TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
845

Tangen, Hisøy ( EB stranda ) - 13 jun 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
830 Adrian Westgård Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:49
40 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:20:52
42 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:49
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
206 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:39
430 Alhaieb H. Haron Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:38:44
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
145 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:54:23
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:51
341 Anette Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
263 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
269 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer APL BIL 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
56 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
827 Anne Meyer Tallaksen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:40:04
219 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder Fylk... 00:00:00
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
698 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:48:08
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Trim 40-44 Herrer SSA 00:00:00
367 Bente Haugen Trim 50-54 Damer Aleris 00:00:00
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
764 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
168 Berit Ottøy Ekra Kort løype 30-34 Damer Bufetat 00:28:08
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
535 Bjørn Hegerlund Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:51
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
468 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:59
80 Bodil Fagerli Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:33:10
771 Brit Kristiansen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
285 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:37:22
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:30:00
568 Christian Austenå Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:46:50
177 Christian Johansson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:39
829 Christian Lauvdal Bie Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:25
522 Christian Midttun Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:40
533 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:27:25
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
248 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Pensjonist 00:00:00
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:30
226 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
797 Egil Vehusheia Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:13
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
683 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:25:38
230 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:52
199 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:20:17
451 Eivind Lindseth Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:27:16
351 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
245 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
39 Elisabeth Haglund Kort løype 40-44 Damer Idrettsadminist... 00:30:10
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
769 Erikka Bjellerås Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:49
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
296 Erling Homdrom Trim 85-89 Herrer Rygene Trim 00:00:00
59 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
324 Finn Egill Ørum Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
666 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:32:39
69 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:20:49
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:22:19
214 Frode Venemyr Trim 40-44 Herrer Bavaria 00:00:00
162 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:36
822 Geir Andersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:20:53
149 Geir Vellene Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
32 Georg Smedsaas Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
331 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
363 Grethe Sørensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
41 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
282 Gunnar Berntzen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:29:30
325 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
320 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Kort løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:21:06
215 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
566 Hanne Tingstveit Kort løype 30-34 Damer Egen 00:28:01
501 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
825 Hege Danielsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:43
807 Heidi Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
43 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:49
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Kort løype 45-49 Herrer Rygene Trim 00:24:45
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:25:20
375 Helle Langerød Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
385 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
125 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
826 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:55
120 Hilde Bergh Madsen Kort løype 35-39 Damer SSA 00:21:49
113 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
537 Hilde L. Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
789 Hogne Stokke Lilleaas Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:47
165 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:45:08
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
663 Inger Stensrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
610 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:26:36
412 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:31:31
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
337 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
307 Ingvill Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
492 Jan Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
469 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:28
668 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
24 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:16
148 Jennie Maria Olsson Trim 35-39 Damer Doorway 00:00:00
172 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
817 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:31
27 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:54:30
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:30:01
741 Jørgen Guldal Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:18
109 Jørgen Strand Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:47:32
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal kommune... 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
462 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:05
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
792 Kine Mikkelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
372 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:00:00
439 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
389 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørensen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:10
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
823 Knut Jørgen Hope Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:27
6 Knut-Erik Lyngroth Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
784 Kornelia Juul Nyland Kort løype 16-19 Damer Egen 00:25:18
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:52:45
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:44:22
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:45:34
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:09
34 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Scanmatic 00:24:57
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:41
123 Kristoffer Seneger Trim 30-34 Herrer NTT Security 00:00:00
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:37
798 Laila Espeseth Kort løype 55-59 Damer Egen 00:32:00
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
392 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
821 Lars Try Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
21 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:37
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:54:30
204 Lenja Vivian Pedersen Kort løype 35-39 Damer SSK 00:27:36
384 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
770 Linda Liltved Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
801 Linda Sjursen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
828 Line Jessen Olafsen Kort løype 20-24 Damer UiA 00:26:06
407 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
279 Linn Veronica Børresen Lauvrak Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
343 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
824 Lisbeth Stormo Kort løype 55-59 Damer Egen 00:30:52
629 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
762 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
151 Mads Tengs- Larsen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
777 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer BRG 00:43:33
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:20:27
514 Magnus Knutsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:23
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
233 Marie Cecilie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
772 May Britt Grude Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:32:41
472 Mette Moen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
287 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:29:28
332 Monika Svendsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
394 Monika Øgård Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:39:47
50 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:27
612 Nora Johansen Kort løype 35-39 Damer SSA 00:20:43
3 Norvald Andreassen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:24:44
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:39:24
93 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:44:47
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:23:10
790 Paul Z. Holm Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:29:43
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:29
36 Per Ivar Olsen Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:20:41
114 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer DNB 00:00:00
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:29:32
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:07
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:27:59
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Reidun Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:08
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:31:31
497 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:36
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:51
31 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:48:56
78 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:03
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
86 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
380 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:32:34
655 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:53:17
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
357 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
243 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:04
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:21:56
67 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Trim 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:00:00
251 Svein Teistedal Kort løype 55-59 Herrer Eget 00:23:09
667 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
505 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:44:45
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:35:05
611 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:29
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
820 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
476 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:13
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:29:37
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
585 Torgeir Neset Trim 45-49 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
661 Torhild Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
336 Torill Bråtlund Trim 60-64 Damer Posten 00:00:00
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
194 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:50
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
677 Tove Løvik Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:29:31
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
185 Truls Samuelsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:40
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
551 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:35
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
60 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:59
650 Øyvind Ødegård Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:57:16
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00

Antall: 341
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows