TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
147

Kjenna, Tromøya - 12 jun 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
158 Anders Haga Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:21:02
126 Andreas Sælsbråthen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:32:03
125 Anna Sofie Hoff Kort løype 16-19 Damer Egen 00:27:55
24 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:32:48
96 Anne Karin Stigemo Kort løype 65-69 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:35:28
106 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:30:20
84 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Arendal kommune 00:48:10
154 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:22:34
155 Aurora Fossøy Lang løype 20-24 Damer Egen 00:24:39
16 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:32:56
14 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjørin... 00:26:57
61 Bodil Fidje Lien Lang løype 65-69 Damer Risør Kommune 00:58:10
52 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:28:59
149 Dag Pettersen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:56:56
150 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:02:03
114 Daniel Røed Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:45:24
8 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pusne... 00:41:26
19 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:34:01
23 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:50:18
97 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:55:07
113 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:28:44
101 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Sparebanken Sør 01:17:51
2 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørensen ... 00:33:12
65 Geir Henrik Hirch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:00:00
107 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:07
9 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:38:13
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:46:57
25 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:48:03
73 Helge Christensen Lang løype 60-64 Herrer Sparebanken Sør 00:50:29
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:46:37
152 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 01:10:30
78 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:34:03
30 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:50:06
136 Inger Morterud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:14:53
151 Inger Skjævesland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:33:11
157 Jan Aarrestad Kort løype 45-49 Herrer Politiet 00:26:14
111 Jan Egil Hageli Lang løype 60-64 Herrer Den norske kirk... 00:41:21
69 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT-Agder 00:42:06
50 Jan Petter Jansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:41:00
70 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:34:25
124 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer J.J. Ugland 00:32:49
17 Karl Johan Emanuelsen Kort løype 65-69 Herrer Agderposten 01:02:01
35 Karl Jørgen Songedal Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:52:01
64 Kenneth Skotkjerra Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:44
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:35:28
82 Kjell Brevik Lang løype 65-69 Herrer Politiet 00:38:29
34 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:30:52
7 Kjell Sandåker Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:47:38
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K W Sørensen Ei... 00:42:00
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:50:12
33 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:27:09
76 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:49:59
127 Lisbet Stormo Kort løype 55-59 Damer Arendal kommune 01:25:18
37 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:37:13
121 Liv Horntvedt Kort løype 70-74 Damer Egen 00:53:33
62 Magnus Fossum Lang løype U-16 Herrer Graneavtalen 20... 00:34:50
159 Marianne Omdal Lang løype 45-49 Damer SSA 00:43:39
153 Marit Vågsnes Lang løype 65-69 Damer Kolbotn Skimt 00:51:12
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:48:01
36 Nils A. Thompson Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:40:51
89 Olav G. Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegvese... 01:07:14
118 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:38:44
51 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer IF 00:47:29
112 Per Magne Hoff Kort løype 50-54 Herrer Skatteetaten 00:24:48
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:20:50
56 Per Reidar Spieler Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:56:23
86 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegvese... 00:40:32
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:38:21
11 Rolf Mikkelsen Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:51:08
142 Rolf Øystein Andersen Lang løype 65-69 Herrer SKD 01:09:01
5 Rune Landsverk Lang løype 40-44 Herrer Kitron 00:51:56
90 Stein Reinholt Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:38:41
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegvese... 00:31:59
81 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Arendal Fosseko... 00:47:56
156 Synne Fossøy Lang løype 20-24 Damer Egen 00:39:17
140 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:35:33
122 Tor Olsen Lang løype 45-49 Herrer NCC 00:50:08
31 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:41:19
119 Torgeir Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:36:06
99 Trond Fossnes Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:38:13
53 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:39
26 Wenche Ulvshus Kort løype 60-64 Damer Agder Økonomi 00:48:08
80 Øivin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer UiA 00:37:02
21 Øivind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV Bedriftsidr... 00:27:14
75 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegvese... 00:58:23
103 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:29:58
18 Øyvind Helsør Lang løype 40-44 Herrer Froland Kommune 00:33:34

Antall: 87
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Kjenna, Tromøya

Løp i serien

Myra skole (21 aug 2017)
Hisøy skole (28 aug 2017)
Hove Camping (04 sep 2017)
Harebakken (11 sep 2017)
Dømmesmoen (18 sep 2017)
Nedenes skole (25 sep 2017)