TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
175

Imenes skytebane - 24 apr 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
55 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:51:46
24 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:41:52
87 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:51:48
84 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Arendal kommune 00:52:26
14 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:37:39
61 Bodil Fidje Lien Lang løype 65-69 Damer Risør Kommune 01:25:34
52 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:40:19
8 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:58:50
19 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:59:07
23 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 01:01:06
32 Erik Broers Damsgaard Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:48:36
79 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:41:03
39 Finn Tysland Johnsen Kort løype 65-69 Herrer AAMOC 01:08:21
2 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:46:11
65 Geir Henrik Hirch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:47:41
28 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Grimstad kom... 00:55:20
9 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:41:16
71 Glenn Ager-Wick Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:44:42
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:56:38
25 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:58:16
73 Helge Christensen Lang løype 60-64 Herrer Sparebanken Sør 01:08:17
68 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Stat & Fylke 00:35:48
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:50:52
78 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:49:12
30 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:44:07
58 Inger Marie Damsgaard Broers Lang løype 40-44 Damer SSA 00:47:30
69 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT-Agder 00:50:53
50 Jan Petter Jansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:49:39
72 Jan Sigurd Otterlei Lang løype 55-59 Herrer Norac 00:57:42
70 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:45:57
74 Jens Arild Kroken Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:43:26
59 Jorunn Skråning Lang løype 45-49 Damer Egen 00:53:03
29 Julie Nærestad Lang løype 16-19 Damer Egen 00:42:33
17 Karl Johan Emanuelsen Kort løype 65-69 Herrer Agderposten 00:00:00
35 Karl Jørgen Songedal Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:53:05
64 Kenneth Skotkjerra Lang løype 40-44 Herrer Egen 01:02:19
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:48:45
82 Kjell Brevik Lang løype 65-69 Herrer Politiet 00:52:29
34 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:25:49
7 Kjell Sandåker Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:00:00
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K W Sørensen... 00:49:16
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:52:42
33 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:46:26
76 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:56:37
37 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:53:12
20 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:00:00
62 Magnus Fossum Lang løype U-16 Herrer Graneavtalen... 00:00:00
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:00:00
36 Nils A. Thompson Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:44:34
13 Norman Ugland Lang løype 50-54 Herrer Kitron 00:45:54
27 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:39:16
89 Olav G. Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:34:29
51 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer IF 00:46:22
66 Per Kr. Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV APL 00:39:50
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:30:32
56 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:39:04
86 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegv... 00:52:25
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:47:37
11 Rolf Mikkelsen Kort løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:59:06
60 Sigrun Erlandsen Lang løype 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:58:00
90 Stein Reinholt Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:53:22
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:41:51
81 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Arendal Foss... 00:50:45
31 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:51:18
77 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:09:34
57 Torjus Skjævestad Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:06:57
12 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:52:25
22 Vegard Pedersen Lang løype 55-59 Herrer APIL 01:04:11
53 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:02:22
26 Wenche Ulvshus Kort løype 60-64 Damer Agder Økonomi 00:58:20
85 Widar T. Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:57:08
80 Øivin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer UiA 00:47:22
21 Øivind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV Bedrifts... 00:41:39
88 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegv... 01:03:55
75 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 01:25:42
18 Øyvind Helsør Lang løype 40-44 Herrer Froland Kommune 00:40:58

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows