers Norg... 00:21:35 (74)
204 Lenja Vivian Pedersen Kort løype 35-39 Damer SSK 00:21:38 (75)
168 Berit Ottøy Ekra Kort løype 30-34 Damer Bufetat 00:21:58 (76)
172 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:22:01 (77)
263 Anita Lomåsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:22:03 (78)
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:07 (79)
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:14 (80)
691 Line Reinfjord Kort løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:22:15 (81)
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:22:17 (82)
451 Eivind Lindseth Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:23 (83)
695 Tibles Hagos Kort løype 16-19 Damer Egen 00:22:26 (84)
453 Tora Halvorsen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:22:28 (85)
472 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:22:30 (86)
69 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:22:32 (87)
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:22:35 (88)
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:44 (89)
146 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:22:50 (90)
676 Amanda Øyestad Nilsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:13 (91)
43 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:15 (92)
55 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:23:20 (93)
496 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:21 (94)
622 Terese Stave Marcussen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:26 (95)
24 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:31 (96)
629 Lise Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:03 (97)
193 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:30 (98)
192 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:24:40 (99)
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:24:40 (100)
649 Tonje Olsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:13 (101)
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:25:16 (102)
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:25:25 (103)
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:25:25 (104)
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:25:30 (105)
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:25:32 (106)
565 Carmen Law Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:37 (107)
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:25:42 (108)
697 Linda Aanonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:23 (109)
705 Jeanette Andersen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:54 (110)
26 Julie Askland Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:04 (111)
680 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:27:33 (112)
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:30:18 (113)
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:06 (114)
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:07 (115)

Antall: 115 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows