TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

UIA, Grimstad - 09 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
303 Aase Kristine Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
145 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:24
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:15
263 Anita Lomåsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:09
395 Anita Øgård-Repål Trim 40-44 Damer UiA 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
56 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
403 Anne Liv Lonebu Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
494 Are Hagerup Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:43:02
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
322 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
512 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:44
605 Arnstein Øslebø Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
710 Aud Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
698 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:59
752 Bart Mertens Lang løype 45-49 Herrer Gard 00:42:13
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
197 Beate Ravnå Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:20:06
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:20:32
367 Bente Haugen Trim 50-54 Damer Aleris 00:00:00
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
401 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
688 Bjørn Christiansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:42
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:40:45
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:00
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:30:15
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
157 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:21:53
562 Carla Brandt Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:13
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:46:51
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:18
177 Christian Johansson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:46
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:05
160 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:03
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:19
334 Desiree Nykvist Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
760 Eirik Danielsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:38:47
199 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:18:40
351 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
90 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:45:24
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
296 Erling Homdrom Trim 85-89 Herrer Rygene Trim 00:00:00
59 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
324 Finn Egill Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:33:50
666 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:32:23
69 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:24:14
240 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:42:28
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:19:42
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:27:25
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:20:55
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
162 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:38
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:22:27
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:20:36
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
32 Georg Smedsaas Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
96 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer MacGregor 00:23:55
331 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
41 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
665 Gullbjørg Askeland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
325 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
320 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:41:29
215 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
566 Hanne Tingstveit Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
694 Haymeuot Sengal Kort løype 16-19 Damer Egen 00:29:59
54 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
692 Helge Børtinghus Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:45
460 Helge Fossøy Trim 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
759 Helge Liltved Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:26:12
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:24:06
375 Helle Langerød Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
13 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:19:25
125 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
754 Henrik Larsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:18
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:18:47
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:43:18
113 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
653 Hilde Tannum Lang løype 40-44 Damer Egen 00:46:59
499 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:28:41
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
631 Inger Helene Salvesen Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00
238 Inger Johanne Pihlfeldt Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
749 Inger Setane Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
610 Ingrid Aamodt Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
747 Ingrid Haaland Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
412 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:31:10
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
337 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
307 Ingvill Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agd... 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
393 Isak Eilertsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
668 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
33 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:26:18
24 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:01
487 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:15
496 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:51
172 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
751 Johanne Asdal Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
492 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
27 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:28:52
609 Julian Ankersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:59
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:28:47
644 Jørgen Hesthag Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:48
758 Jørgen Møklebust Austvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:33:41
221 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal komm... 00:00:00
658 Kari Berglund Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
564 Karin Omholt Tingstveit Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
193 Karina Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
753 Kay Stahl Kort løype 40-44 Herrer Rocex 00:23:41
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:37
641 Kenneth Larsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:49
633 Kevin Svenningsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:38
438 Kim Blankenberg Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:49
372 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:49:57
439 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
606 Kjell Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:25:08
389 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørensen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:15
744 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
488 Knut Olav Breimyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:17
6 Knut-Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:09
20 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:59
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:41:51
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:40:53
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:11
235 Kristin Farbergshagen Kort løype 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:22:24
104 Kristin Flo Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
682 Kristoffer K. Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:51
123 Kristoffer Seneger Trim 30-34 Herrer NTT Security 00:00:00
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:23
441 Laila Riberg Trim 50-54 Damer Løven BIL 00:00:00
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
392 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
227 Leif Henriksen Kort løype 65-69 Herrer Saint-Gobain... 00:26:20
21 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:46
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
204 Lenja Vivian Pedersen Kort løype 35-39 Damer SSK 00:25:02
384 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
748 Linda Sjursen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
407 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
691 Line Reinfjord Kort løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:24:00
279 Linn Veronica Børresen Lauvrak Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
128 Lisa-Marie Kristoffersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:21:06
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
750 Lisbeth Knutsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:29:16
374 Lisbeth Rastad Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:33:46
151 Mads Tengs- Larsen Kort løype 30-34 Herrer Doorway 00:21:10
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:19:36
191 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
547 Margrethe Gabrielsen Kort løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:29:23
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
312 Marthe Jørgensen Trim 50-54 Damer SiA 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:29:50
472 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:25:46
474 Mia Isabel Lauvrak Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
287 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:21:43
332 Monika Svendsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
394 Monika Øgård Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
61 Morten Eilert Andersen Kort løype 40-44 Herrer Agderposten 00:23:35
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:46:49
50 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:45
271 Nils Ole Sundet Trim 40-44 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
373 Nina Tveite Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
612 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:41:02
745 Nora Rogne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
55 Norman Ugland Lang løype 50-54 Herrer Kitron 00:58:52
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:22:51
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
483 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:15
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:38:41
637 Ole Andreas Rustad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:27
93 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:41:21
175 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA BIL 00:40:29
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:21:43
616 Peder Fruergaard Vetaas Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:27
122 Per Ellefsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
196 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:41:07
114 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer DNB 00:00:00
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:29:10
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
756 Petter Andre Paulsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:51:20
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:36:38
210 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:20
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
189 Preben Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:42:31
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:25:36
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:35:20
73 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:20:10
383 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:03
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sy... 00:00:00
607 Roald Ankersen Kort løype 40-44 Herrer Fedrelandsve... 00:22:00
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:31:10
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:04
520 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:43:12
31 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:48:50
746 Sanne Sola Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
757 Sigrund Askeland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:37
267 Sigrunn Tøn Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
640 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
755 Siri Aasgaard Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:26
380 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:29:46
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
18 Sondre J. Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:14
404 Sonja Skogli Lonebu Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
361 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:46:24
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
75 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegv... 00:00:00
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Aren... 00:20:50
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
370 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Lang løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:42:25
648 Svein Nesje Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:21
251 Svein Teistedal Lang løype 55-59 Herrer Eget 00:48:07
667 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
505 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:53
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
490 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:34:11
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
390 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:32:26
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
695 Tibles Hagos Kort løype 16-19 Damer Egen 00:32:49
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
552 Tone Winther Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
455 Tore Eek-Jensen Trim 40-44 Herrer APL 00:00:00
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:25:30
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
326 Torfinn Tveito Trim 85-89 Herrer Politiet 00:00:00
585 Torgeir Neset Trim 45-49 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norg... 00:00:00
661 Torhild Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sy... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
388 Toril Smith Konradsen Trim 30-34 Damer Grimstad kom... 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
578 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:22
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
194 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:41:18
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
112 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer NTT Security 00:22:42
321 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
524 Trond Berli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:05
236 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo Systems 00:40:36
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
63 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
2 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
551 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
192 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:27:17
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:32
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
432 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:23:37
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
247 Wenche Sandtveit Trim 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
60 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:23:59
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
276 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:45:57
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
723 Øyvind Knutsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:58
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
523 Åse Ribe Johnsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:25:17
91 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:21:23

Antall: 376
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows