TimeService

Førstemann til Granestua

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 aug 2017
128

Resultater

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1225 Aadne Mykland Fellesstart U-16 Herrer IMÅS ski 00:56:44
1283 Aksel Ødegård Fellesstart U-16 Herrer Egen 01:07:40
1207 Andreas Tveiten Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:58:05
1286 Andreas Værland Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:39:06
1250 Andree Bakkegaard Fellesstart 30-34 Herrer Predator Boats 00:58:14
1290 Anita Komåsen Trim 40-44 Damer Egen 01:04:59
1226 Anne Berit Mykland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1244 Are Løvøen Pettersen Fellesstart U-16 Herrer Ingen 00:51:28
1295 Are Solum Fellesstart 30-34 Herrer Gard 00:42:57
1228 Arild Solli Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:52:10
1279 Arne Thorstensen Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:56:33
1292 Arvid Døble Dankel Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:58:56
1232 Bengt-Ove Madsen Fellesstart 40-44 Herrer SSA 00:53:56
1208 Christer Aaser Fellesstart 50-54 Herrer Egen 01:08:43
1313 Christian Pritchard-Davis Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:51:56
1326 Christian Solheim Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:54:44
1306 Dag Tørnes Fellesstart 45-49 Herrer Egen 01:01:33
1293 Daniel Hetland Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:49:52
1237 Eileen Greni Fellesstart 40-44 Damer Firesafe AS 01:01:43
1210 Einar Solum Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:53:46
1247 Elisabeth Haglund Fellesstart 40-44 Damer Idrettsadmin... 01:03:00
1267 Emil Johnsen Fellesstart 16-19 Herrer Imås IL 00:52:16
1304 Erik Solfjeld Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:43:40
1272 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1291 Erling Knutsen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:52:46
1258 Finn Pettersen Fellesstart 65-69 Herrer Gjerstad IL 01:00:40
1215 Frank Olsen Fellesstart 45-49 Herrer Origo Soluti... 01:09:52
1216 Fredrik Falck-Knutsen Fellesstart 35-39 Herrer Gard 00:51:34
1252 Frode Amundsen Fellesstart 30-34 Herrer Express 00:44:58
1318 Frode Kristiansen Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:42:27
1249 Frode Venemyr Fellesstart 40-44 Herrer Bavaria Aren... 00:55:32
1319 Geir Olafsen Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:54:11
1301 Geir Sandvik Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:53:13
1307 Geir Syvertsen Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:50:56
1261 Georg Smedsaas Fellesstart 35-39 Herrer Arendal Tenn... 00:42:14
1227 Gro Kleven Rød Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1212 Guttorm Kvastad Fellesstart 45-49 Herrer MUIL 00:52:15
1266 Heidi Johansen Fellesstart 35-39 Damer Asplan Viak 00:57:37
1202 Henrik Kristiansen Fellesstart U-16 Herrer Trauma 00:53:35
1254 Henrik Mortensen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:49:54
1240 Hugo Pedersen Fellesstart 40-44 Herrer Statens vegv... 00:51:42
1246 isabell glad Trim 50-54 Damer eget 00:00:00
1271 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1238 Jan Ronny Abusland Gulbrandsen Fellesstart U-16 Herrer Imås ski 00:51:43
1236 Jarle Greni Fellesstart 45-49 Herrer EEA 01:01:05
1325 Jarle Larsen Fellesstart 40-44 Herrer Kitron 00:49:18
1315 Jon Thomas Brekke Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:59:33
1205 Jonas Bruun Gundersen Trim U-16 Herrer Grane 00:00:00
1323 Jonny Antonsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 01:05:39
1248 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Steinsås run... 00:59:36
1273 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1282 Jostein Ødegård Fellesstart 50-54 Herrer Egen 01:07:38
1321 Jørgen Guldal Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:49:08
1242 Kai Arne Normann Fellesstart 40-44 Herrer Telering Bed... 00:52:27
1275 Kari A. Flaten Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1285 Kari Olimstad Fellesstart 30-34 Damer Egen 01:04:44
1224 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer Ingen 00:49:19
1311 Kenneth Laessen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:49:21
1203 Kim Richard Fellesstart 35-39 Herrer Pusnes BIL 00:56:16
1214 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer egen 00:59:54
1265 Kjetil Ormbostad Trim 35-39 Herrer JCN 00:00:00
1309 Kristen Igland Fellesstart 55-59 Herrer Egen 01:00:04
1299 Kristian Skogstrøm Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:58:53
1308 Kristoffer Seland Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:49:40
1262 Kåre Ulevåg Fellesstart 45-49 Herrer Agder Fysika... 00:44:07
1274 Larry Rothschild Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:55:01
1257 Lars Lislegard-Bækken Fellesstart 40-44 Herrer Gard 00:50:37
1222 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Steinsås Run... 00:59:36
1288 Lisbeth Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 01:04:22
1213 Lucia Philipp Fellesstart 16-19 Damer Byggmester W... 00:39:28
1289 Magne Nilsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:51:55
1269 Magnus Hellström Fellesstart 40-44 Herrer UiA BIL 00:39:38
1255 Maja Marie O. Andresen Fellesstart U-16 Damer Imås IL 01:00:15
1218 Marcus Philipp Fellesstart 45-49 Herrer Byggmester W... 00:47:08
1276 Mona Nilsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1324 Morten Jørgensen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 01:05:10
1278 Nanna Lauland Flaten Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1263 Nils Olav Karlsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:43:43
1260 Nora Johansen Fellesstart 35-39 Damer Arendal Tria... 00:50:29
1206 Odd Karsten Larsen Fellesstart 60-64 Herrer Hernis 01:00:18
1298 Ole Andreas Rustad Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:47:04
1327 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave Bygg 00:00:00
1241 Ole Henrik Heidenberg Fellesstart 50-54 Herrer Sam Eyde vgs. 00:50:01
1209 Ove Hetland Fellesstart 55-59 Herrer nibio 00:56:28
1245 Peder Jørgensen Fellesstart 35-39 Herrer Baker Jørgen... 00:44:20
1268 Per Ingar Røed Fellesstart 40-44 Herrer Eget 00:50:15
1229 per ivar olsen Fellesstart 50-54 Herrer Arendal kommune 00:50:41
1317 Per Ove Solheim Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:51:39
1231 Petter Bilstad Fellesstart 30-34 Herrer Toppen IL 00:44:40
1256 Ragnar Andresen Fellesstart 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:56:30
1235 Reidun Heia Pedersen Fellesstart 60-64 Damer Sørlandet sy... 01:09:50
1200 Rino Rudsli Fellesstart 60-64 Herrer KRIK 00:53:23
1296 Roar Holtebekk Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:50:48
1284 Robin Sælen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:48:40
1310 Roger Andersen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 01:03:41
1253 Rune Sundsdal Fellesstart 55-59 Herrer Kitron 00:50:27
1223 Sandra Lyding Fosse Trim 30-34 Damer - 01:10:35
1312 Sigrunn Askland Fellesstart 45-49 Damer Egen 01:01:19
1239 Simen Westlie Fellesstart 40-44 Herrer Greencarrier 00:54:30
1204 Sindre Hørte Vigsnes Fellesstart 35-39 Herrer Grimstad kom... 01:00:26
1320 Sondre Olafsen Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:53:59
1211 Steinar Fjeldberg Fellesstart 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:54:03
1259 Stian benny buflaten Fellesstart 40-44 Herrer Eiksenteret ... 00:59:09
1233 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegv... 00:00:00
1251 Stig Magnus Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1217 svein rune askland Fellesstart 40-44 Herrer Egen 01:03:22
1294 Svein Åge Thorsen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:54:29
1243 Thomas Blom Fellesstart U-16 Herrer Imås 00:51:58
1314 Thor Magnus Berg Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:51:54
1219 Tim Scholer Fellesstart 35-39 Herrer Byggmester W... 00:51:15
1316 Tom Rune Hansen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 01:04:49
1280 Tor Løkke Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1287 Torbjørn Kragstad Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1303 Tore Birkedal Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:49:48
1300 Tove Løvik Johansen Fellesstart 45-49 Damer Egen 01:06:00
1221 Trond Aarstad Fellesstart 45-49 Herrer Tvedestrand ... 00:48:02
1297 Trygve Holtebekk Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:56:43
1234 Unni Dalen Trim 45-49 Damer If 00:00:00
1305 Venke Johansen Fellesstart 60-64 Damer Egen 01:03:36
1264 Vigdis Linnea Osmundsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
1201 Willy Kristiansen Fellesstart 50-54 Herrer Trauma 01:09:23
1322 Yngve Stiansen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:53:42
1302 Øystein Johansen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:53:38
1281 Øyvind Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
1270 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1277 Åse Fløystad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1230 Åsta Evensberget Fellesstart 25-29 Damer TT&IF 00:56:06

Antall: 127
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Førstemann til Granestua