TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
175

Myra skole - 21 aug 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:45:48
55 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:46:19
24 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:36:02
128 Anne Marie Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:01:53
133 Anne Skaar Kort løype 40-44 Damer Egen 00:31:39
87 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:48:08
84 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Arendal kommune 00:53:02
154 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:00:00
163 Beate Lundgård Kort løype 55-59 Damer Arendal komm... 01:09:06
8 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:53:17
19 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 01:05:38
129 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:51:50
23 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 00:00:00
97 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:56:34
113 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:39:39
79 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:38:57
160 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer NTF 00:50:44
138 Fredrik Monrad Olsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:49:31
4 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Stærk & co as 00:42:31
107 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:52:02
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:47:48
25 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:50:49
146 Henrik Andreas Tømt Kort løype U-16 Herrer Egen 00:00:00
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:39:49
100 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Norsafe 00:43:08
152 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:49:11
78 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:48:07
30 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:40:09
58 Inger Marie Damsgaard Broers Lang løype 40-44 Damer SSA 01:03:20
69 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT-Agder 00:50:35
50 Jan Petter Jansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:40:58
164 Janne Thygesen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:00:00
35 Karl Jørgen Songedal Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:00:00
64 Kenneth Skotkjerra Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:47:40
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:40:30
34 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K W Sørensen... 00:00:00
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:52:00
141 Kristian Vågsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:14
76 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:19:20
37 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:45:51
20 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:00:00
62 Magnus Fossum Lang løype U-16 Herrer Graneavtalen... 00:46:58
92 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:34:11
93 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:40:58
120 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer Egen 01:23:30
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:55:35
145 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 01:00:50
89 Olav G. Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:22:40
66 Per Kr. Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV APL 00:37:26
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:35:50
56 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:33:16
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:47:18
11 Rolf Mikkelsen Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 01:16:16
142 Rolf Øystein Andersen Kort løype 65-69 Herrer SKD 00:41:30
104 Steinar Fjellberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:45:34
161 Stig Alvestad Lang løype 35-39 Herrer TMG 00:24:10
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:39:23
81 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Arendal Foss... 00:52:38
77 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:10:50
119 Torgeir Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:47:19
12 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:55:21
130 Tuva Krafft Myhren Kort løype U-16 Damer Egen 00:43:08
162 Viggo Molund Lang løype 40-44 Herrer DNB 00:28:12
26 Wenche Ulvshus Kort løype 60-64 Damer Agder Økonomi 00:50:47
21 Øivind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV Bedrifts... 01:06:50
88 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegv... 01:03:10

Antall: 67
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows