TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Åsbieskogen, Arendal - 19 sep 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:39:15
430 Alhaieb H. Haron Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:33:53
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
145 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:27
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:32
341 Anette Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
263 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
366 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:32
219 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder Fylk... 00:00:00
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:37:14
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
710 Aud Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:19:37
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
764 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
401 Berit Boye Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:27:10
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
688 Bjørn Christiansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:36
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:13
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:07
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:28:10
285 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
565 Carmen Law Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
873 Caroline de Presno Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
910 Caroline Møretrø Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:40
660 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
829 Christian Lauvdal Bie Kort løype U-16 Herrer Egen 00:15:53
533 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:49
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:47
160 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:18
574 Dan Børge Klungerbo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:26:12
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:13
226 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
797 Egil Vehusheia Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:15
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
544 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
90 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:22:23
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
69 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Trim 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:19:44
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
399 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:20:30
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
880 Gro Vehus Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
325 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
320 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:40:24
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
396 Helene Wathne Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Kort løype 45-49 Herrer Rygene Trim 00:21:51
460 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:20:18
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:22:43
385 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:17:51
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:40:16
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
165 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:41:18
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
238 Inger Johanne Pihlfeldt Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
610 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:22:15
412 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
66 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
89 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
51 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
25 Janicke Skårmo Mjåsund Trim 45-49 Damer Arendal kommune... 00:00:00
668 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
24 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
705 Jeanette Andersen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:22:10
172 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:23:07
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
492 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
817 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:01
27 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:50:37
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:28:15
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:26:38
741 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:37:13
644 Jørgen Hesthag Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:22
913 Kai Sveinungsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:28:21
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal kommune... 00:00:00
658 Kari Berglund Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
912 Karin Breimyr Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
193 Karina Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
882 Katrine Bjørklund Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:39:05
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
914 Kim Haugen Kort løype 35-39 Herrer Pusnes 00:20:57
792 Kine Mikkelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:00:00
606 Kjell Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:30
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
744 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:46:29
30 Kristen Leifsen Kort løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:18:50
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:39:24
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:55
235 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
104 Kristin Flo Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:55
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:48
881 Leif Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:58
21 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:34
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:50:29
384 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
407 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
672 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:42
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
500 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
374 Lisbeth Rastad Trim 55-59 Damer Sparekassa 00:00:00
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
762 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:32:16
262 Magne Nilsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
191 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
98 Magnus Dahl Trim 25-29 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
813 Marcus Hope Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:16
836 Marcus Phillipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:38
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
312 Marthe Jørgensen Trim 50-54 Damer SiA 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:28:46
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSHF 00:00:00
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:23
50 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:34:30
373 Nina Tveite Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:22:46
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:35:59
106 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave Eiendom A... 00:00:00
93 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:37:27
175 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA BIL 00:36:55
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:25:00
616 Peder Fruergaard Vetaas Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:44:24
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:39:11
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:24:46
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:22
210 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:27
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
911 Reidun Birkedal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
203 Richard Svela Lang løype 45-49 Herrer Ericsson 00:39:55
892 Ricky Engenes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:47
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:49
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:27:50
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:12
267 Sigrunn Tøn Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
164 Silje Røynstrand Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
353 Sissel Watne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:27:40
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:42:09
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:19:54
67 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:25
667 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
490 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
390 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:30:15
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
820 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
558 Tina Solheim Kort løype 25-29 Damer Meny 00:22:02
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
840 Tore Birkedal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:44
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
661 Torhild Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
388 Toril Smith Konradsen Trim 30-34 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
578 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:31
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
345 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Sparekassa 00:00:00
677 Tove Løvik Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:43
236 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo Systems 00:39:03
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
192 Veronica Stormo Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:54
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
60 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:04
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
91 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:22:00

Antall: 273
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows