TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
175

Sandnes skole, Tromøya - 15 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:40:30
125 Anna Sofie Hoff Kort løype 16-19 Damer Egen 00:26:04
24 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:36:09
96 Anne Karin Stigemo Kort løype 65-69 Damer A.A. Fylkesk... 00:41:18
106 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:34:00
14 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:00:00
61 Bodil Fidje Lien Lang løype 65-69 Damer Risør Kommune 01:02:11
52 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:27:18
8 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:41:17
19 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:36:43
23 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:06:57
32 Erik Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Herrer SSA 01:02:20
109 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:25:26
97 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:55:55
113 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:28:59
79 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:34:09
39 Finn Tysland Johnsen Kort løype 65-69 Herrer AAMOC 00:40:39
2 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:35:56
65 Geir Henrik Hirch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:35:43
4 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Stærk & co as 00:36:30
107 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:54
28 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Grimstad kom... 01:00:05
9 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:55:20
71 Glenn Ager-Wick Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:31:14
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:43:51
73 Helge Christensen Lang løype 60-64 Herrer Sparebanken Sør 00:48:13
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:45:00
78 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:40:17
30 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:48:02
58 Inger Marie Damsgaard Broers Lang løype 40-44 Damer SSA 00:38:26
111 Jan Egil Hageli Lang løype 60-64 Herrer Den norske k... 00:52:16
69 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT-Agder 00:42:50
72 Jan Sigurd Otterlei Lang løype 55-59 Herrer Norac 01:02:04
70 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:30:04
74 Jens Arild Kroken Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:36:19
124 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer J.J. Ugland 00:35:28
17 Karl Johan Emanuelsen Kort løype 65-69 Herrer Agderposten 01:44:13
35 Karl Jørgen Songedal Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:47:43
64 Kenneth Skotkjerra Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:44:50
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:36:49
82 Kjell Brevik Lang løype 65-69 Herrer Politiet 00:47:12
34 Kjell Håkedal Lang løype 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
7 Kjell Sandåker Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:37:16
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K W Sørensen... 00:35:39
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:48:57
33 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:40:26
76 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:09:44
37 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:43:35
121 Liv Horntvedt Kort løype 70-74 Damer Egen 00:46:28
62 Magnus Fossum Lang løype U-16 Herrer Graneavtalen... 00:31:26
115 Marianne Bjørkenes Lang løype 35-39 Damer Nye Veier 00:57:49
120 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:59:58
98 Martin Bjørkenes Lang løype 40-44 Herrer Geodata 00:27:27
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:51:58
36 Nils A. Thompson Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:37:16
27 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:31:47
112 Per Magne Hoff Lang løype 50-54 Herrer Skatteetaten 00:55:28
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:23:18
56 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:32:59
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:55:24
11 Rolf Mikkelsen Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:00:00
5 Rune Landsverk Lang løype 40-44 Herrer Kitron 01:02:32
90 Stein Reinholt Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:48:52
104 Steinar Fjellberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:44:42
123 Stian Trydal Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:27:00
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:35:32
81 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Arendal Foss... 00:46:41
122 Tor Olsen Lang løype 45-49 Herrer NCC 00:53:18
77 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:15:54
91 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:49:47
94 Torgeir Hauge Kort løype 75-79 Herrer Statens Kart... 00:54:28
119 Torgeir Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:47
99 Trond Fossnes Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:43:51
12 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:44:42
22 Vegard Pedersen Lang løype 55-59 Herrer APIL 00:48:55
53 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:39:25
85 Widar T. Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:45:43
21 Øivind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV Bedrifts... 00:38:28
88 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegv... 00:51:47
75 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 01:02:41
103 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:31:09
18 Øyvind Helsør Lang løype 40-44 Herrer Froland Kommune 00:36:39

Antall: 82
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows