TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Heiberg, Søndeled - 26 apr 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
591 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
126 Aleksander Lydersen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:17:53
918 Amund Alfsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:23:27
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
532 Anders Fjøsne Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:28
854 Andre Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:32
88 Andreas Tveiten Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:27
662 Andreas Værland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:14:43
588 Anita Jensen Kort løype 30-34 Damer Arendal kommune 00:28:46
789 Anita Watne Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
501 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:25:17
891 Anne Hovland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:30
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:21:05
879 Anne Marcussen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:49
272 Annette D. Venaas Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
692 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:58
881 Arna Omdal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
900 Arnt Sverre Moland Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:03
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
590 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
870 Benjamin Walla Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:00
697 Bernt Johansson Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:37
178 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
897 Birger Andersen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
494 Bjørn Olav Raknes Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:08
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
179 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
875 Britt Ingunn Lindland Trim 45-49 Damer AOGK 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
338 Cathrine Søndeled Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:32
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:08
512 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:23
842 Daniel Straum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:55
522 Dimitrios Tsapolas Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
482 Dmitri Rybakov Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:25:35
424 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:19:22
825 Eivind Lindseth Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:11
902 Ellen S. Winterkjær Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
446 Endre Røynstrand Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:20:33
899 Erik Johnsen Holdgaard Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
916 Erik Solfjeld Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:13
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
387 Erling Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:13
715 Fadhel Baraka Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:58
890 Fredrik Johnsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
448 Frode Andersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:19
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:20:20
877 Frode Rønning Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:31
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:32
476 Geir A. Knutsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:22:02
427 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:19:47
727 Glenn Ager-Wick Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:43
130 Gro Anita Nærestad Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
869 Gro Hellerdal Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
636 Grunde Stebekk Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
873 Gry Nylund Kort løype 40-44 Damer Egen 00:27:11
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
868 Gunn May Pedersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
811 Gunnar Bjørn Solfjeld Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Kort løype 40-44 Herrer NOV APL 00:18:50
453 Hans Einar Danielsen Kort løype 35-39 Herrer Vegårshei Trim 00:17:19
344 Hans Petter Endresen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:59
889 Hedda Ausland Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:53
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:24:03
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:18:12
898 Hilde Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
544 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:32
901 Håvard Såghus Winterkjær Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:01
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
307 Jan Arild Winther Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
904 Jan Erik Hellerdal Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:31
893 Jan Gregersen Kort løype 55-59 Herrer Bandak Risør 00:21:21
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:52
500 Jan Tjøntveit Kort løype 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:19:27
726 Jarle Dønnestad Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:16
911 Jerson Carmesis Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
748 Johan Morten Tetlie Kort løype 50-54 Herrer Ericsson 00:17:44
874 Johannes Værland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:39
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
465 Jørgen Guldal Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:55
187 Kai Larsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
863 Kamil Iminov Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
861 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
109 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
917 Karine Alfsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:18
488 Kenneth Skjulestad Kort løype 16-19 Herrer Sport 1 00:16:21
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:24:55
12 Kjetil Nyvold Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:47
878 Kjetil Steinsrud Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:23
896 Knut Jørgen Hope Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:03
778 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:14
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:35
378 Kristin Farbergshagen Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:21:19
906 Kristoff Nilsen Kort løype 25-29 Herrer IMS 00:21:09
830 Kristoffer Seland Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:10
895 Kåre Ulevåg Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:31
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:21:40
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
393 Lars Andreas Ravnåsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:20
402 Leif Hodnebrog Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:40
876 Leif Markseth Kort løype 55-59 Herrer IMS 00:20:23
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:27:20
894 Mads Henrik Sandnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:14
323 Magne Isaksen Kort løype 55-59 Herrer BRG 00:16:55
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
883 Marius Torvaldsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:43
892 Martine Johnsen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
745 Niels Garmann-Johsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:29:39
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:23:39
880 Oda Ertzeid Kort løype U-16 Damer Egen 00:20:56
886 Odd Arne Eliassen Kort løype 40-44 Herrer Vegårshei Trim 00:16:22
473 Oddbjørn Haugeto Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:34:59
535 Olav Torve Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:35
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
919 Oskar Aanonsen Kort løype 50-54 Herrer SSA 00:22:23
406 Ove Hetland Trim 50-54 Herrer NIBIO 00:00:00
908 Peder E. S. Østerholt Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:40
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
84 Per Ellefsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:13
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:23:47
905 Per Solesvik Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:57
507 Petter Bjarnastein Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:38
502 Randi Risdal Kort løype 20-24 Damer Egen 00:25:30
843 Raymond Lie Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:12
48 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
374 Roland Nilsen Kort løype 40-44 Herrer IMS 00:21:23
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:34
713 Samson Amanuel Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:42
533 Silje Røynstrand Kort løype 20-24 Damer UiA 00:18:18
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
793 Siv Nina Pedersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:20:24
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:27:42
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
772 Sondre Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:27
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
277 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
162 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
644 Stein Tore Foss Kort løype 35-39 Herrer IMS 00:20:29
903 Stein Winterkjær Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Kort løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:20:49
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
866 Steinar Sunde Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
907 Svein Erik Ømdal Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:11
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:20:01
882 Svein Ømdal Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
550 Sverre J. Engebretsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:19:42
271 Theodor Venaas Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
474 Torfinn Kvalsvik Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
518 Torger Singelstad Kort løype 35-39 Herrer Arendal kommune 00:14:48
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
451 Torill Haagensli Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:17
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
884 Torstein Rønningen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:17:52
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
396 Trond Farbergshagen Trim 50-54 Herrer Origo Solutions 00:00:00
635 Unni K. Stebekk Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
429 Unni Omholt Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:33
885 Vidar Alvestad Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:39
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:44
790 Vidar Østebø Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
872 Yngve Nilsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
871 Øystein Andreassen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:37
516 Øystein Rosland Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:57
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
373 Øyvind Nilsen Kort løype 35-39 Herrer IMS 00:16:26

Antall: 196
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows