TimeService

SYKKELBYKARUSELLEN 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
20 apr 2017
6
84

Myra skole - 04 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
63 Alexander Lydersen Fellesstart ... 45-49 Herrer SSA 00:55:40
34 Axel Johnsen Trim U-16 Herrer GSK 00:00:00
33 Benjamin Mørland Trim U-16 Herrer GSK 00:00:00
11 Bjørn Notto Eppeland Trim 50-54 Herrer Husbanken 00:00:00
46 Bjørn Olav Raknes Fellesstart ... 45-49 Herrer Ventec AS 00:45:02
58 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
38 Christian Austenå Fellesstart ... 35-39 Herrer EEA 00:53:17
40 Dag Frode Svendsen Fellesstart ... 40-44 Herrer Grimstad Tøm... 00:50:39
30 Eivind Øygarden Fellesstart ... 35-39 Herrer AAK 00:45:00
55 Elias Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
32 Erik Mørland Trim 60-64 Herrer GSK 00:00:00
31 Erling Knutsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 00:49:50
16 Frode Holm Larsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Kitron 00:55:41
20 Geir Haugstøyl Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 01:06:00
8 Hans Fløystad Fellesstart ... 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:50:58
18 Helge Steinsland Fellesstart ... 50-54 Herrer Saint-Gobain... 00:51:05
2 Jan Helge Malonæs Trim 45-49 Herrer Kitron BIL 00:00:00
42 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
49 Jan Tjøntveit Fellesstart ... 50-54 Herrer Gromstad Auto 00:51:04
13 Jarle Knutsen Trim 55-59 Herrer Husbanken 00:00:00
61 Johan Foldøy Fellesstart ... 40-44 Herrer Ncom 00:58:29
1 Johan Ryder Berntsen Fellesstart ... 35-39 Herrer Doorway 00:51:03
52 Jørn Gotaas Fellesstart ... 50-54 Herrer Arendal CC 01:02:21
53 Kai Arne Normann Fellesstart ... 40-44 Herrer Telering Bed... 00:49:57
57 Kenneth Sjøholt Trim 40-44 Herrer MUIL 00:00:00
64 Knut Erik Lyngroth Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 01:04:58
9 Kristian de Lange Fellesstart ... 40-44 Herrer COWI 00:59:11
7 Kåre Andreassen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
45 Leif Viken Fellesstart ... 55-59 Herrer Politiet 00:54:50
27 Lene Ånonsen Fellesstart ... 40-44 Damer Arendal kommune 00:55:08
62 Mads Tengs-Larsen Fellesstart ... 30-34 Herrer Doorway 01:11:00
19 Nils Olaf Hurv Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
35 Ole Vidar Myhren Trim 50-54 Herrer Oddensenteret 00:00:00
56 Ottar Gjerstad Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
26 Per Ivar Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
4 Per Richard Kaino Fellesstart ... 40-44 Herrer Arendal cc 00:48:18
17 Rolf Schanke Fellesstart ... 50-54 Herrer Nettpartner 00:49:13
54 Rune Birkeland Trim 40-44 Herrer Arendal kommune 00:00:00
12 Siv Kløvfjell Trim 40-44 Damer Husbanken 00:00:00
51 Steinar Winther Fellesstart ... 45-49 Herrer Arendal CC 00:47:30
28 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
48 Stig Solberg Fellesstart ... 40-44 Herrer Ncom 00:46:03
14 Terje Johannessen Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
59 Thomas Mørfjord Fellesstart ... 40-44 Herrer J.J. Ugland 01:01:09
60 Tor Bernhardsen Fellesstart ... 65-69 Herrer Egen 00:55:42
39 Trond Aarstad Fellesstart ... 45-49 Herrer Tvedestrand ... 00:45:01
43 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
23 Ulf Øynes Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
3 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00

Antall: 49
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows