TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Asdal, Arendal - 15 aug 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
837 Aadne Mykland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:42
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
40 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
590 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Imås Ski 00:32:13
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:47:35
42 Alexandra Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
835 Alva Linea Andersen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:55:20
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:28:04
341 Anette Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
781 Anette Nebdal Kort løype 25-29 Damer Egen 00:28:29
263 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
838 Anne Beri Mykland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:27:03
521 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:29:57
219 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder Fylk... 00:00:00
494 Are Hagerup Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:43:37
532 Are Solum Kort løype 30-34 Herrer Gard 00:20:54
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
420 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:02
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
710 Aud Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
197 Beate Ravnå Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:25:32
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:26:54
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
764 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
688 Bjørn Christiansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:25
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
468 Bjørn Sundal Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:33:53
513 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:36:40
771 Brit Kristiansen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:59:09
660 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:31:27
533 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:29:57
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:50:14
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:26
248 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Pensjonist 00:00:00
574 Dan Børge Klungerbo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:33:31
35 Daniel Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:51
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:23:11
226 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
683 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:26:50
544 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
478 Emil Johnsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:24:00
90 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:55:28
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
296 Erling Homdrom Trim 85-89 Herrer Rygene Trim 00:00:00
613 Erling Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:23
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
59 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
324 Finn Egill Ørum Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
69 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
212 Fredrik Endresen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:24:37
240 Fredrik Falck-Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Gard 00:24:07
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:27:15
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:25:34
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
162 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:33
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:27:27
399 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:27:33
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:25:13
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
32 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:58
23 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune... 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
41 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
282 Gunnar Berntzen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:35:10
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:47:42
566 Hanne Tingstveit Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
501 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:29:14
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
43 Helene Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
460 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:26:06
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:27:35
375 Helle Langerød Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
845 Henrik Andreas Tømt Kort løype U-16 Herrer Egen 00:30:32
13 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:25:01
125 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
842 Henrik Larsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:46:07
153 Henrik Ording- Larsen Lang løype 35-39 Herrer Doorway 00:43:42
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:47:32
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
537 Hilde L. Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
165 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:46:37
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
631 Inger Helene Salvesen Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00
238 Inger Johanne Pihlfeldt Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
412 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
832 Iren Larsen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
393 Isak Eilertsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
831 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
51 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
469 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:25
24 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
834 Jenny Ramsvik Trim 35-39 Damer Egem 00:00:00
172 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:30:29
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
471 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
492 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
817 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:30:30
27 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
609 Julian Ankersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:07
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:34:39
741 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:44:30
109 Jørgen Strand Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:47:28
221 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi BI... 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal kommune... 00:00:00
658 Kari Berglund Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
564 Karin Omholt Tingstveit Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
193 Karina Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
753 Kay Stahl Trim 40-44 Herrer Rocex 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:52
839 Kenneth Skjulestad Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:41:26
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
633 Kevin Svenningsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:09
372 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:00:00
389 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørensen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:55:38
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
744 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
6 Knut-Erik Lyngroth Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:47:34
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:46:00
94 Kristian A. Johannessen Trim 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
235 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
104 Kristin Flo Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:08
123 Kristoffer Seneger Trim 30-34 Herrer NTT Security 00:00:00
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:29:29
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
227 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint-Gobain Ar... 00:00:00
21 Leif Hodnebrog Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
204 Lenja Vivian Pedersen Trim 35-39 Damer SSK 00:00:00
384 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
343 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
374 Lisbeth Rastad Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:35:53
777 Magne Isaksen Trim 60-64 Herrer BRG 00:00:00
262 Magne Nilsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
191 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
98 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Rejlers Norge A... 00:27:07
841 Magnus hellstrøm Lang løype 40-44 Herrer UiA 00:36:49
813 Marcus Hope Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
836 Marcus Phillipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:43
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
467 Margit Vik Sundal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:33:53
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
233 Marie Cecilie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
772 May Britt Grude Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:38:56
472 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:30:05
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
287 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:36:00
394 Monika Øgård Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
61 Morten Eilert Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
489 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:28:47
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:59:03
50 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:55
833 Nina Furre Kittelsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
373 Nina Tveite Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
3 Norvald Andreassen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:29:08
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:46:52
175 Ole Michael Namsvatn Trim 30-34 Herrer SSA BIL 00:00:00
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:27:00
122 Per Ellefsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
846 Per Gunnar Syrdalen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:49:01
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:27
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:46:25
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:32:32
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
802 Petter Sevik Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:34:05
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Reidun Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
607 Roald Ankersen Kort løype 40-44 Herrer Fedrelandsvenne... 00:25:23
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:37:00
673 Roar Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:33
497 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:23
31 Rune Heia Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:08
78 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:43
640 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
380 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:37:45
18 Sondre J. Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:26:26
361 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:50:09
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
243 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:42:25
75 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:00:00
414 Stig Johnsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:13
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:26:07
67 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:25:30
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:31:16
667 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:41:37
611 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:44
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
820 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
558 Tina Solheim Kort løype 25-29 Damer Meny 00:30:36
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
843 Tonje Richardsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:41
840 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:06
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
194 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:55:28
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
112 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer NTT Security 00:27:36
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
677 Tove Løvik Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:31:28
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
63 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
2 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
192 Veronica Stormo Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
844 Yngve Stiansen Lang løype 40-44 Damer Politiet 00:50:05
60 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
276 Øystein Rossland Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:34:17
16 Øystein Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
91 Åse Røynstrand Lang løype 25-29 Damer SSA 00:55:28

Antall: 322
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows