TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
175

Nedenes skole - 25 sep 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:33:33
55 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:37
128 Anne Marie Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:45:34
87 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:43:53
166 Bendik Hoel Kort løype U-16 Herrer Egen 00:39:05
16 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:27:07
14 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjørin... 00:24:29
61 Bodil Fidje Lien Lang løype 65-69 Damer Risør Kommune 00:51:18
183 Christian Ånonsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:38:55
52 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:24:47
8 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pusne... 00:37:00
23 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:45:32
97 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:46:27
113 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:24:08
101 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Sparebanken Sør 01:16:08
79 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegvese... 00:29:32
2 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørensen ... 00:32:13
65 Geir Henrik Hirch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:00:00
4 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Stærk & co as 00:26:44
107 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:29:41
9 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:43:35
71 Glenn Ager-Wick Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:27:53
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:37:02
181 Gunnar Dag Tørå Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:29:52
73 Helge Christensen Lang løype 60-64 Herrer Sparebanken Sør 00:43:48
68 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Stat & Fylke 00:25:14
146 Henrik Andreas Tømt Lang løype U-16 Herrer Egen 00:43:37
182 Håkon Håversen Lang løype 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:26:34
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:32:44
100 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Norsafe 00:34:18
30 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:37:18
58 Inger Marie Damsgaard Broers Lang løype 40-44 Damer SSA 00:28:15
157 Jan Aarrestad Kort løype 45-49 Herrer Politiet 00:21:39
111 Jan Egil Hageli Lang løype 60-64 Herrer Den norske kirk... 00:40:17
69 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT-Agder 00:32:15
50 Jan Petter Jansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:03
186 Johanne Terjesen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:26
124 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer J.J. Ugland 00:31:14
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
7 Kjell Sandåker Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:31:13
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:43:16
33 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:28:55
176 Lars Bøylestad Landa Kort løype U-16 Herrer Egen 00:38:32
37 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:31:15
178 Mads Henrik Sandnes Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:27:11
20 Magne Blågestad Kort løype 65-69 Herrer Posten 00:34:27
92 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:34:25
93 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:32:08
95 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal Kommune 00:23:40
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:45:20
169 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:30:57
27 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:23:00
89 Olav G. Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegvese... 01:00:30
118 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:30:01
66 Per Kr. Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV APL 00:42:40
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:20:35
56 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:28:00
185 Per Torstein Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Nye Veier 00:37:15
171 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:38:07
86 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegvese... 00:34:55
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:36:28
11 Rolf Mikkelsen Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 01:03:59
147 Silje Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:28:43
184 Stein Olav Kjerland Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:10
104 Steinar Fjellberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:34:04
161 Stig Alvestad Lang løype 35-39 Herrer TMG 00:19:27
165 Stig Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:09
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegvese... 00:27:51
81 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Arendal Fosseko... 00:45:58
187 Thea Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:21:01
140 Tone Hirsch Kort løype 45-49 Damer Politiet 00:25:40
77 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:53:53
167 Torstein Thorsen Ekern Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:44
99 Trond Fossnes Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:35:23
12 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:36:38
130 Tuva Krafft Myhren Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:48
26 Wenche Ulvshus Kort løype 60-64 Damer Agder Økonomi 00:50:24
137 Øistein Aamot Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:30:20
80 Øivin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer UiA 00:33:48
88 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Statens Vegvese... 00:43:45
75 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegvese... 00:51:23
18 Øyvind Helsør Lang løype 40-44 Herrer Froland Kommune 00:31:03

Antall: 82
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows