TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

UIA, Grimstad - 09 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
758 Jørgen Møklebust Austvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:33:41 (1)
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:33:46 (2)
490 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:34:11 (3)
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:36:38 (4)
162 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:38 (5)
210 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:20 (6)
760 Eirik Danielsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:38:47 (7)
637 Ole Andreas Rustad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:27 (8)
175 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA BIL 00:40:29 (9)
236 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo Systems 00:40:36 (10)
633 Kevin Svenningsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:38 (11)
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:40:45 (12)
641 Kenneth Larsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:49 (13)
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:51 (14)
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:40:53 (15)
612 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:41:02 (16)
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:41:07 (17)
194 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:41:18 (18)
93 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:41:21 (19)
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:41:29 (20)
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:37 (21)
21 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:46 (22)
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:41:51 (23)
752 Bart Mertens Lang løype 45-49 Herrer Gard 00:42:13 (24)
198 Svein Inge Johnsen Lang løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:42:25 (25)
240 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:42:28 (26)
189 Preben Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:42:31 (27)
505 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:53 (28)
698 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:59 (29)
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:43:02 (30)
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:05 (31)
520 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:43:12 (32)
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:43:18 (33)
648 Svein Nesje Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:21 (34)
90 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:45:24 (35)
512 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:44 (36)
276 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:45:57 (37)
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:46:24 (38)
653 Hilde Tannum Lang løype 40-44 Damer Egen 00:46:59 (39)
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:24 (40)
251 Svein Teistedal Lang løype 55-59 Herrer Eget 00:48:07 (41)
31 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:48:50 (42)
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:15 (43)
249 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:49:57 (44)
756 Petter Andre Paulsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:51:20 (45)
55 Norman Ugland Lang løype 50-54 Herrer Kitron 00:58:52 (46)

Antall: 46 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows