TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
175

Harebakken - 11 sep 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:36:31
126 Andreas Sælsbråthen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:35:20
125 Anna Sofie Hoff Lang løype 16-19 Damer Egen 00:55:01
24 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:28:01
128 Anne Marie Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:40:52
87 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:45:40
84 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Arendal kommune 00:54:22
154 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:25:42
131 Beate Alfsdatter Myhren Kort løype 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:42:34
166 Bendik Hoel Kort løype U-16 Herrer Egen 00:50:47
14 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjørin... 00:24:58
61 Bodil Fidje Lien Lang løype 65-69 Damer Risør Kommune 01:16:59
52 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:32:43
114 Daniel Røed Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:34:59
8 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pusne... 00:44:45
19 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:34:09
129 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
23 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:56:04
97 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:53:17
101 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Sparebanken Sør 01:11:57
138 Fredrik Monrad Olsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:37:24
2 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørensen ... 00:34:43
65 Geir Henrik Hirch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:30:21
4 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Stærk & co as 00:31:03
107 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:59
9 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:43:47
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:00:00
73 Helge Christensen Lang løype 60-64 Herrer Sparebanken Sør 00:44:30
68 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Stat & Fylke 00:25:11
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:36:31
100 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Norsafe 00:35:33
78 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:38:31
30 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:42:12
177 Ingrid Bøylestad Landa Lang løype 45-49 Damer Egen 00:39:41
157 Jan Aarrestad Kort løype 45-49 Herrer Politiet 00:23:15
111 Jan Egil Hageli Lang løype 60-64 Herrer Den norske kirk... 00:36:37
69 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT-Agder 00:51:43
50 Jan Petter Jansen Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:11:24
70 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:31:05
164 Janne Thygesen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:33:50
124 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer J.J. Ugland 00:33:29
64 Kenneth Skotkjerra Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:44:55
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
82 Kjell Brevik Lang løype 65-69 Herrer Politiet 00:54:37
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K W Sørensen Ei... 00:00:00
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:42:16
141 Kristian Vågsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:34
173 Kristine Daland Randgaard Lang løype 35-39 Damer Egen 00:41:24
33 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:27:20
76 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:45:50
176 Lars Bøylestad Landa Kort løype U-16 Herrer Egen 00:44:24
37 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:47:13
178 Mads Henrik Sandnes Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:29:15
62 Magnus Fossum Lang løype U-16 Herrer Graneavtalen 20... 00:30:00
92 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:25:53
93 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:30:23
95 Marianne Tønseth Lang løype 45-49 Damer Arendal Kommune 00:38:39
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:41:35
148 Morten Christiansen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:52:44
145 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:41:57
169 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:42:19
179 Odd Utstumo Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:53:38
89 Olav G. Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegvese... 01:12:28
118 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:35:11
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:22:58
56 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:30:32
171 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:49:51
86 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegvese... 00:41:03
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:39:02
11 Rolf Mikkelsen Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 01:17:56
90 Stein Reinholt Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:53:54
161 Stig Alvestad Lang løype 35-39 Herrer TMG 00:20:11
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegvese... 00:00:00
81 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Arendal Fosseko... 00:50:53
116 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:32:10
144 Tor Svein Langås Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:13:29
77 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:57:35
91 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:09:06
119 Torgeir Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:24
99 Trond Fossnes Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:33:30
12 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:50:12
130 Tuva Krafft Myhren Lang løype U-16 Damer Egen 01:18:04
22 Vegard Pedersen Lang løype 55-59 Herrer APIL 00:00:00
85 Widar T. Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:26
80 Øivin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer UiA 00:34:24
88 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegvese... 00:51:42
75 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
18 Øyvind Helsør Lang løype 40-44 Herrer Froland Kommune 00:38:30

Antall: 88
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows