TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
845

COOP OBS, Arendal - 23 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
303 Aase Kristine Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
40 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:42:03
42 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:44
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
430 Alhaieb H. Haron Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:50
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:41
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:28:52
341 Anette Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
781 Anette Nebdal Lang løype 25-29 Damer Egen 00:47:24
263 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
395 Anita Øgård-Repål Trim 40-44 Damer UiA 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
269 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer APL BIL 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:27:01
187 Anne Linn Vatne Jacobsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
538 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
494 Are Hagerup Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:40:58
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
420 Arild Solli Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:08
773 Arne Kristian Svensson Kort løype 40-44 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:26:56
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
577 Atle Hindar Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:27:27
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
710 Aud Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:24:48
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
767 Bente Spanne Songe Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
764 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
401 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
168 Berit Ottøy Ekra Trim 30-34 Damer Bufetat 00:00:00
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
774 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:53
535 Bjørn Hegerlund Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:57
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:31:32
80 Bodil Fagerli Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:37:35
771 Brit Kristiansen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
285 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
157 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:27:11
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
479 Camilla Svendsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:36:03
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:56:55
360 Cecilie Løvdal Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:32:11
568 Christian Austenå Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:42:44
177 Christian Johansson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:27:59
522 Christian Midttun Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:44
533 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:31:19
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:20
160 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:29:36
574 Dan Børge Klungerbo Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:56:18
35 Daniel Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:50
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:23:39
226 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
451 Eivind Lindseth Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:32:57
377 Elin Skolem Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
245 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
39 Elisabeth Haglund Kort løype 40-44 Damer Idrettsadminist... 00:26:50
765 Elisabeth Ledaal Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Kort løype 45-49 Damer UiA 00:41:50
478 Emil Johnsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:28:17
265 Endre Amundsen Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:35:12
769 Erikka Bjellerås Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:44
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
296 Erling Homdrom Trim 85-89 Herrer Rygene Trim 00:00:00
613 Erling Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
107 Espen Bjørklund Lang løype 35-39 Herrer APL BIL 00:41:59
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
59 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
666 Francesca Flateland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
69 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:31:40
559 Fred Arthur Asdal Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
788 Fredrik Dalene Kort løype 20-24 Herrer IF 00:32:42
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:24:18
785 Frode Berås Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:07
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:26:42
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:25:59
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
162 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:05
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:28:06
399 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:27:09
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:24:55
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
696 Glenn Ager-Wick Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:30:03
96 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer MacGregor 00:30:34
331 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
41 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
282 Gunnar Berntzen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:34:45
325 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
215 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
566 Hanne Tingstveit Kort løype 30-34 Damer Egen 00:30:00
501 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:29:07
694 Haymeuot Sengal Kort løype 16-19 Damer Egen 00:31:37
54 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
43 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:44
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
692 Helge Børtinghus Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:03
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:30:13
385 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
125 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:23:21
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:43:01
113 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
537 Hilde L. Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
789 Hogne Stokke Lilleaas Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:44:03
165 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:40:00
499 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:35:12
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
747 Ingrid Haaland Lang løype 20-24 Damer Egen 00:39:02
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
139 Ingvild Jensen Trim 50-54 Damer Origo Solutions 00:00:00
337 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
307 Ingvill Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
66 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
393 Isak Eilertsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
779 Jakob Lorentzen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:57
465 Jan Arild Winther Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
244 Jan Knudsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
492 Jan Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
469 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:02
668 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
33 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:34:29
24 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:31:48
496 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:33:20
751 Johanne Asdal Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
471 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
27 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:51:53
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:36:36
264 Julie Bøhn Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:23
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:35:05
741 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:08
758 Jørgen Møklebust Austvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:32:07
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal kommune... 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
462 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
564 Karin Omholt Tingstveit Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:24
641 Kenneth Larsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:49
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
633 Kevin Svenningsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:36
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
439 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
680 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kommun... 00:39:27
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:06
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
744 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
6 Knut-Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:01
784 Kornelia Juul Nyland Lang løype 16-19 Damer Egen 00:55:05
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:41:00
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:40:36
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:16
34 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Scanmatic 00:27:35
237 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Økonomisk Rådgi... 00:27:29
235 Kristin Farbergshagen Kort løype 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:27:55
104 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:27:13
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
682 Kristoffer K. Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
123 Kristoffer Seneger Trim 30-34 Herrer NTT Security 00:00:00
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:29:38
342 Lars Kopland Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:27:52
227 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint-Gobain Ar... 00:00:00
602 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:42:33
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:51:53
204 Lenja Vivian Pedersen Kort løype 35-39 Damer SSK 00:31:02
770 Linda Liltved Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
778 Line Hegland Eriksen Lang løype 20-24 Damer Egen 00:51:28
343 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
128 Lisa-Marie Kristoffersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:24:56
672 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:30:30
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
260 Lisbeth Hansen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
750 Lisbeth Knutsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:35:15
374 Lisbeth Rastad Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
629 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
762 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:32:26
151 Mads Tengs- Larsen Kort løype 30-34 Herrer Doorway 00:25:20
783 Maeza Kahsoy Kort løype 16-19 Damer Egen 00:43:54
777 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer BRG 00:39:45
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:23:47
191 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
233 Marie Cecilie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
594 Martine Hammarstrøm Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
772 May Britt Grude Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:38:58
472 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:33:21
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
593 Mina Eek-Jensen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
787 Mona Dalene Kort løype 45-49 Damer IF 00:32:43
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
394 Monika Øgård Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
61 Morten Eilert Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:56:52
50 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:40
373 Nina Tveite Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
55 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:32:50
3 Norvald Andreassen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:47:28
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:28:19
302 Oddbjørg Thorbjørnsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
483 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:18
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:46:44
517 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:41
106 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave Eiendom A... 00:00:00
175 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA BIL 00:39:02
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:27:05
790 Paul Z. Holm Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:36:33
616 Peder Fruergaard Vetaas Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:28:56
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:15
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:40:19
114 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer DNB 00:00:00
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:35:25
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
756 Petter Andre Paulsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:31:38
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:05
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
786 Preben Rønningen Kort løype 30-34 Herrer Eaton 00:25:36
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
73 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:24:33
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
497 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:04
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:30:47
776 Ruben Rossland Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:42:05
520 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:42:04
31 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:48:07
475 Sara Øen Isaksen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
763 Signe Jensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
757 Sigrund Askeland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:40
775 Sindre Levindsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:53
86 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:39:28
655 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:50:05
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
357 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
18 Sondre J. Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:24:28
361 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:43:10
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
75 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:00:00
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:26:01
67 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
370 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
19 Svein Rune Askland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:55:20
251 Svein Teistedal Lang løype 55-59 Herrer Eget 00:44:26
667 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
72 Svenn Bruun Isaksen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
782 Terje Bråthen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:29:30
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
390 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:42:30
502 Thomas Emil Svendsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:44:56
791 Thomas Morfjord Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:39:15
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
695 Tibles Hagos Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
553 Tobias Svensson Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
766 Tone Nedregård Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
476 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:32
455 Tore Eek-Jensen Trim 40-44 Herrer APL 00:00:00
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:33:17
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
326 Torfinn Tveito Trim 85-89 Herrer Politiet 00:00:00
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
661 Torhild Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
388 Toril Smith Konradsen Trim 30-34 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
578 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:55
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
677 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
236 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo Systems 00:40:49
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
192 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:35:25
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:31:20
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
780 Viljar Buer Christensen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:40
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
247 Wenche Sandtveit Trim 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
60 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
276 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:46:49
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:42
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
723 Øyvind Knutsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:33:25
159 Åge Aanjesen Trim 55-59 Herrer NTT Security 00:00:00
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
768 Åse Kristine Ekra Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
523 Åse Ribe Johnsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:30:15

Antall: 389
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows