TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
175

Dømmesmoen - 18 sep 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
55 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:47:52
24 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:30:51
96 Anne Karin Stigemo Kort løype 65-69 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:37:50
87 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:44:54
135 Bjørg Salvesen Kort løype 75-79 Damer Egen 00:55:38
14 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjørin... 00:27:35
52 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:26:20
149 Dag Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:40:00
8 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pusne... 00:35:58
19 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:40:51
23 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:52:24
32 Erik Broers Damsgaard Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:59:01
97 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:50:37
113 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:31:21
2 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørensen ... 00:37:50
65 Geir Henrik Hirch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:33:18
107 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:31:02
9 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:40:11
71 Glenn Ager-Wick Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:31:45
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:41:35
181 Gunnar Dag Tørå Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:53:58
73 Helge Christensen Lang løype 60-64 Herrer Sparebanken Sør 00:45:18
68 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Stat & Fylke 00:24:55
182 Håkon Håversen Lang løype 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:28:43
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:39:39
100 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Norsafe 00:34:00
78 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:35:04
30 Ingeborg Bøbel Lang løype 70-74 Damer Agderposten 00:52:40
58 Inger Marie Damsgaard Broers Kort løype 40-44 Damer SSA 00:22:48
136 Inger Morterud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:48:11
151 Inger Skjævesland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:34:18
111 Jan Egil Hageli Lang løype 60-64 Herrer Den norske kirk... 00:36:04
70 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:31:38
168 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:37:44
180 John Åge Mjåland Kort løype 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:44:11
124 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer J.J. Ugland 00:35:16
35 Karl Jørgen Songedal Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:55:00
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:31:10
82 Kjell Brevik Lang løype 65-69 Herrer Politiet 00:48:44
7 Kjell Sandåker Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:35:04
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:42:10
173 Kristine Daland Randgaard Lang løype 35-39 Damer Egen 00:35:14
33 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:26:15
76 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:49:00
176 Lars Bøylestad Landa Kort løype U-16 Herrer Egen 00:38:23
37 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:43:58
20 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:53:33
93 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:35:46
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:47:00
169 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:33:40
89 Olav G. Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegvese... 01:07:30
66 Per Kr. Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV APL 00:28:23
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:25:03
86 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegvese... 00:38:15
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:45:36
11 Rolf Mikkelsen Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:59:49
90 Stein Reinholt Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:44:24
104 Steinar Fjellberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:37:21
165 Stig Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:57
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegvese... 00:30:28
81 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Arendal Fosseko... 00:42:05
77 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:52:44
91 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:43:05
119 Torgeir Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:12
99 Trond Fossnes Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:42:01
12 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:37:40
85 Widar T. Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:37
137 Øistein Aamot Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:33:52
21 Øivind Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV Bedriftsidr... 00:58:44
88 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegvese... 00:49:42
18 Øyvind Helsør Lang løype 40-44 Herrer Froland Kommune 00:30:45

Antall: 71
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows