TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
175

Hisøy skole - 28 aug 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:37:02
55 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:54:55
125 Anna Sofie Hoff Lang løype 16-19 Damer Egen 00:43:48
128 Anne Marie Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:46:21
87 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:47:39
84 Arnulf Forsberg Kort løype 70-74 Herrer Arendal kommune 00:00:00
154 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:25:55
163 Beate Lundgård Kort løype 55-59 Damer Arendal komm... 00:49:33
166 Bendik Hoel Kort løype U-16 Herrer Egen 01:25:20
61 Bodil Fidje Lien Lang løype 65-69 Damer Risør Kommune 01:00:46
149 Dag Pettersen Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:04:03
150 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:29:42
114 Daniel Røed Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:43:31
19 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:39:45
129 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:47:16
23 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:52:49
32 Erik Broers Damsgaard Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:37:44
97 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:58:03
170 Evy Kristine Lundgård Kort løype 20-24 Damer Egen 00:49:33
101 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Sparebanken Sør 01:26:14
79 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:34:13
160 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer NTF 00:33:31
2 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:44:25
65 Geir Henrik Hirch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:36:58
4 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Stærk & co as 00:33:32
107 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:41
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:40:34
25 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 01:34:24
73 Helge Christensen Kort løype 60-64 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen... 00:46:02
100 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Norsafe 00:42:26
152 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:59:42
78 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:47:31
30 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:52:51
58 Inger Marie Damsgaard Broers Lang løype 40-44 Damer SSA 00:34:14
111 Jan Egil Hageli Lang løype 60-64 Herrer Den norske k... 00:49:01
69 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT-Agder 00:40:55
50 Jan Petter Jansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:54:30
70 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:36:15
168 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:45:55
17 Karl Johan Emanuelsen Kort løype 65-69 Herrer Agderposten 01:59:20
64 Kenneth Skotkjerra Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:45:00
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:43:28
7 Kjell Sandåker Lang løype 60-64 Herrer Egen 01:04:28
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K W Sørensen... 00:39:38
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:46:28
33 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
76 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:08:36
20 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 01:06:45
115 Marianne Bjørkenes Lang løype 35-39 Damer Nye Veier 00:00:00
93 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:35:48
95 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal Kommune 00:33:41
120 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer Egen 01:11:40
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:50:51
145 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:43:38
169 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:45:55
27 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:29:59
89 Olav G. Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:20:41
118 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:33:34
112 Per Magne Hoff Lang løype 50-54 Herrer Skatteetaten 00:46:31
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 01:03:41
11 Rolf Mikkelsen Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 01:14:46
142 Rolf Øystein Andersen Lang løype 65-69 Herrer SKD 01:23:25
90 Stein Reinholt Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 01:19:24
104 Steinar Fjellberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 01:02:29
165 Stig Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:36:02
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:33:08
144 Tor Svein Langås Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:58:32
77 Tore Arvid Eskilt Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
91 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:52:54
119 Torgeir Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:49:41
167 Torstein Thorsen Ekern Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:05
12 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:53:32
130 Tuva Krafft Myhren Lang løype U-16 Damer Egen 01:02:16
26 Wenche Ulvshus Kort løype 60-64 Damer Agder Økonomi 01:34:23
85 Widar T. Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:57:21
80 Øivin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer UiA 00:39:21
21 Øivind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV Bedrifts... 00:53:36
88 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegv... 01:10:05
75 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 01:01:12
18 Øyvind Helsør Lang løype 40-44 Herrer Froland Kommune 00:34:53

Antall: 81
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows