TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
829

Fevik Lysløype, Grimstad - 06 jun 2017

Pga en alvorlig ulykke som fikk konsekvenser for gjennomføringen av dette løpet er alle deltakere overført til gruppe Trim med tid 00:00:00. Dersom du ikke er på listen ta kontakt med Arild.Larsen@bedriftsidretten.no.
Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Trim 45-49 Herrer SSA BIL 00:00:00
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
206 Alf Martin Svendsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
145 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
134 Andreas Tveiten Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
137 Andree Bakkegaard Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
341 Anette Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
781 Anette Nebdal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
263 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
56 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
187 Anne Linn Vatne Jacobsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
538 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
403 Anne Liv Lonebu Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
521 Anne Marie Hausland Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
219 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder Fylk... 00:00:00
494 Are Hagerup Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
322 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
367 Bente Haugen Trim 50-54 Damer Aleris 00:00:00
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
397 Bente Jonassen Trim 45-49 Damer Gard 00:00:00
764 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
401 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
774 Birk Svendsen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
535 Bjørn Hegerlund Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
468 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
513 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
80 Bodil Fagerli Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
285 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
808 Bård Arne Andersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
157 Bård Jevne Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
806 Camilla Andersson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
565 Carmen Law Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
814 Cecilie Hope Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
360 Cecilie Løvdal Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
660 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
818 Chrisoffer Walker Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
522 Christian Midttun Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
160 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
628 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
248 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Pensjonist 00:00:00
574 Dan Børge Klungerbo Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
812 Dan Tore Trollsås Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
35 Daniel Hatlevoll Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
481 Daniel Hetland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
334 Desiree Nykvist Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
226 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
797 Egil Vehusheia Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
683 Einar Solum Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
230 Eirik Tingstveit Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
651 Eirik Tveiten Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
544 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
351 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
39 Elisabeth Haglund Trim 40-44 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
796 Elna Homme Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
478 Emil Johnsen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
265 Endre Amundsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
107 Espen Bjørklund Trim 35-39 Herrer APL BIL 00:00:00
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
225 Eva Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
570 Fiona Austenå Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
69 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
240 Fredrik Falck-Knutsen Trim 35-39 Herrer Gard 00:00:00
435 Frode Amundsen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Trim 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
214 Frode Venemyr Trim 40-44 Herrer Bavaria 00:00:00
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
162 Gaute Kilen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
498 Geir Kleven Trim 50-54 Herrer Agder Energi 00:00:00
17 Geir Olafsen Trim 55-59 Herrer Kitron 00:00:00
149 Geir Vellene Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
32 Georg Smedsaas Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
96 Grete Aftret Trim 50-54 Damer MacGregor 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
41 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
282 Gunnar Berntzen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
325 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
320 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Trim 45-49 Herrer Maritime BIL 00:00:00
215 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
811 Hans Antonsen Trim 50-54 Herrer Kilden 00:00:00
501 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
807 Heidi Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
54 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
231 Helle Bråstein Trim 25-29 Damer Arendal kommune 00:00:00
375 Helle Langerød Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
385 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
13 Henrik Kofoed Nielsen Trim 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
125 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
153 Henrik Ording- Larsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
350 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
120 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
803 Hilde Jensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
537 Hilde L. Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
789 Hogne Stokke Lilleaas Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
631 Inger Helene Salvesen Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
663 Inger Stensrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
412 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
804 Jacob Vestøl Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
492 Jan Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
469 Jan Ronny Abusland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
33 Jannicke Hammarlund Trim 45-49 Damer SSHF 00:00:00
24 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
496 Jeanette Abrahamsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
815 Jeanette Ager-Wick Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
172 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
817 Jonny Antonsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
27 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
810 Jostein Ødegård Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
264 Julie Bøhn Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
166 Julie Ørum Trim 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
741 Jørgen Guldal Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
109 Jørgen Strand Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
167 Kari Pedersen Trim 50-54 Damer egen 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
364 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
462 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
564 Karin Omholt Tingstveit Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
753 Kay Stahl Trim 40-44 Herrer Rocex 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
641 Kenneth Larsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:00:00
439 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
606 Kjell Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
680 Kjell Olav Haugen Trim 60-64 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
744 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
6 Knut-Erik Lyngroth Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
784 Kornelia Juul Nyland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
30 Kristen Leifsen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
94 Kristian A. Johannessen Trim 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
816 Kristian Verdich Trim 40-44 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
237 Kristian Øverbø Trim 50-54 Herrer Økonomisk Rådgi... 00:00:00
104 Kristin Flo Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
504 Kristoffer Seland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
798 Laila Espeseth Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
392 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
707 Lars Try Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
21 Leif Hodnebrog Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
384 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
801 Linda Sjursen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
128 Lisa-Marie Kristoffersen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
672 Lisbeth Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
374 Lisbeth Rastad Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
108 Lucia Philipp Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
151 Mads Tengs- Larsen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
262 Magne Nilsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
191 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
98 Magnus Dahl Trim 25-29 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
514 Magnus Knutsen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
813 Marcus Hope Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
467 Margit Vik Sundal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
472 Mette Moen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
287 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSHF 00:00:00
394 Monika Øgård Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
61 Morten Eilert Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
50 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
612 Nora Johansen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
3 Norvald Andreassen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Trim 60-64 Herrer Hernis 00:00:00
433 Olav Hardeberg Trim 80-84 Herrer AT Skog 00:00:00
517 Olav Torve Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
93 Ole Henrik Heidenberg Trim 50-54 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
819 Ole Jakob Orlien Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
1 Ove Hetland Trim 50-54 Herrer Bioforsk 00:00:00
616 Peder Fruergaard Vetaas Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
122 Per Ellefsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
464 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Politiet 00:00:00
639 Petter Bilstad Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
802 Petter Sevik Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
182 Pål Aimar Sørensen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
383 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
413 Roald Nielsen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
621 Rolf Ånonsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
520 Rune Alstrup Furre Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
31 Rune Heia Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
78 Rune Tverbakk Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
757 Sigrund Askeland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
267 Sigrunn Tøn Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
164 Silje Røynstrand Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
640 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
510 Simon Ludvigsen Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
655 Solveig Ramstad-Ekeberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
357 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
404 Sonja Skogli Lonebu Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Trim 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:00:00
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
243 Stian Benny Buflaten Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
75 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:00:00
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Trim 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:00:00
67 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Trim 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:00:00
19 Svein Rune Askland Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
251 Svein Teistedal Trim 55-59 Herrer Eget 00:00:00
505 Sverre Engebretsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
490 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
476 Tore Birkedal Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
326 Torfinn Tveito Trim 85-89 Herrer Politiet 00:00:00
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
661 Torhild Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
578 Tormod Andersen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
194 Torstein C. Valvik Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
112 Torstein Haugum Trim 25-29 Herrer NTT Security 00:00:00
321 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
598 Trine Beate Resmann Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
236 Trond Farbergshagen Trim 50-54 Herrer Origo Systems 00:00:00
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
63 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
809 Unni Ødegård Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
2 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
551 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
192 Veronica Stormo Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
247 Wenche Sandtveit Trim 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
805 William Vestøl Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
60 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
16 Øystein Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
400 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
146 Åge Borgund Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
523 Åse Ribe Johnsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
91 Åse Røynstrand Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00

Antall: 357
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Fevik Lysløype, Grimstad

Løp i serien

Asdal, Arendal (15 aug 2017)
Lyngmyr, Tvedestrand (22 aug 2017)
Bibelskolen, Grimstad (05 sep 2017)
Hove, Tromøy (12 sep 2017)
Åsbieskogen, Arendal (19 sep 2017)
Dømmesmoen, Grimstad (26 sep 2017)