TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Hove, Tromøy - 12 sep 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
40 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:44:00
42 Alexandra Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
901 Alf Gurandsrud Kort løype 65-69 Herrer Terrengk. VA 00:27:38
206 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:35
430 Alhaieb H. Haron Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:58
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:37
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:50
781 Anette Nebdal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
263 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
56 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:23:10
521 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:55
219 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder Fylk... 00:00:00
897 Arild Bergan Trim 50-54 Herrer Terrengk. VA 00:00:00
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
896 Arne Moen Kort løype 65-69 Herrer Terrenk. VA 00:27:20
322 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
710 Aud Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
429 Barakah Fadhei Saleh Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:40:50
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:20:50
228 Bent Johansson Lang løype 50-54 Herrer Agderposten 00:42:31
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:27
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
764 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:24
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
468 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:31
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:31:35
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
873 Caroline de Presno Kort løype 35-39 Damer Egen 00:31:07
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:43:22
660 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:33
533 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:11
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:46:52
160 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:50
226 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
900 Edgar Ellertsen Kort løype 65-69 Herrer Terrengk. VA 00:21:35
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
230 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:18
544 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
377 Elin Skolem Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
765 Elisabeth Ledaal Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
90 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:24:00
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
296 Erling Homdrom Trim 85-89 Herrer Rygene Trim 00:00:00
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
59 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
324 Finn Egill Ørum Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
69 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
212 Fredrik Endresen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:19:43
240 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:44:03
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:20:31
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:22:22
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:22:13
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
162 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:07
399 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
96 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer MacGregor 00:25:09
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
880 Gro Vehus Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
282 Gunnar Berntzen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:29:39
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
501 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
54 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
68 Heidi Sørensen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
43 Helene Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
348 Helene Rakeie Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:24:34
375 Helle Langerød Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
385 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
13 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:41:41
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:19:48
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:45:14
499 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
631 Inger Helene Salvesen Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00
238 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 30-34 Damer Egen 00:31:10
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
412 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
337 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
66 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
393 Isak Eilertsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
465 Jan Arild Winther Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:20
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
668 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
24 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
487 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:03
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
492 Jon Olav Hanstad Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:46:38
907 Jonas Gylland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:04
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
27 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:57:27
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:32:34
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:28:53
398 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
741 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:40:52
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal kommune... 00:00:00
658 Kari Berglund Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
62 Kathinka Stubergh Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
882 Katrine Bjørklund Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:07
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
372 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:51:39
903 Kjell Ivar Sangesland Trim 60-64 Herrer Terrenk. VA 00:00:00
389 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørensen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:50:24
744 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:44:23
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:43:31
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:23
237 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Økonomisk Rådgi... 00:24:36
235 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:11
123 Kristoffer Seneger Trim 30-34 Herrer NTT Security 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:33
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
909 Larry Rothschild Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:36
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
881 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
227 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint-Gobain Ar... 00:00:00
21 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:49
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:57:27
204 Lenja Vivian Pedersen Trim 35-39 Damer SSK 00:00:00
407 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
672 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:37
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
374 Lisbeth Rastad Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
629 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
573 Liv Drægni Nilsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:27:01
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:35:11
151 Mads Tengs- Larsen Kort løype 30-34 Herrer Doorway 00:20:22
836 Marcus Phillipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:54
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
467 Margit Vik Sundal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:30:04
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
233 Marie Cecilie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
312 Marthe Jørgensen Trim 50-54 Damer SiA 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:30:20
472 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:28:47
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
61 Morten Eilert Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:43:19
905 Nicolay Høst Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:49:42
373 Nina Tveite Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
572 Oda Drægni Nilsen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:26:52
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:24:06
893 Olaf Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
894 Olaf Lindtveit Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:30
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:40:53
106 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave Eiendom A... 00:00:00
93 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:41:55
175 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA BIL 00:40:38
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:22:18
486 Peder Jørgensen Lang løype 35-39 Herrer Jørgensen & Co 00:38:59
122 Per Ellefsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:35
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:43:27
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:28:06
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:25
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
802 Petter Sevik Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:27:19
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Reidun Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
73 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:20:15
892 Ricky Engenes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:27:49
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:04
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:30:30
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:59
78 Rune Tverbakk Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
267 Sigrunn Tøn Kort løype 16-19 Damer Egen 00:29:52
164 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:42:44
640 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
904 Simen Westlie Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:46:46
86 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
380 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
906 Siri Stensland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:42
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:31:13
655 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:49:27
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
898 Steinar Bergan Trim 45-49 Herrer Terrengk. VA 00:00:00
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
75 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:21:54
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:21:26
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:37
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
571 Synne Drægni Nilsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:56
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
908 Sølve Strømsland Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:41
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
390 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:34:41
502 Thomas Emil Svendsen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
558 Tina Solheim Kort løype 25-29 Damer Meny 00:24:26
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
902 Tom Arne Stallemo Kort løype 55-59 Herrer Terrengk. VA 00:29:54
386 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:30:22
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
840 Tore Birkedal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:33
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
899 Tore Svennevig Kort løype 65-69 Herrer Terrengk. VA 00:24:59
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
388 Toril Smith Konradsen Trim 30-34 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
194 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:55
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
321 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
524 Trond Berli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:33
236 Trond Farbergshagen Kort løype 50-54 Herrer Origo Systems 00:20:39
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
63 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:16
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
895 Wenche Fast Trim 70-74 Damer Terrengk. VA 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
276 Øystein Rossland Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:50
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:04
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00

Antall: 301
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows