TimeService

SYKKELBYKARUSELLEN 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
20 apr 2017
6
80

Myra skole - 01 jun 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
63 Alexander Lydersen Fellesstart mod... 45-49 Herrer SSA 00:51:46
34 Axel Johnsen Trim U-16 Herrer GSK 00:00:00
33 Benjamin Mørland Trim U-16 Herrer GSK 00:00:00
75 Bjørn Egil Brekke Fellesstart mod... 30-34 Herrer Østre Brannvese... 00:57:27
77 Bjørn Michalsen Trim 55-59 Herrer APL 00:00:00
11 Bjørn Notto Eppeland Trim 50-54 Herrer Husbanken 00:00:00
46 Bjørn Olav Raknes Trim 45-49 Herrer Ventec AS 00:00:00
76 Christian Austenaa Fellesstart mod... 35-39 Herrer EEA 00:47:59
30 Eivind Øygarden Fellesstart mod... 35-39 Herrer AAK 00:45:05
32 Erik Mørland Trim 60-64 Herrer GSK 00:00:00
31 Erling Knutsen Fellesstart mod... 45-49 Herrer Egen 00:48:20
82 Erling Sæveraas Fellesstart mod... 45-49 Herrer ACC 00:47:17
16 Frode Holm Larsen Trim 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
20 Geir Haugstøyl Fellesstart mod... 45-49 Herrer Egen 01:03:00
18 Helge Steinsland Fellesstart mod... 50-54 Herrer Saint-Gobain Li... 00:48:35
2 Jan Helge Malonæs Trim 45-49 Herrer Kitron BIL 00:00:00
42 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
49 Jan Tjøntveit Fellesstart mod... 50-54 Herrer Gromstad Auto 00:48:04
13 Jarle Knutsen Trim 55-59 Herrer Husbanken 00:00:00
1 Johan Ryder Berntsen Fellesstart mod... 35-39 Herrer Doorway 00:47:55
53 Kai Arne Normann Fellesstart mod... 40-44 Herrer Telering Bedrif... 00:48:13
65 Kenneth Halvorsen Fellesstart mod... 35-39 Herrer Egen 00:54:21
57 Kenneth Sjøholt Trim 40-44 Herrer MUIL 00:00:00
68 Knut Morten Johansen Fellesstart mod... 45-49 Herrer Egen 00:54:49
9 Kristian de Lange Fellesstart mod... 40-44 Herrer COWI 00:53:52
7 Kåre Andreassen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
45 Leif Viken Fellesstart mod... 55-59 Herrer Politiet 00:52:15
15 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
35 Ole Vidar Myhren Trim 50-54 Herrer Oddensenteret 00:00:00
56 Ottar Gjerstad Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
74 Patrik Dasler Fellesstart mod... 40-44 Herrer APL 01:02:55
80 Petter Bilstad Fellesstart mod... 30-34 Herrer Lindal 00:44:08
17 Rolf Schanke Fellesstart mod... 50-54 Herrer Nettpartner 00:47:08
79 Rune Steffensen Fellesstart mod... 40-44 Herrer Egen 00:52:40
12 Siv Kløvfjell Trim 40-44 Damer Husbanken 00:00:00
51 Steinar Winther Fellesstart mod... 45-49 Herrer Arendal CC 00:43:28
28 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
81 Thomas Gjertsen Fellesstart mod... 50-54 Herrer APL 00:49:21
66 Tor Bernardsen Fellesstart mod... 35-39 Herrer Egen 00:53:28
43 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
23 Ulf Øynes Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
3 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
73 Yngve Sjøholt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
78 Øystein Tangås Fellesstart mod... 35-39 Herrer Egen 00:59:43

Antall: 44
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Myra skole

Løp i serien

Dømmesmoen (24 aug 2017)
Myra skole (07 sep 2017)